Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

No já měl 6 let to samí co stiifii. :mrgreen:
Musim uznat že ta 6230i má neskutečnou výdrž.Párkrát sem s ní někde hoďil o zeď,spadla do míchačky,sklouzla do vany ,táta mi jí omylem přejel bavorákem....... :-D
Teď mam 5230 a po roce mam pavouka na displeji :-D ,ale slouží tak co :mrgreen:

Jo a táta má N73 a už mu spadla z lešení,několikrát jí nakop přes celý hřiště když nedělala to co chtěl,zapomněl si jí párkrát na střeše auta........no prožila toho zkrátka hodně a pořád žije. :wink:
Uživatelský avatar
petos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 768
Registrován: 25.01.2010 0:00
Bydliště: Banska Bystrica SK

aviaro píše:Já jedu už jen v odolnejch.


Tiez,ten isty model Xcover 271.
SCX10 jeep JK 4x4
TRX6 Pacific P12 6x6
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Soukromě používám už dlouhé roky 6230i, která mi úplně stačí. Šlape bez poruch, jenom jsem nedávno podložil baterii papírkem, aby sedla baterka na kontakty a koupil jsem nový kryt. I když se tváří jako origo, ojel se pekelně rychle ve srovnání s původním. V práci jsem si před časem nechal nafasovat Nokii C7. Hlavně jsem se rád zbavil problémové (ovládání a poruchy) SE K800i. Vlastně jsem od nového telefonu chtěl jenom bezplatnou navigaci a tomu přiměřeně velký displej. Bylo mi celkem jedno, co dalšího to umí. Stejně to mám u sebe jenom v práci a pak to nechávám ležet doma v baťohu.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

když to tu je nevíte někdo kde sehnat hry na nokii 5230?
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1244
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

kdyz jsme u tech telefonnich kramu
tak ted mam zive tohle:
Obrázek

a jeste by se mi tu nekde v supliku mela valet nokie 6233
(a mozna jeste nokie e50)
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Povohlížim se (už delší dobu :D ) po novym telefonovadle a nakonec sem skončil na třech...
Nokia N8, Samsung Galaxy W a S-E Xperia Neo
Nejsympatičtější je mi nokia a to hlavně kvůli navigaci offline zdarma, ale zas na druhou stranu mě láka zkusit Androida...
Využití vidim takový, že hlavně hovory a sms, navigace, a pak čtení knížek, poslech muziky a nějaký to posurfování (hlavně přes wifi, zatim nemám datovej tarif)
Nějaký doporučení, nebo nejlíp osobní zkušenost s výše jmenovanými?
Jenom pro upřesnění, Ajfouňu nechci :-D
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Záleží kolik do toho chceš nasypat peněz. :wink:
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

no držel bych se někde kolem 7000...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

V tom případě s androidem bych vzal Nexus S. není to žádnej výkonej stroj, ale ani žádnej chudák. Nebo Optimus 2x ale ten je cenově už víš.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja bych se nebal toho Galaxy W, kdyby bylo v dobe kdy sem kupoval svyho Galaxy Gio, nevahal bych si priplatit, je dost dobre vybavenej za peknou cenu.. Co sem slysel, tak by mel mit i nakou specialni povrchovou upravu displeje odolnou proti poskrabani, coz se hodi.. Navic Android me fakt vyhovuje, je tam plno moznosti nastaveni a stahovani neprebernyho mnozstvi her a pomerne dost uzitecnejch aplikaci.. Navigace tam funguje dobre, bohuzel ale jak sam rikas, vyzaduje datovy pripojeni..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
vlkousI
Nově příchozí
Příspěvky: 66
Registrován: 31.07.2010 0:00
Bydliště: Velké Opatovice

Kuba93 píše: Navigace tam funguje dobre, bohuzel ale jak sam rikas, vyzaduje datovy pripojeni..

Pokud vím, tak né všechny navigace na android potřebují net, třeba sygic nepotřebuje net (ale škoda že není zadarmo)
Axial SCX 10 Honcho (1:10), Reely Air Attack (2WD 1:8), Tamiya tt-01 (1:10 - karoserie Ford Mustang)
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Nechápu lidi co si kupují v dnešní době telefony a nemají data :) Není nad to být vždy a všude online :D
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Mobil - metla lidstva, nemít firemní tak nemám žádnej. :mrgreen:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Nemám rád pádlomobily, které když se dají do kapsy (pokud se tam vejdou), tak má člověk strach se vohnout, aby ho nezlomil. Proto mám Xperii Mini (tu poslední ST15i) a nemůžu si stěžovat. Rychlej (1GHz procík + Adreno grafika), slušný 5Mp foťák + HD video (720p), velmi pěkný a jemný 3" TFT displej s multitačem - a kupodivu se dá i s takto relativně malým displejem dobře vyžít. Je to telefon i pro šťouraly, dá se jednoduše rootnout, přetaktovat atd. Wifi, GPS, DLNA samozřejmě přítomny.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Leprasol -- Do SE xperia bych nešel už v životě a asi ani celkově do SE, mam asi rok Se Xperiu mini a nemít Android tak už sem ho zatratil davno..Sonáče sou zasekaný,baterka vydrží tak 4 hodiny po sundání z nabíječky a to nesmíš volat a nedejbože se podívat na internet,sem tam nereagují vubec na dotiky nebo uskakuje obraz atd atd .. Osobně bych šel do telefonu Samsung tuším galaxy 2 ??Když už bych musel mit zase dotykáč .. Má ho dost mych znamých a přijde mi to jako nejvychytanější telefon i oproti Iphonu má dost navrch.. Aj ty jeho rozměry bych přežil :lol:
Naposledy upravil(a) Ruzabmx dne 21.12.2011 2:09, celkem upraveno 1 x.

Zpět na „FreeKec“