Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Hele lidi chodite jezdit nebo vubec?? nikdo nic?? ja ted mam kazdy vejkend makacku,ale nerikejte ze vy vsichni kazdej vejkend taky nejakej melouch ze nejdete nikdo jezdit..nebo se domlouvate nekde jinde???
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Obrázek

Jedééém.... Ale sami...
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

nevím kde se domlouváte vy,ale Domlouvání (ne)ježdění nějak nefunguje.Takže jsme zvolili jiné kanály a zrovna včera viz foto se bylo 5 autíček,sranda,svačina,pokec :OK:
BTW-Wolffe až tuhle boudu vyřadíš,tak přísahám,že přinesu na ježdění flašku,něco takhle příšernýho a nefotogenickýho :-D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

jak říkám přechodovej model na wotokabi už bych rád jel wraithem :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

To jako vazne chodite a rikate si to jen mezi sebou?? Ted jsem vazne nasranej...
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

Fanouši, tak zrovna wolfovo káru vypichuj jako nefotogenickou... co ta modrá obluda nebo ten plastikovej vozík? :-(
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

... Ta modra obluda je prave wolffovo kara :-D
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

Mira píše:... Ta modra obluda je prave wolffovo kara :-D

tak to potom jo :-D :-D já myslel že je to ten pickup když je na dvou fotkách :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

:-D :-D :-D moje je ten ex Wolfovo Pepe co má barvu jako Ikarusy co brázdily ČB za bolševika :-D Páč se vrtám ve svým,tak ted mi to říká pane,využil jsem toho že Wolff snižoval stav vozového parku.On teda Wolff tvrdí,že je to přechodový model ta modrá obluda ale v tom případě přechod trvá hooodně dlouho :-D A ten plastikovej vozík byl Michalovo testovací jízda,určitě to bude vypadat líp.
BTW-nechci rozdmýchávat nepokoje,ale nedá mi reagovat na Toma,a určitě nemluvím jen za sebe.Samozřejmě,že jsi nas.anej mi mrzí,ale není důvod.Jak bylo řečeno mnohokrát-vlákno o domlouvání ježdění dlouhodobě ztrácí význam,protože cokoli napíšeš,vždy se jen dozvíš kdo nemůže.Viz tvoje výzva k Výstavišti.Tím samozřejmě nechci znevažovat důvody,to v žádném případě!Prostě bud se jde nebo ne.Ale je vyloženě ztráta času,to dokola psát.Je efektivnější vzít telefon,a domluvit se během pár minut s lidma o kterých víš že půjdou.A tak to funguje-někdo vymyslí čas,lokalitu,napíše,zavolá ostatním a jde se.Nic za tím není.Taky jste se domluvili,jeli prohlídnout Sokolčí a nikomu to neřekli, fotky sem dali potom.Nikdo nepsal,že je naštvanej, i když by se třeba přidal.To jsou žabo-myší záležitosti tuto.Lepší je vzít auto a jít do lesa :OK:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

stepixi je vidět že už jsi dlouho mimo ježdění když já s tou modrou obludou která vyjede víc než jakejkoliv axík jezdím asi půl roku :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: FreeKec

A Fando je problém když se domluvíte, že někam jedete to sem napsat a kdo by chtěl a moh tak by se tam ukázal. Já to taky tak dělám rozhodnu se, že půjdu do lesa tak to sem napíšu a někdy jezdím sám někdy se někdo přidá, nikoho se nedoprošuji. Chci jít tak jdu a když se někdo přidá tak jedině dobře.
Ale chápu že nás třeba nechcete na romantické procházky přírodou několika týpků :-D
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Kowi dekuji presne to jsem mel na mysli..klidne se dohodnete po telefonu!! ale pak to sem napiste je spoustu lidi co by treba slo, ale nic se nedeje...
Jinak to jak jsme byli BYLA PRIPRAVA NA WOTOKABI A kdyz by jsme z toho udelali normal jezdeni, nebylo by to ono..a hlavne jsme moc nejezdili, jen vymyslely trasy...
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

A kde je ta spousta lidi co by slo???Nejak jsem si(uz dlouho)nevsimnul.Kluci,kluci.A vubec,zas se vyjadruju jen ja,jak kdybych byl strujcem toho domlouvani se jinde.Takhle budu za chvili mimo kolektiv,jen proto,ze se nebojim nazvat veci pravymi jmeny-jako Mira :-D Radeji k necemu jinemu-nemate nekdo zpusob jak sundat,narusit "chrom"s plastovych doplnku?Takove ty,co dela rada Tamiya,,masky atd,brousit kvuli clenitosti neni realny.A nejakou chemii bych nerad,prece jen je pod tim,jen kousek plastu.... :-p
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Fando na pochromovane veci jako plast a kov atd je nejlepsi louch ty bile krystalky na ucpany odpad.delal jsem tak vsechny doplnky na defika,maska, zrcatka, ty ofuky a je to pecka komplet cerne bez prace.kovovej hrnec a postupovat dle navodu a chrom je fuc parkrat promichat az to bude cerne tak do toho pustit vodu a trochu octu a umejt pak ve vode a je to,nenechavat dlouho pak se ti ten sliz stribrnej muze na to zase nekde prichytit.jde tak i barva z disku i badlocky atd.vse vyzkouseno
A k tem lidem no to prave nevis kolik by slo kdyz tam nic neni..Radek a Mata se treba ptali proc uz se nejezdi..ja ted chvilku nemam cas a pak se to vse razantne zmeni a budou velke zmeny....
Cuss
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak v neděli ve 13 00 na hliníku :OK: :HOPS:

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“