rtomecek
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 03.04.2011 0:00
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele: WWW

Servo s vypinacem, to je nejaka novinka? Vyresi to slabej BEC? Asi jsem neco zaspal. :roll: Se slabym BECem jsem se smiril, to jsem si vyresil. Jenom skoda, ze to proste nedokaze uznat. Regl jako takovej funguje dobre. Dokud funguje. Pak aby se clovek bal poslat neco v zaruce na reklamaci. Vyslechne si prednasku o mosfetech a prestoze pricina nebyla zpusobena mnou ani motorem, stejne jsem platil. Sice nejakych 250 kacek, ale stejne. Jde o princip a s tim se nesmirim. Jestli se to nekomu nelibi, at to necte nebo smaze...
Traxxas E-Revo VXL, Axial Wraith, Axial SCX10
www.mojemodely.cz, CalcRC
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

rctomecek: Bohužel to budeme řešit jinak. Hele naposled - ten regulátor funguje jak má. Jestli tobě nevyhovuje, tak dobrý - kup si jinej a přestaň tady plivat špínu na vynikající výrobek, kterej nedokážeš ocenit. Už se tady budu opakovat. Prošlo mi jich rukama stovka a jedinej byl na reklamaci, kterej si nepamatoval nastavení. Jestli si na bec připojíš nějaký čínský zasraný servo, který bere nesmysl, tak si ho připoj na čínský nesmyslný régl. Tady s tím neotravuj... je to dost srozumitelný?
rtomecek
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 03.04.2011 0:00
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak naposledy - Futaba, Hitec, Sanwa, to je cina? Asi mame kazdy jiny pojem o cine. Nikdo tu neplive zadnou spinu. Rikam tu pouze pravdu a moji zkusenost! Nelibi se Ti? Mas na to plne pravo. Nesmim tu rikat pravdu a svoji zkusenost? To asi brzo poznam...
Jestli Tobe prijde normalni platit za opravu v zaruce, prosim. Jestli tu nesmim rict, ze ma slabsi BEC, nez AE-2, prosim. Ale je to pravda a tu nezmenis. Pouze umlcis lidi, ktery to reknou otevrene na rovinu a neboji se za svuj nazor...

PS: az mi ukazes jedinou vetu, ve ktery jsem plival spinu na DSYS, prede vsema se tu verejne omluvim!
Traxxas E-Revo VXL, Axial Wraith, Axial SCX10
www.mojemodely.cz, CalcRC
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No nemám náladu hledat jednotli tvoje výpady, tak to nebudu řešit (zatím)
Nicméně chováš se klasicky jako každá jiná plačka, už pobrakáváš a chováš se jak ženská, tak tě nechám bejt. Je mi tě jenom líto...
rtomecek
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 03.04.2011 0:00
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele: WWW

Nenasels plivani spiny, dosly Ti argumenty, tak zacnes tlachat o zensky? To je slovo chlapa! Kdyby sis totiz ty prispevky precetl, nemuzes tu mluvit o "nejaky zasrany cine". Mne Te lito teda neni. Misto tlachani o uzasnym, skvelym, suprovym vyrobku pojd normalne a nezaujate kouknout na problem a najit reseni. Otazkou je, jestli to s Tebou jde. Ja to s panem Davidem zkusil a neco jde. A neco nejde a musi se to obejit. Ale psst, nahlas a verejne se to rict nesmi...
Traxxas E-Revo VXL, Axial Wraith, Axial SCX10
www.mojemodely.cz, CalcRC
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Míro, máme to brát, jako ukázku jak se chová chlap? To nemyslíš vážně, že ne? :oops:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Špína 1.
Nemam zajem hanit regly DSYSu. Ani nechci, aby to tak vyznelo. Ale mam zajem na tom, aby tu zaznelo taky neco jineho, nez halda technickych kecu o tom, proc to nejde.
Dalsi priklad za vsechny - DSYS nejde pripojit k PC bez baterky. Zeptal jsem se p. Davida a velmi rychle mi odpovedel. Rozepsal se o tom, proc to nejde. Jsem moc rad, ze ztraci cas s takovyma stouralama, jako jsem ja. Na druhou stranu je mi uplne fuk, proc to nejde. Proste to nejde a dalsi regly to umi.


Špína 2.
At je to cimkoliv, treba moc citlivou ochranou, to je mi uplne fuk. A co mi taky hodne vadilo, je postup vyrobce pri reklamaci. Za to ale nemuze samotnej regl, spis jeho vyrobce. To je hlavni duvod, proc jsem koupil Tekina!

No a v tvém posledním výroku o tom jak něco poznáš brzo sám o podobnejch nesmylech si snad poznáš pobrekávání sám. Seber se...

EOS: Sklapni, nevím co to tady zkoušíš...
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Salvatore ted si zase ukázal jakej jseš slušnej vůdce....chováš se jak buran !
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
rtomecek
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 03.04.2011 0:00
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele: WWW

Hele Salvatore, Ty si ze me delas srandu? Konecne sis misto kecu neco nasel, ale porad nevidim tu spinu. Oboji, co jsem napsal, je pravda. To pro zacatek. A za dalsi a to hlavni - nez si prisel a zacal machat rukama, vedla se tu diskuze o slabem BECu. Asi tak 2-3 stranky jsme tu resili co a jak. Nez si se do toho vlozil, nikdo nikoho nenapadal. A vysledek? Pan David v dalsi verzi predela ochranu BECu. Nevim, jak Tobe, mne ta diskuze prisla velmi uzitecna. Narozdil od ty Tvoji "zasrany cine", to ma uroven...

Takze zaver - nez si se do toho vlozil, byla to diskuze, ktera mela vysledek a to zlepseni regulatoru DSYS a jejich ochrany BECu. Bohuzel, na tom vysledku Tve prispevky podil nemaji...
Traxxas E-Revo VXL, Axial Wraith, Axial SCX10
www.mojemodely.cz, CalcRC
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Bohužel jsem musel přistoupit ke krokům nejméně populárním. Pan WENDIS mi opravdu nebude říkat, že se chovám jako buran. Měl by si uvědomit co říká a protože je to opakovaný problém s ním, nebude už mít přístup obnoven.

Pan RTOMECEK ano; po týdnu.

Chlapci tady začli plést hrušky s jabkama a navážet se do mé osoby což se nevyplácí. HOWHG...
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

rtomecek píše:Nenasels plivani spiny, dosly Ti argumenty, tak zacnes tlachat o zensky? To je slovo chlapa! Kdyby sis totiz ty prispevky precetl, nemuzes tu mluvit o "nejaky zasrany cine". Mne Te lito teda neni. Misto tlachani o uzasnym, skvelym, suprovym vyrobku pojd normalne a nezaujate kouknout na problem a najit reseni. Otazkou je, jestli to s Tebou jde. Ja to s panem Davidem zkusil a neco jde. A neco nejde a musi se to obejit. Ale psst, nahlas a verejne se to rict nesmi...

Salvatore trochu drsněji napsal to, co si myslím i já. Toto jsou Tvá slova: "Jen by tu krome samy chvaly mela zaznit taky skutecnost z praxe, ktera je jina, nez na papire".
Zaprvé není ani zdaleka pravda, že se tu jen chválí - spíš naopak, ale to je ku prospěchu věci.
Za druhé není pravda, že skutečnost je jiná než na papíře. V návodě je uveden BEC 3A. To, že do něj pouštíš 8A a máš s tím tudíž potíže je skutečnost potvrzená měřením a proto nevím, od jakých papírových hodnot se to liší. Ať je servo z Číny a nebo z Tramtárie je jedno, ale že je to podstatně víc, než je napsáno v návodu, nějak pořád nebereš na vědomí.
A za třetí: Ochrana BECu se předělávat nebude - jen se povolí o něco vyšší proudy BECu při napájení do 9V, při vyšším napětí to zůstane původní. Takže pokud budeš pořád pouštět do BECu místo povolených 3A ( pak možná kolem 5A ) svých 8A, moc se tím nevyřeší.
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Borik píše: Takže pokud budeš pořád pouštět do BECu místo povolených 3A ( pak možná kolem 5A ) svých 8A, moc se tím nevyřeší.


Máš na mysli odebírat z BECu ... xA (jen pro přesnost), že?
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

DUsoft píše:
Borik píše: Takže pokud budeš pořád pouštět do BECu místo povolených 3A ( pak možná kolem 5A ) svých 8A, moc se tím nevyřeší.


Máš na mysli odebírat z BECu ... xA (jen pro přesnost), že?

Jasně, tak je to správně. Nejsem elektrikář a neuvědomil jsem si, jak to vlastně přesně funguje. Ale smysl se z toho snad dal pochopit. Omlouvám se, líp si to po sobě přečtu.
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

To tu opet dlouho nebylo hadka kolem "svobody slova". Salvator uz by tenhle problem mel jednou pro vzdy vyresit a stanovit jasny pravidla kdo co muze a nesmi spat. Ale myslim ze vyhozeni za nesouhlas s adminem je dost tvrdy postih. To se tu pak kazdej boji neco napsat otevrene a natoz uz pak neco resit se zdarnym koncem. To pak cloveka prejde chut :lol:

Beru ze ma nekdo jako zivotni lasku DSYS a ikdyby ho zklamal, tak ty regly natolik asi miluje ze si to ani neprizna. Ale na druhou stranu se taky musi respektovat totalni nastvanost kdyz se nekomu regl rozbije, a trochu tu ventiluje svoji negativni zkusenost. A jak pise RCtomecek je treba hledat napady jak to udelat, nez duvody proc to nejde, ne?

Sam mam negativni zkusenost s DSYSem a byl jsem hodne rozhorcen kdyz k ni doslo, coz je v tomhle topicu taky napsalo :lol: Dle meho nazoru by se mel zmenit trochu pristup pana D. k zakaznikum a snazit se jim regl prizbusobit treba urcitymi verzemi softu(nejen auto/lod/letadlo) a taky bych cekal kdyz si koupim prog kartu k reglu tak bych k nim mel mit taky trochu uzivatelky prijemne prostredi v nejakym sikovnym programku. Ale to si jen muzeme prat, je to vec Dsysu.

Byl jsem svedkem vsech detailu kdyz RCtomecek reklamoval regl, a ja bych tech 250,- za opravu nezaplatil. Jde o princip a byl sem nastvanej vic jak Richard. Pokud je regl v zaruce a to mesic po koupi, tak jaka oprava?!? A to mu Richard predtim poslal nekolik motoru na test a byl s nim v kazdodeni komunikaci a nabizel mu spolupraci, takze pan D. vedel co s reglem dela a ze si nevymisli. A i tak si pan D. rekl 250,- za opravu misto toho aby to udelal v zaruce.
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Astala píše: ... Dle meho nazoru by se mel zmenit trochu pristup pana D. k zakaznikum a snazit se jim regl prizbusobit treba urcitymi verzemi softu(nejen auto/lod/letadlo) a taky bych cekal kdyz si koupim prog kartu k reglu tak bych k nim mel mit taky trochu uzivatelky prijemne prostredi v nejakym sikovnym programku. Ale to si jen muzeme prat, je to vec Dsysu....

Asi tak nejlepší přístup k zákazníkovi by byl naprosto individuální, každý by měl do regulátoru dostat program přesně podle jeho představ a na míru celé jeho sestavy. A to pochopitelně zdarma, s doručením až do domu, včetně montáže a s doživotní zárukou .... a k té programovací kartě by měl být ( také pochopitelně zdarma ) přiložen iPad, když už ne nějaký ultrabook....
Dle mého názoru by se měl opravdu změnit přístup pana D. k zákazníkům a to především k takovým, jak právě sám předvádíš. Tady víc než kdekoli jinde platí : nabídni prst a utrhne ti celou ruku.

Byl jsem svedkem vsech detailu kdyz RCtomecek reklamoval regl, a ja bych tech 250,- za opravu nezaplatil. Jde o princip a byl sem nastvanej vic jak Richard. Pokud je regl v zaruce a to mesic po koupi, tak jaka oprava?!? A to mu Richard predtim poslal nekolik motoru na test a byl s nim v kazdodeni komunikaci a nabizel mu spolupraci, takze pan D. vedel co s reglem dela a ze si nevymisli. A i tak si pan D. rekl 250,- za opravu misto toho aby to udelal v zaruce
.

Bylo by vhodné doplnit co reklamoval, za co platil a hlavně zda byla reklamace oprávněná. Vážně si myslíš, že pokud je něco v záruce, tak s tím můžeš dělat cokoli a chyba bude vždy na straně výrobce ?

p.s.: Pro začátek by nebylo marné psát česky a používat diakritiku.

Zpět na „Pohony a regulátory“