Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 511
Registrován: 11.10.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

nikoho neojebal a neojebu svuj litr dostaněš.. bože musí to dorazit :| Koukni ještě večer glucku a dej mi vědět. kdyžtak se domluvíme na zaslání peněz kurýrem to by mělo bejt v pohodě.
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Domca234 píše:nikoho neojebal a neojebu svuj litr dostaněš.. bože musí to dorazit :| Koukni ještě večer glucku a dej mi vědět. kdyžtak se domluvíme na zaslání peněz kurýrem to by mělo bejt v pohodě.


Milý Domčo ,
za a) už jsi ojebal
b) tím že neojebeš už si nikdo není jistej delší dobu

Nepochopím , že když seš schopnej sem napsat další blábol, tak proč nejsi schopnej poslat kopii z elektronickýho potvrzení transakce , nebo ku*va nechat to mamku v železářství zkopírovat , nebo vyfotit to na svůj supr mobil a poslat Gluckovi
Když tohle nedokážeš , tak ti nezbývá nic jinýho , než se slušně omlouvat místo aby jsi se naoko rozčiloval , když asi dobře víš , že nic posláno nebylo.

Věř tomu , že si dělám kopie tvejch perliček z odpovědí a bude li to takhle pokračovat , tak co nevidět to prdnu na lidé a ostatní fora k pobavení (poučení) tvých "přátel" na síti.
Naposledy upravil(a) rotruck dne 09.01.2012 16:15, celkem upraveno 1 x.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Mám pocit, že ten kurýr bude mít nehodu. Nebo ten litr upadne na zem a přiběhne takovej velkej pes a sežere ho.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Když to cely tak tiše sleduju tak musím říct že to je peklo,takhle podělavat.Už se ani nedivím že se ostatní tak bojí posílat věci a to jen díky takovejm zku..synum jako je Domča.Když si pročítám jeho odpovědi nevim jestli se smát či mu doporučit lobotomii.Každopádně DOMČO doufej že kuryr nepojede přes hory - má padat sníh,přece jen pošťákům se to už vymstilo :lol:
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Tyjo dobrou prdel si z vas dela, kolik jeste dni, nez vam dojde trpelivost?
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
Uživatelský avatar
majek00
Uživatel
Příspěvky: 244
Registrován: 16.05.2010 0:00
Bydliště: Velké Opatovice

Když máš ten iPhone 4S tak to vyfoť ! prej je to lepší foťák než Nikon D90 :lol:
Axial scx10, DSYS MD54DCRS, Nosram 4200 mah, Futaba T6EXP, 3 racing...
Kudy jsem jel, TEŽKO bys šel !
http://majek00.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Domca234 píše:Koukni ještě večer glucku a dej mi vědět. kdyžtak se domluvíme na zaslání peněz kurýrem to by mělo bejt v pohodě.


Tak je vecer nic neprislo !!!!
NECHAPU?NECHAPU?NECHAPU !!!!!
Uz me nejde ani o ty penize,ale o to ze ze me a Pedra delas total debily !!!!!
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Teda to je hnus,na tomhle foru kšeftuju docela dost ale už ted bych řekl že dost klesla důvěra ve všechno a přestane se tu tak parádně nakupovat a prodávat jako dosud.....
Tohle je fakt fujtajbl.....:-(
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1244
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

toho bych se az tak nebal
vis, ze s vetsinou je to v pohode, jen si das vetsi pozor
treba s Domcou uz asi kseft neudelas :)
je to hlavne blby pro novacky
lidem, co tu jsou dlouho, dlouho delaj modelarinu, casto je nekde potkas, to za to stat nebude

edit:
vsude je to stejny
i tady probehne dost spatnejch obchodu
vetsinou to nejak vysumi, bud se lidi dohodnou nebo to clovek necha plavat
tady jsem tu mel problem s jednim krivakem, ale nakonec jsme to doresili
nezvedal mi telefon, na nic nereagoval (jenze mam 3 mobily, takze jsem zavolal s druheho a ten zvednul)
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Urvanej
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 20.01.2010 0:00

Mam pro tebe domčo návrh, pokud budou kluci souhlasit: Ve čtvrtek v poledne, či navečer se u tebe zastavim, peníze mi předáš a já je klukum rozešlu. Mam to k tobě ob dva rohy, takže to neni problém.
Plzeňácí si ostudu nezaslouží. Proto ti nabízím tohle řešení, když ti ibanking selhává.
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

myslím že Domča se v tuto chvíli stěhuje někam do Afriky na tohle už výmluvu nesežene :-)
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Urvanej píše:Mam pro tebe domčo návrh, pokud budou kluci souhlasit: Ve čtvrtek v poledne, či navečer se u tebe zastavim, peníze mi předáš a já je klukum rozešlu. Mam to k tobě ob dva rohy, takže to neni problém.
Plzeňácí si ostudu nezaslouží. Proto ti nabízím tohle řešení, když ti ibanking selhává.

Velmi rozumný nápad.
To bude jistě člověk dospělý. Ovšem dost pochybuji, že to klapne.
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ty vy to ještě pořád s tim hajzlikem nemáte dořešený a jak koukám tak vás pořád úspěšně tahá za nos,no pánovééééé............
Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 511
Registrován: 11.10.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

Urvanej píše:Mam pro tebe domčo návrh, pokud budou kluci souhlasit: Ve čtvrtek v poledne, či navečer se u tebe zastavim, peníze mi předáš a já je klukum rozešlu. Mam to k tobě ob dva rohy, takže to neni problém.
Plzeňácí si ostudu nezaslouží. Proto ti nabízím tohle řešení, když ti ibanking selhává.

Tak neni problém, se domluvíme dej mi na tebe tel já ti zavolam a peníze tu mam. Tak třeba zítra máš čas? já jo nebo kdyžtak můžu někam doject.

Jinak všem se moc omlouvam za způsobené problémi a vím že to nic nemění na dané situaci. Vůbec jsem tohle nechtěl, modelaření je věc která mě baví a mam jí rád a teď nevim co mam dělat protože asi jsem od vás vykázánej.. Ano můžu si za to sám. :| Doufam že už takhle se všechno alespoň urovná, a nebudu nikomu nic dlužnej. A napadá mě že prodávat bych mohl ale nejdřív by jsem poslal věc a až pak by mi třeba dotyčnej poslal peníze takhle by to mohlo fungovat... A také od teď si budu posílat všechno sám. (Přišel jsem o peníze i o kastli ale za problémy se bohužel platí. Timto už nemam co říct.. :?
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Omlouvat se můžeš, až to bude všechno vyřešený. :-p
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/

Zpět na „FreeKec“