Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

stiifii píše:Tak ja bych to skoncil.... uzavrel ...hele cmelaku tohle sem psal pred zavodama """"Dobry zas cmelaku mame offroad trial ne truck takze jedes mimo poradi kdyz budes moc dobrej ....hmm ..NE! oprava: kdyz budes lepsi nez ja jedes mimo tesime se na vsechny """"
Myslel sem to ze srandy ale vazne uz tady si to mohl bezpecne pochopit....
Vis me nastvala jedina vec nikdo ti nerekl jeeee ty mas velky kola jeeee a ty mas dva motory a to neni fer atd byla vytka pouze ke vzhledu auta kterou si uplne zbytecne vyhrotil... argument ze unimog je offroad me tocii do nepricetnosti to je argument malyho ditete a prosim nerikej ze to nechapes co je tim mysleno pac to neni mozny... a kdyz ses odvolal na liazky a nerikej ze ne tim si postavil svy auto na uroven liazky to je nehoraznost a opet nechapu ze nechapes...Ty se proste v tech hadkach a predlouhejch textech vyzivas a resis nic... a s tim kamarem me provokujes?
edit: ty fotky co si dal vubec nevim co jsou zac tohle neni v nasi rezii temer na vsech nasich si byl...


Všechno již bylo jasně popsáno a vysvětleno v předchozích příspěvcích, takže se nebudu zbytečně opakovat.

Co se týká tvého příspěvku, který si poslal těsně před závody, tak myslím, že v poho. Napsal jsi "kdyz budes lepsi nez ja jedes mimo". Lepší jsem nebyl a nejel jsem ani mimo, takže si myslím, že to bylo ok a tak, jaká byla domluva. :lol: Jediné, co mě naštvalo, bylo, jak jste mě (dle mého soudu až nesmyslně) potahovali za jednu pitomou kastli. Nečekal jsem, že lidem, kteří si přijeli zablbnout, bude stát tahle kravina za tak silné řeči.

Na svoji obhajobu se napsal, že pravidla závodů 1:1 neznám a v pravidlech Mrakolendu jasně stálo: "auto musii vypadat jako offroad jako skutecna predloha neceho... minimalni je trugyna... Vyjimky se samosebou povolujii

Nezlob se na mě, ale Unimog má skutečnou předlohu, která je na offroad (jízdu v terénu) dělaná a je rozhodně větší, než truggy. Takže z tohoto pohledu jsem to viděl v pořádku. Obzvlášť, pokud se výjimky povolují. Uvažoval jsem snad špatně, či tak, abych mě pak ostatní poslali do prdele? Srovnání s Liazkou bylo pouze kategorické (truck jako truck), ne provedením. To je evidentní, když se člověk na obě auta podívá.

"pravidla budou ty jediný správný to zn. Evropsky tak jak se jezdi mčr offroadtrial 1:1" jsem pochopil jako pravidla bodování a nepředpokládal jsem, že by všichni měli do detailu znát originál, či zkoumat technické parametry skutečných vozů.

Ještě jednu věc nechápu, proč si někteří myslí, že jsem ublížený. Dragon mi dokonce napsal: "ty jsi prostě každýmu musel říct úplně to samý a že ty jsi vlastně ten poškozenej" Mohl jsem se zúčastnit, byl jsem bodovaný, dojel jsem na pěkném druhém místě a Stifi zvítězil bez debat precizní jízdou. Tak proč bych si měl stěžovat, že mi někdo ublížil? Mě přeci nikdo neublížil, akorát jste měli řeči kvůli kastli.

cendab píše: Každopádně já osobně čekám že po prohlídnutí těchto obrázků a srovnání s auty které si viděl z 99% jezdit v Mrakolendu ti už konečně bude jasné jak má tvůj vůz vypadat....No a jestli né tak ti asi potom nezbude nic jiného než jezdit jen RCTT a budem všichni spokojeni.....hofk...


Teď je mi to už jasné. Mohli jste to ale říci jasně a přitom slušně již na začátku. Když jsme kvůli tomu dle některých "zasrali vlákno na 4 strany", mohl by se alespoň výsledek odrazit v pravidlech. Už jsem to ale několikrát psal.
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Tommys píše:Cmelaku, presne jak pise stiifii, pojem offroad chape i petilety dite. Dalsi vec, co uz tu bylo nakousnuto, je napr zakazani 2motorovych aut, protoze v podstate ti to funguje jako dig (kterej napriklad adam na xr mel a nepouzival) a taky je videt ze o modelech vis asi pekny h... protoze venom i losi maj pouze jeden motor a klasicky kardany (to by sis mohl aspon precist na netu nez sem napises takovou kokotinu), dalsi vec ty kola, vsichni maj kola aby to nejak vypadalo, proste tyhle zavody byly o ty srande kolem toho a ne ze tam projedes se specialem na trucktrial a divis se ze si do tebe lidi rejpou, kdyz jedes s offroadama. Proste v tobe vidim clovek kterej nemuze unest to, ze by byl nekdo lepsi . Zamysli se nad sebou :roll:

Jinak za me, jako vzdy vydarena akce :wink: jen doufam ze priste uz pojedu bez dshitu


Pojem off-road jsem chápal jinak, ostatní vysvětleno v příspěvku výše. Nevím, kde jsi vzal, že bych o Venomu a Losině psal, že mají dva motory. Přečti si pořádně přechozí vlákna. Co se týká kol, tak nikde nebylo napsáno, jaká mají být, tak proč do nich rejpeš? Měl jsem snad nepovolená kola? Co se týká dvoumotorové koncepce, tak jsem již psal, že automaticky neznamená lepší jízdní vlasnosti. V kopcích je to většinou nevýhoda, protože zadní kola nemají dostatek síly auto vytlačit a předek se navíc dost smeká. Po přidání plynu, aby zadek více zabral, je auto díky vyšší rychlosti špatně ovladatelné. Rozhodně to není stejné, jako dig, který si člověk ovládá dle libosti. Dva motory mají problém, že při větším zatížení se daný motor otáčí pomaleji, což někdy může být výhoda, ale i nevýhoda. Zeptej se Adama, ten ti to potvrdí, stejně jako ti, kteří s tím mají zkušenost.


Nechápu, kde jste všichni vzali, že neunesu, aby byl někdo lepší. Vždyť Stifi po právu byl a zpochybňoval jsem to nějak? Psal jsem snad, že CCčka by mohli mít vlastní trať, aby mě neohrozily? Tak je fakt k smíchu.
:-D

Jestli má někdo problém s tím, že má Unimog velká kola, dva motory, je stavěný na trial apod., tak ať to řekně rovnou a nevymlouvá se tu zbytečně na kastli.
Naposledy upravil(a) Cmelak007 dne 29.12.2011 14:59, celkem upraveno 2 x.
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Dobre mas pravdu pravidla jsou napsany blbe nejsou presny nejsou k pochopeni...nicmene kvuli jednomu cloveku ktery s nimi ma problem se s nimi nebudu zabyvat protoze by sis je stejne neprecet a nemam naladu ani potrtebu sepisovat devitistrankovy esej o pravidlech s kteryma mas probem jen ty takze budu tvuj osobni konzutant pravidel a kdyz budes mit JAKOUKOLIV pochybnost nevahej a napis jestli mas zajem dam ti cislo a budu ti k dispozici kdykoliv.... Jen predesilam ze uprava pravidel velmi lehka asi probehne.... tak si o tom muzeme pak tyden psat :wink:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Stačilo to napsat napsat jednou větou a byl pokoj. Mohlo by tam být např.:

"Závod je určen pro modely terénních vozidel do 3,5t, výjimku tvoří Mrakovo Liazky."

nebo


"Závod je určen pro modely terénních vozidel do 3,5t. Výjimku tvoří Mrakovo Liazky a modely dalších terénních vozidel, které věrně odpovídají originálu. Posouzení je na pořadateli."


Víc zřejmě nebude třeba, takhle je snad to dostatečně jasné. Jinak díky za nabídku konzultací. Příště se zřejmě zúčastním s nečím jiným (CC-01, Gelande), chci si zajezdit a ne řešit pitomou kastli. Nevím také, proč vám všem leží Umimog tolik v žaludku, když s ním každý druhý Axial může držet krok, dokonce být lepší, viz Stifi.

Nakonec si všichni můžeme pořídit Axialy a bude to fér, ne? :mrgreen: (To ale prosím neberte vážně a nereagujte na to, nechci na dalších 4 stranách vysvětlovat, jak jsem to myslel. Díky! ) :wink:
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Tak sis odpovedel.... uz si pochopil pravidla.... tak vis proc nam unimog lezi v zaludku :FINE: :tleskam: :tleskam: :tleskam:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Offroad trial v Mrakolandu AKTUAL vysledky str.1!

asi bych byl pro to tu trochu pročistit,věc už je doufam jasná a je tu akorát guláš
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Je tu přes 30 stran k pročištění... :wink: Nicméně naše debata byla celkem výživná a sledovat ji může být celkem zábavné. Rozhodně zábavnější, než si přečíst, že někdo před půl rokem nemohl na závody v sobotu, kdežto jiný v neděli.

stiifii píše:Tak sis odpovedel.... uz si pochopil pravidla.... tak vis proc nam unimog lezi v zaludku :FINE: :tleskam: :tleskam: :tleskam:


Jasně, není to Axial a jede také dobře! :mrgreen: Já si kvůli vám toho Axiala jednou budu muset asi také pořídit. Nechtěl by ho někdo za skvělé CCčko, nebo CR-01? Vyměním a přidám i Dsys! :lol:
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

V diskuzi bordel je a bude tam porad proto je aktualizovana vzdy prvni stranka kde jsou podstatne a zajimaci informace zda nekdo jeste nepostreh
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Přesně tak!
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Cmelak007 píše:P. S. S těma motorama, ať tě to ani nenapadá!! :-D Jinak bychom také měli zakázat auta typu Venom, Losi apod. :mrgreen:


precet sem to trochu vrychlosti, ale stejne nechapu, proc by si zakazoval venoma kdyz cendab na nem ma krasnou yotu, mara jeepa a je to krasny scale auto. :roll:
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

To bylo jen rýpnutí, protože základem je crawler a crawlery tu nemají co dělat. Nemá smysl to dále rozvádět, nebylo to myšleno vážně, s úmyslem to dál řešit. Reagoval jsem jen na to, že někdo viděl problém v dvoumotorové koncepci, což mi přišlo stejně nesmyslné. O tom, že to není výhoda, jsem psal výš.

Jak jsem posléze pochopil, důležitým kritériem pro závody by měla být solidní maketovost jednotlivých aut, čili, aby nejezdily obludy, ale auta, která se reálných terenním vozům co nejvíc podobají.

Souhlasíte? Mě osobně by vůbec nevadilo, kdyby třeba Mrak jel s OT. Je to samozřejmě blbost, protože na trial nemá požadované jízdní vlastnosti, ale neměl bych s tím problém, protože maximálně splňuje podmínku maketovosti.

Myslím, že by nebylo špatné si sednout a demokraticky stanovit minimální požadavky, či doporučení, jaká auta by se měla závodů zúčastit, a co určitě ne. Nechci tady nikomu ubírat právo s něčím jet (viz někdo tu chtěl stavět "scale" Unimoga), ale na mém příkladu se ukázalo, jak se kvůli pitomé kastli dá skončit bouřlivou debatou, plnou zbytečných vulgarismů a velkých emocí. Tomu by šlo jednoduše předejít.

Pokud se organizátoři domluví a budou chtít něco specifikovat, rád pomůžu s formulacemi. Také mohu přispět s něčím z RCTT, je zbytečné objevovat něco, co jinde funguje.

Šlo mi jen o to, aby pravidla byla stejná pro všechny a ne, že se pak nemile překvapený člověk bude na místě dohadovat o nečem, co nebylo jasně dané.

Doufám, že pochopíte, jak jsem to myslel, a že tím na nikoho nechci útočit.
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Pepe
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 25.10.2011 0:00

Tato debata na toto téma je dlouhá,otravná a zábavný mi to taky moc nepřipadá.Myslim si že se to tu omýlá pořád do kola.Čmeláku dofám ,že jsi to po 1564 přispěvcích pochopil a nepřijedeš příště s třínapravovou tatrou 6X6 :lol: Hoj
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Jasně, ale to jsem psal již v 1435. příspěvku! :mrgreen:

Už to raději nechme, nebo bude mít Wranglík zaspamovaný e-mail...
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Kucííí, vy ale máte výdrž :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Cmelak007 píše:Jasně, ale to jsem psal již v 1435. příspěvku! :mrgreen:

Už to raději nechme, nebo bude mít Wranglík zaspamovaný e-mail...


To by nebylo špatný!! :mrgreen:
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely

Zpět na „RC Offroad park Mrakolend“