Pojededete na Ještěd 2009?

Ano, už se nemůžu dočkat!
57%
39
Rád bych, ale nemohu, nebo nemám s čím.
38%
26
Ne, protože mi vadíte! VŠICHNI!
6%
4
 
Celkem hlasů: 69
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

UF to sem si oddech :D
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Hele ale ty 40ky by se meli domluvit predem, protoze v prokopaku sme se kopali.. :D ja mam 50, 52 a 56..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Takže vážení. Dohodli jsme se na následujícím uspořádání.

1. Sraz bude na parkovišti "Na Výpřeži" v 10.00 hod.
2. Řekněme si rovnou, že je to jedna z větších akcí roku a tudíž by bylo vhodné, kdybychom si ji náležitě užili. Z čehož vyplývá následující. Jestli si chce někdo jen tak pojezdit a poblbnout, tak Ještěd není pro něj. Lituji. Tady se prostě jede striktně podle pravidel expedic a pojíždění okolo, závodění, předjíždění v koloně a zejména pak narážení je, omluvte ten výraz, ale STRIKTNĚ ZAKÁZÁNO! Kdo si bez toho neumí ježdění představit ať fakt zůstane doma.
3. Na parkovišti utvoříme skupiny do deseti, lépe do osmi lidí, které pojedou spolu nahoru a ve které bude jeden zkušený účastník, který dohlédne na to, aby se ve skupině neblblo a podobně a především dohlédne vždy na to, aby se skupina zastavila v případě, že se příliš přiblíží skupině předchozí.

Možná si říkáte, že nesmyslně buzeruju a že jsou to nesmysly, protože expediční ježdění bylo vždy hlavně o pohodě a přátelském poježdění. To je samozřejmě pravda a chceme aby to tak zůstalo. Ale bohužel s rostoucí účastí na akcích je nutné dát tomu všemu nějaký řád, aby se to všechno nestrhlo v nesmyslnou melu, rachot praskajících karoserií atd. Je samozřejmě prima, že když jeden uvízne pojede mu další na pomoc, ale už víme to, že když je těch dobrovolníků najednou třicet, je to ve výsledku ještě horší.

Takže díky za pochopení!
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Myslim že máš pravdu! co jsem četl o "Drákulovy" tak to bylo prej pěknýmaso. Ale v tom případě si zabírám že chci bejt ve skupince s coresem a Leeem :twisted: jinak se už moc těšim i kdybych byl ve skupince sám (to snad ne)! jo a Jetsone můžu počítat stím odvozem?
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

salvatore píše:Takže vážení...
Takže díky za pochopení!


100% souhlas, už jsem také byl svědkem všelijakých "blbostí" a pak byl z expedice spíš otrávený, demokracie je dobrá věc, ale musí mít svá pravidla, jsem zvědav jakého šéfa "vyfasuju" , i ten čas je skvělý, bál jsem se, že budu muset vyrážet někdy ve čtyři ráno... :D
Sancha

ahojky hochani, plně souhlasím se Salvatorem že i zábava musí mít svůj řád !! :wink: :wink: jinak je to chaozz :)
Akorád nechápu Milana 008 rsp: proč nevstat kvůli zábavě třeba ve čtyři hoďky ráno když musím kvůli práci vstávat v půl šestý :roll: :lol: :lol:
mkarpala
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 30.08.2009 0:00
Bydliště: Liberec

Hele a můžu jet s váma? Budu fakt hodnej, a doufám, že to auto zvládne a že ho do té doby dostavím a že se mi uzdraví 3x zlomenej kotník... Jinak jsem přímo z Liberce a můžu s sebou vzít nějaké staré olovo z pneuservisu, jestli někdo potřebuje a programovací kartu k reglu DSYS.. Jinak se můžu optat ženy, jestli by někdo chtěl přespat u nás na gauči tak jestli souhlasí.
Futaba 3PM, Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero, Savox SC-0352MG Digital, Aku Muchmore Li-Pol, Motor Novak Crawler 55T, Regulátor DSYS MD28DCRS+MDPG14, Pneu 1.9 Rock Claw
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Zůčastnit se samozřejmě může každý. :D Alepoň na šutrech testneš jak ti srostl kotník. :D
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Gluck píše:UF to sem si oddech :D

I já myslel, že pokud někomu dojdou všechny baterky, tak auto zanechá za trest na místě a to tam zůstane jako pomník, jak technika na Dukle :)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Sice nejsou úplně super kvalitní,ale zadarmo jsou dobrý.
Obrázek
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

super ;)
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkný, je jich jen 85?
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

myslis, ze se tam sejde vic jak 85aut? :lol:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Myslíš, že každej bude chtít jen jednu samolepku? :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Ja sem skromnej me staci jedna :wink:

Zpět na „Archiv“