Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

TAK KURVA KLUCII....!! Dopadlo to tak jak sem nechtel :? Presne tohle sem nechtel od zacatku!
Dohadovat se o tom kdo s cim jede omg....
Cmelaku... vole... ja proti tobe nic nemam jen nechapu proc rozrejpavas veci ktery vsichni chapou.... Pravidla technicky nejsou ale auto musi vypadat jako offroad..... Ty si mi argumentoval ze unimog je offroad me to uz prijde ze se chces jen hadat... Jak by ti prislo kdyby adam s XR rek tohle je karoserie na XR a XR je offroad tak je to offroad a v pravidlech to je... asi blbe co? Jezdis s nama od zacatku a viis s cim vsichni jezdii tak asi viis co znamena pojem offroad sakra.... Tak proste jedes ted s unimogem ja sem ti rek ze to auto ma vypadat jako offroad kdybys rek OK ja tam priste neco povesim at to vypada jako auto ale ty zacnes rejpat do pravidel tak jednoduchych ze to viic nejde....To me teda sere... Takze na novej rok udelame par uprav pravidel vezmu si k tomu pravnika a udelam prirucku... nejhorsi ze se s tim budu srat kvuli tobe a ty si to pak neprectes jako sis neprecetl tu pulstranku pravidel....
Takze cmelaku odpovez jestli mas zajem a prosim nikdo jinej mimo nejvyssiho se k tomu uz nevyjadrujte...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
koudy
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 26.01.2011 0:00
Bydliště: Praha 4 Lhotka

Zdravím pánové nechci se do toho vměšovat nebyl jsem tam ale nebyla původní myšlenka jako sranda závodění tak jestli má někdo 2.2 nebo 1.9 jestli má někdo to a druhej tohle to pak by chtělo seriový vozy bez úprav a pak se může závodit
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

to Stifi:

Hele, neměl jsem v úmyslu se do někoho navážet, pouze jsem si pod pojmem "off-road trial" představoval vozidlo, které je dělané na trial mimo silnici, což dle mého názoru Unimog splňoval. Pak jsem nedokázal pochopit, že Liazka je v poho, Unimog ne. Nebudu to ale dál rozebírat, nechci slyšet, že Liazka je scale, má to těžší a trialový Unimog jednodušší, to vím sám. Z výše uvedených příspěvků jsem pochopil, že kategorie "off-road" je pro terénní vozy, jejichž reálná předloha je do 3,5t a nejedná se o náklaďáky. Když přijedu s kastlí Dodge Ram, tak předpokládám, že nikdo nebude nic namítat. Je to tak?!

Uvažoval jsem i o kastli něčeho takového, ale vidím, že by byl zřejmě problém, protože se nejedná o klasický off-road, tak se na to raději vykašlu.

Obrázek

Co se týká dalších pravidel, je čiště na vás, co si vymyslíte a jakou budou mít podobu. Já se přizpůsobím. Jestli je ale všechno ostatním jasné, tak se zřejmě nic předělávat nemusí.

Jestli jsem to dobře pochopil, tak původní myšlenka "závodů" byla zajezdit si mezi brankama a užít se ježdění, nebo ne? Nechápu proto, proč kastle Unimoga vyvolala tak negativní reakce. Slibuji ale, že příště bude kastle jiná. :wink:
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Ja nedokazu pochopit proc nedokazes pochopit ze liazka je OK a tvuj unimog ne...... vsak uz sem to jednou psal....precti si to znovu az si prectes pravidla.... Nebo viis co? Tak to udelam tak at je to jasne....
"JÁ JAKOŽTO NEJVYŠŠÍ POŘADATEL,STAVITEL,KOMISAŘ A ROZHODČÍ (SPADAJÍCÍ SAMOSEBOU POD NEJVYŠŠÍHO MRAKA) PROHLAŠUJI ŽE Z MOCI MI SVĚŘENÉ MRAKEM POSTAVENÉ LIAZKY MAJÍ DOŽIVOTNĚ PLATNOU VYJÍMKU Z PRAVIDEL"
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Ok,akceptuji, ale nechci pak slyšet, že "trucky" to mají zakázané, protože by to byl pěkný nonsens. :mrgreen:

Mám jen poslední dvě otázky: 1) můžu jet s Dodge Ram? 2) je možné jet příp. s kastlí normálního vozidla, jako na fotce výše?

Budu akceptovat rozhodnutí nejvyššího. Měl bych však prosbu, pokud budou nějaká omezení, tak vyjmenovat, příp. dát odkaz na pravidla off-road 1:1, aby již nedošlo k dalším omylům. Díky.
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

ano dodge ram si muzes dat ... tam jde proste o to ze je to offroadtrial tak pokud je to mozny dej si offroad karoserii... a karoserie nejakyho kamara asi neni to pravy co myslis...
Mrzi me ze se prosba o splneni jedinyho bodu pravidel zvrhla v takovej bordel :roll:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Offroad trial v Mrakolandu AKTUAL vysledky str.1!

to nevypadá jako fofroud
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No moc se mě to netýká, ale je truck a truck. Tady se líza s mogem nedá moc srovnat. Cendabův creeper je upraven tak nějak adekvátně k ostatním, ale toto už je speciál prostě. Jezdi defenderem a je po problému. A pokud ho bereš jako slabší auto, které by mělo mít kategorii s cécéčkama, tak už je někde chyba.

Ale pointa mojeho příspěvku je směřována k Milanovi a Matbremu - klukům Mrakolend závidím strašně moc a rád bych se tam taky někdy juknul, pokud by byla víkendová akce, rád se s váma svezu a ukážem, zač je toho loket :twisted: samozřejmě myšlenka trialů u nás na Moravě stále trvá a doufám, že na jaře to rozjedem :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Prosím zeptám se
mám doma budku unimoga a když si ho postavím takhle prošlo by to jináč mi ta bouda bude k ničemu: kola 105mm 1.9 a hezky schovaný v blatnících šíře 195mm což by bylo scale .
Nechci nikoho rozhoztřovat ,ale o stránku dál se píše ,že scale truk by mohl být připuštěn??
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Ja nevim... nevim.....ja na to ted proste nedokazu odpovedet jeste vcera bych ti rekl ze jasne ze to neni problem ale kdyz se to ted takhle UPLNE ZBYTECNE rozkuchalo tak fakt nevim...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Offroad trial v Mrakolandu AKTUAL vysledky str.1!

za mě jako pokud by to byl scale unimog s korbou tak asi bych to bral,co?na 1.9
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Rikam ze jasne ...ale nechci a nebudu se dohadovat se cmelakem o nicem....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Teď bych to ani nestavěl ale možná bych chtěl někdy příští rok
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

stiifii píše:Ja nevim... nevim.....ja na to ted proste nedokazu odpovedet jeste vcera bych ti rekl ze jasne ze to neni problem ale kdyz se to ted takhle UPLNE ZBYTECNE rozkuchalo tak fakt nevim...


Buď tvrdej,jednou jste to vyhlásili jako Ofroad trial,tak tam držte jen tyto vozy a je jedno jestli bude upravený jako prototyp nebo ne,ale je to pořád ofroud.Tady nemá karoserie osobáku,nebo trucku co dělat, Unimog patří do kategorie trucků.
V duhu jsem si říkal,když jste s tím začínali,kdy se to zvrhne a už je to tady,tak že doporučuji být tvrdý,jinak máte po závodění.

Nějak podobně se to zvrhávalo i u nás na trucktrialu,ale tím,že se nepovolilo,tak se to už ustálilo.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

To jsem dneska zkusil a takhle to dopadlo.....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score

Zpět na „RC Offroad park Mrakolend“