Uživatelský avatar
Subie
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 20.09.2012 15:58
Bydliště: Prešov

Re: Axial Dingo z Prešova

ano pri foteni bol trosku nakrivo nakolko som ho len na rychlo polozil pre fotku a kable ktore este nemam dokoncene /prebiehajuce tesnenie pred vodou/ ju trosku nakrivili pretoze pod kasnou su este podbehy z PSH :YOP:
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 646
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial Dingo z Prešova

Tož može,taky sa na ńu chystám, akorát ji asi dám na jiné místo, jinak pěkný autí :) :FINE:
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
Subie
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 20.09.2012 15:58
Bydliště: Prešov

Re: Axial Dingo z Prešova

Ona je umiestnena v predu v narazniku jak su dierky na uchytenie,cize nemusel som vrtat resp. robil dierku v karose :wink:
Uživatelský avatar
Subie
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 20.09.2012 15:58
Bydliště: Prešov

Re: Axial Dingo z Prešova

Uživatelský avatar
Subie
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 20.09.2012 15:58
Bydliště: Prešov

Re: Axial Dingo z Prešova

Takze v nedelu sa uskutocnila v podsate prva expedicka s mojou ucastou ako jazdec,nejaka fotka: :tleskam:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Axial Dingo z Prešova

Moc hezký fotky a Dingo taky
Uživatelský avatar
Subie
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 20.09.2012 15:58
Bydliště: Prešov

Re: Axial Dingo z Prešova

Vdaka,fotky robil kamarat Lukas2003 :BYE: Ale po tejto expedicke mam "farebnu hudbu " na svetlach na kapote tych dvoch ,bez pricini obe naraz pravidelne blikaju... zeby zly kontakt? :-p
Uživatelský avatar
Jarda-P10
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 17.12.2012 21:47
Bydliště: Praha

Re: Axial Dingo z Prešova

Subie píše:....mam asi prvy technicky problem.... ked dam plny kotol vo vzduchu teda nie na zemi, tak mi zacnu cukat kolesa,lenze ked ich dam dole tak uz necukaju cize deduktivnou metodou som prisiel na to,ze teoreticky by to mohli robit kolesa lenze aj ked mam model bez kolies,vydava mi pri vyssich otackach taky divny cvakajuci zvuk ako keby islo z prevodovky ,nestretli ste sa niecim takym ? Zeby len loziska ?? 8o



Mi hned po sestavení dělalo dingo přesně tyhle zvuky a to trhání při nižších otáčkách a zjistil jsem, že to dělají kardany. Přesněji ta kloubová pouzdra. Při pozorném ohledání jsem zjistil, že otvory jsou poměrně ostré a mají miniaturní hranu a tím pádem se v krajních polohách začnou sekat a vydávat ten hnusnej zvuk. Stačil jemnej pilníček a pak šmirglík a pečlivě začistit. Potom Konkorem neméně pečlivě vyčistit a už to jezdí plynule...

Zpět na „SCX10“