Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

Lidičky, omlouvám se že ruším, ale nemáte někdo zkušenosti s Nokii E72... právě mám Samsung Omnia Pro b7610 ale dost jsem uvažoval o te nokii, máte ho někdo, nebo zkušenosti?
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
kobzik
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 16.09.2011 0:00
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

POZOR, TŘEBA SE TO BUDE NĚKOMU HODIT.

OD 15. DO 21.6. MÁME V t-MOBILE VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ INTERNETY DO MOBILU A NOTEBOOKU/TABLETU ZA PŮLKU.
NAVÍC SE TO KOMBINUJE S NORMÁLNÍMI BALÍČKY, TAKŽE FINÁLNÍ SLEVA JE TŘEBA 75%.
PLATÍ I PRO TY, KDO TO MAJÍ NA NEURČITO A DAJÍ SI TO NA DOBU URČITOU.
V KRÁMĚ SE TEĎ DVEŘE NETRHNOU tak to třeba taky využijete.
Tamiya CC01 - Land Rover Discovery III - už taky 2,4GHz

http://petrkotyza.rajce.idnes.cz/Tamiya ... overy_III/
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Tak to vidím na LG P970 Optimus Black... z nabídky tmobilu se mi zatím zamlouvá asi nejvíc :-)
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
sosak
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele: WWW

ahojte, nemate tuseni, jak se vyhnout tomu odemikacimu krouzku, kdyz chci pouzivat zabezpeceni gestem? proste ted musim zmacknout tlacitko, potahat krouzek a pak teprve zadat gesto.

kolega to ve starickem routnutem desire ma bez toho krouzku, ale u novech telefonu jsme nenasli zadnou moznost jak se toho zbavit

mam sensation xe, android 4 a sense 3.5
XRAY M18T
AXIAL SCX10 Honcho
GMADE GS01 KOMODO
Tamiya Stadium Blitzer
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahojte, tak jsem zkoumal nahrady iPhonu a celkem se mi zamlouva Samsung Note. Mate nekdo zkusenost nebo nazor, jestli dobra nebo spatna volba?
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
sosak
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele: WWW

nahrada ajfonu? note ji jina trida, to je kompromis mezi smartfounem a tabletem.

http://mobilenet.cz/clanky/recenze-sams ... stylu-8171

ja ho chtel soukrome prave kvuli multimediim a jen obcasnemu hovoru, kdy me vetsinu casu lezi v kanclu na stole a nevadi vetsi rozmer ani vaha.

pro telefon, ktery clovek vyuziva opravdu hodne si myslim, ze je 4,3 palce horni hranice.
XRAY M18T
AXIAL SCX10 Honcho
GMADE GS01 KOMODO
Tamiya Stadium Blitzer
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Tak mám doma LG P970 Optimus Black... vyšel na krásné tři podnosy :wink: Zatím jsem s ním celkem spokojený, ale zdá se mi, že se celkem dost hřeje, je to normálka? :oops: :o 8)
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja mám tiež LG OB a nejako viac sa hreje iba pri hrách, GPS a tak.
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Tak to je dobře :wink:. A jakou používáš navigaci? :wink: Mě se ještě ani nepovedlo, aby to chytilo gps signál :?
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Jelikož jsem si nedávno rozbil mobil pokoukávám se po novém.
Po ne moc dobrých zkušenostech s dotykovým mobilem,jsem se rozhodl pro "polodotykový" tedy s qwertovou klávesnicí,ale těch je docela dost.
Nemáte někdo nějakou zkušenost s mobily jako Nokia E72 , C6 apod?
Docela dost by mi to pomohlo v rozhodování.
Zatím mám favority: Nokia Asha 303 , E72 a C6 ,ale ani s jedním z nich nemám žádnou zkušenost.Nemáte ho někdo?
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Dave, používam iGO (takú, no, trošku neoficiálnu:) ) a funguje to dobre... Vygoogli si Optimus Black GPS fix, niečo sa tam prenastaví a potom funguje dobre... Ja si to už presne nepamätám. Ale základ je robiť prvý GPS fix niekde vonku, najlešpie na lúke :D, tam keď sa chytí, tak potom by už mala byť rýchlejšia nabudúce. Inak aj mne to sem tam stane, že keď idem autom cez les signál vypadne...
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

No já mám Garmin-Asus a je naprosto bez problémů dobrý signál i v budovách pokud nejsou celé z betonu
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Tak teď jsem si chtěl aktualizovat foun na 2.3 a první problémek... připojím telefon ale v programu "LG Mobile Support Tool" je pořád "Odpojené. Prosím připojte telefon" ... co s tim? :?
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

Steak píše:Jelikož jsem si nedávno rozbil mobil pokoukávám se po novém.
Po ne moc dobrých zkušenostech s dotykovým mobilem,jsem se rozhodl pro "polodotykový" tedy s qwertovou klávesnicí,ale těch je docela dost.
Nemáte někdo nějakou zkušenost s mobily jako Nokia E72 , C6 apod?
Docela dost by mi to pomohlo v rozhodování.
Zatím mám favority: Nokia Asha 303 , E72 a C6 ,ale ani s jedním z nich nemám žádnou zkušenost.Nemáte ho někdo?



cauec, já právě vyměnil svoji omnii pro B7610 od samsungu za E72 a musím říct maximální spokojenost... chtělo to mírně poladit, ale už má vše vychytané a musím říct že my dotykáč vůbec nechybí, skvěly manažerský mobil, který pro mě jako studenta spojuje vše, rychlost klasických mobilů, otevřenost systému, skvělý software od nokie a perfektní konektivitu :-) má své chybky, ale má pro mě spoustu plus, hlavně klávesnici... kdyžtak můžu případně poradit kdyby sis koupil... koupil jsem ji levně novou a i když jsem zarytý odpůrce Nokií, tak tahle mě vyloženě unesla :-)
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

Asha 303 je za tu cenu vyhozený peníz s prominutím, koukal jsem po ní, ale neumí to nic, oproti E72 obrovský rozdíl :-) Symbian S60 3rd edition je relativně vymakaný... E6 už má symbian anna a dotykáč a lidi na to nadávaj, na E72 slyším jen chválu, foták taky není vůbec zly, skvele to hraje, dlouho to vydrzí, oproti android srotum, a designove vypada skvele :-) já sem prostě max spokojený :-)
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT

Zpět na „FreeKec“