Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

přátelé, my jsme se byli dneska s Martinem jen tak sportovně vyvenčit s Pážama a našli jsme absolutně báječné terény... doporučuji: zde http://www.mapy.cz/s/5PGm myslím že by to bylo dobré téma pro další expedici :-)
Uživatelský avatar
rominator
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 21.08.2009 0:00
Bydliště: Č.Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání ježdění

Tam jsem onehda taky jezdil-bylo to tam jako jakasy starsi polodraha na horska kola.....
Hormann-TK10/MEX-IV Jeep JK/XrayT2-008/
Yokomo ICHIROKU-M/Yokomo Takara Tomy
Bylo toho hafo:
http://rominator.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání ježdění

ta lokalita je super sice jsme tam s bráchou nejezdily ale válčily sme tam ;-) a pecka
Jinak na neděly mohu dorazit taky, ale až tak před 15hod nechcete to nějak posunout? Malá kačka má besídku na které prostě nemohu chybět.
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: Domlouvání ježdění

no a ja zase musim být ve 16:00 už doma :-(
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Domlouvání ježdění

Zdravíčko.

Už nás svrbý prsty, ale konečně auta vyjedou z garáže a ono si začne mrznout. Venku už je -10 a zítra to nevidím lépe. Ještě nám chybí barvit plata nad zadky a pár detajlů (jako ne a ne přijít nový baterky) ale zkušební jízdy máme za sebou a celkem OK. Rádi bychom se přidali některou neděli, jen co počasíčko dovolí - kluci aby si to užili a ne jen protrpěly a zmrzly. Zatím dáváme testy jen tak hodinu a něco, ale už je jim to málo :-)

Jsme trošku větší, přeci jen náklaďáky MB Actros a 2x AMO F15, ale to určitě vadit nebude, měřítko 1:10ctíme. Pravda, přeci jen scale jde trochu stranou, prioritní je příští sezona trucktrialu (P3 a P2) a tak ty auta jsou taky trochu přenazbrojený. Jelikož už se stavbou končím, zkusím něco málo nafotit pro navození atmosféry.

Už se těšíme...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

tak dobre kvuli bifimu ve 13 00 :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
manek100
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 27.10.2011 0:00
Bydliště: Křemže

Re: Domlouvání ježdění

Tak mě to nakonec asi nevyjde, jedeme zitra na lyže a vrátím se až k večeru, takže bych to opravdu nestíhal.. :-(
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání ježdění

poschlmartin píše:Zdravíčko.

Už nás svrbý prsty, ale konečně auta vyjedou z garáže a ono si začne mrznout. Venku už je -10 a zítra to nevidím lépe. Ještě nám chybí barvit plata nad zadky a pár detajlů (jako ne a ne přijít nový baterky) ale zkušební jízdy máme za sebou a celkem OK. Rádi bychom se přidali některou neděli, jen co počasíčko dovolí - kluci aby si to užili a ne jen protrpěly a zmrzly. Zatím dáváme testy jen tak hodinu a něco, ale už je jim to málo :-)

Jsme trošku větší, přeci jen náklaďáky MB Actros a 2x AMO F15, ale to určitě vadit nebude, měřítko 1:10ctíme. Pravda, přeci jen scale jde trochu stranou, prioritní je příští sezona trucktrialu (P3 a P2) a tak ty auta jsou taky trochu přenazbrojený. Jelikož už se stavbou končím, zkusím něco málo nafotit pro navození atmosféry.

Už se těšíme...


Tak to je pecka tak nahod hoodne fotek at se muzeme kochat.. To az se jednou vsichni sejdeme to bude takova tlupa ze ta neni nikde v cr...


To Stepix: to je ten lom pokud se nemylim a ten jsem take myslel na jizdu.. tam jsem bitvu prospal.. :-D

A zitrek nevim dle pocasi..nechci kuli 2-3h zmrznout a rozlamat vuz... uvidim rano..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Domlouvání ježdění

Jestli jsem to spravně pochopil, tak zitra v 13 hod na Ortech kdesi na Borku. Stále vyjíždíte z ulice Na výsluní??? - dle jakýchsi map jsem cosi viděl a jistě bych i trefil...

Pokud se teplota nějak stabilizuje, tak bychom vyrazili okouknout co se kde děje, alespoň s Mercedesem na chvíli - je nejkompletnější. Ale ne na dlouho mám ještě nějakej povinněalkoholickej program a manželka se opravdu netěší na nějaký neplánovaný courání kdesi po lomu :-) ale demokraticky jsem rozhodl, že má smůlu! Jak říkám, rozhodne teplota...
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání ježdění

-na nákladáky sem yvědavej
- až skončí besídka někomu z vás zavolám jak na tom ste, každopádně auto busdu mít v pohotovosti s sebou
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: Domlouvání ježdění

4 poschlmartin
jo přesně jak píšeš je to na borku
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

tome neboj ja bych to rozlamal driv nez ty mam to samej spoj aspon vyzkousime co ty nase stroje vydrzi a na nakladaky jsem zvedavej takze teply obleceni a v pul 1 hura do terenu :OK:a nemusime tam bejt 3 hodiny
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání ježdění

počkat psaly ste ve 1300 at vás tam zastihnu a musíte tam být 3 hod :OK:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

dobra ja jsem to spletl ve 13 00 :OK:
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání ježdění

Tak co na Rudaci je ted -6,5°C

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“