Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

Interier v kombinaci bíle a černé, jako cele auto z venku

Obrázek

Obrázek

Akorát ten béžový vrch jsem ještě nenašel :-(

Obrázek
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euro Truck Simulátor 2

Stáhnul jsem si demo verzi na oficiálních stránkách, včera pozdě večer. Proto mám zatím najeto 755km pracovně a soukromě 0km. 5 zakázek a herní čas 1:58, úroveň 2.

Co se mi za tu první 1. hodinu a 58 minut nelíbilo bylo nastavení citlivosti volantu. I když mám volant podporovaný hrou a mezníkem posouvám z jednoho konce na druhý, není v tom žádný rozdíl, snad jen nepatrný. Pak mi chybělo natáčení kamery podle směru jízdy. Vlevo mám zrcátko což je fajn, ale kdyby se kamera natáčela společně s volantem do prava a díky tomu bych viděl na pravé zrcátko bylo by to super. Tento systém používám v LFS a jsem s ním spokojen, byť jezdím na okruhu. Ano, osa tam pro to je, ale když ji nemohu spárovat společně s řízením, tak je tam zbytečná. Pokud to nějak jde, tak bych prosil na návod. Zatím to mám tak, že na volantu mám čtyřsměrný kloubové tlačítko a stiskem do leva čučím doleva a naopak.

Taky to vypadá, že pokud nemám klasické H-řazení nemohu používat spojku společně se sekvenčkou. Já vím je to nesmysl, ale když nemám H-čko co mi zbývá.
A nejhorší čeho jsem si všiml u 3. nebo 4 jízdy je doba jízdy. V Microsoft Flyght Simulátor X (MFSX) se mi nestalo, že bych letěl z Olomouce na ostrovy Bora Bora za 10 minut! Nepochopím, proč to tak funguje v ETS2 a aby toho nebylo málo ani se nemusíte obtěžovat vracet se zpět odkuď jste přijeli, jednoduše se teleportujete s celím kamiónem na novou zakázku 8( Tohle nejsou znaky přeci simulátoru, kdyby byla možnost vrátit se zpět na základnu nebo rovnou na místo kde mne opět naloží.
A konec hry, demo je hodně krátká verze. Přemýšlím jestli si nestáhnout celou verzi. :-p
Vlasta
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 17.11.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

furt je to jenom hra...víc od toho nečekej

moje Zuza ve fullHD :)

Obrázek
RC Fabia WRC Decro 1/10 Kyosho
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

Renglon píše:a aby toho nebylo málo ani se nemusíte obtěžovat vracet se zpět odkuď jste přijeli, jednoduše se teleportujete s celím kamiónem na novou zakázku 8( Tohle nejsou znaky přeci simulátoru, kdyby byla možnost vrátit se zpět na základnu nebo rovnou na místo kde mne opět naloží.


Dost dobře nechápu co myslíš tou teleportací, ale co se týče zakázek, tak já jsem třeba v kamionu vyrostl a v životě jsme se tátou nevraceli na žádnou základnu. Vždy jsme někam něco dovezli, vyložili, přejeli nějaký kilometr a naložili nový náklad a jeli zase dál. A takhle to bylo stále dokola. V životě jsme se nevraceli prázdný. To by si ten kamion na sebe asi moc nevydělal.
Vlasta
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 17.11.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

on myslel ty rychlé zakázky.....ty jsou tam jenom pro vydělání prachů na první auto. potom už jenom jezdíš s jedním a vytěžuješ se furt
RC Fabia WRC Decro 1/10 Kyosho
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

Aha.
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euro Truck Simulátor 2

Pardón, že jsem nereagoval měl jsem špatně nastavené řazení příspěvků a nové se mi řadili bůh ví kam.
Ano mám namysli rychlé zakázky. Když ujetí přes 200 km trvá 10 minut, tak by to šlo. Leda si najít, když bude kšeft ze stejného města, aby to trochu vypadalo. :YOP:

Aktuální Stav:
Poctivě šetřím na svůji Scanii, ale nečekaně mně trochu zaujal i MAN.
ObrázekObrázek

Umělá inteligence je šílená. Jedu si tak Německem 80km/h k tomu hudba a kochám se přírodou (Nevím proč, ale němci ji mají lepší než u nás). Uzká klikatá silnice mírné horizonty. Přijíždím k mírné levotočivé zatáčce a budu se míjet s kolegou. A hrome! 8o Blbec předjíždí kamión a jede na mně já okamžitě točím pravou na trávu, kde jsou sloupy el. vedení a točím hned zpět na silnici a zázrakem jsem netrefil sloup a ani vozidla. Byl to fofr, ale vypadalo to na černou Audi snad A8. Náklad bez poškození i auto. Jedu dál...
...vjíždím do cílového města a jedu po hlavní a blížím se na neosvětlenou křižovatku. Autobusák projel zprava doleva opačným směrem než jedu já, ale nečekal jsem, že osobák zaním pojede taky 8o doprava předemne. Brzda musel jsem točit levou do protisměru a opět díky bohu, nikdo naštěstí nejel. Zařadil jsem se a jel jsem dál stále bez poškození. Už zbývalo pár metrů a to jsem dojel v klidu už. V Německu neumí jezdit :-(

Paráda jak někteří z ničeho nic brzdí nebo ještě kus před křižovatkou a já to nedobrzdím. Utrpím 1 až 2% škod na autě, ale ve vyhodnocení zakázky neplatím žádné penále.

Všimli jste si, že ukazatelé na dálnici ukazují špatně pruhy? Ukazuje, že 3 pruhy jedou rovně a zpravého můžete ještě odbočit z dálnice. Omyl pruh se změní pouze na odbočovací :CIAO: Téměř u každé zakázky jsem na poslední chvilku přejížděl plnou čáru do správného pruhu. Když auto nemá GPS, tak to zkouším po ukazatelích, ale ve městě žádné nejsou tak nevím kudy a na dálnici to mají s chybami.

Nastavení volantu ještě kutím, pak napíši jak jsem to vymyslel. Nic méně jsem přešel se sekvenčky na sjednodušený automat. Kdyby ty cesty byly delší, tak by se neuselo tak často řadit. Na pádla jsem dal blinkry :YOP:

Taková Škoda (Liaz) Xena by se mi líbila.Obrázek
Uživatelský avatar
swab
Častý přispěvatel
Příspěvky: 781
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: P-9 Střížkov

Re: Euro Truck Simulátor 2

zaujal tě MAN ale na obrázku máš Volvo.....
CC-01 Mitsubishi Pajero
MST/CMX Scale Avia A21F
Yokomo YD-4 MR BMW E30 Touring
TT-01/Long Ford F-350 Super Duty
Vlasta
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 17.11.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

jaký máš volant? 90tku?

tak citlivost řízení a nelinearitu řízení úplně doprava
RC Fabia WRC Decro 1/10 Kyosho
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

Směr Hamburg

Obrázek
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Euro Truck Simulátor 2

Renglon píše:... Pak mi chybělo natáčení kamery podle směru jízdy. Vlevo mám zrcátko což je fajn, ale kdyby se kamera natáčela společně s volantem do prava a díky tomu bych viděl na pravé zrcátko bylo by to super...

Já mám pohled přes myš a dívám se tak kam chci, na tlačítkách myši mám zduplikované sekvenční řazení a většinou jezdím levá na volantu, pravá na myši. S volantem bych dívání nespojoval, když se chceš vrátit do pruhu po předjíždění, nejdřív myší mrkneš zda je volno, hodíš blinkr (já je mám na volantu vlevo na kříži) a pak jedeš.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

Změna pohledu při otočení volantu to je pékna hova****, pohled si dej na myš tak jak je to origo nastavene, prvni se koukni a pak zatoč.
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euro Truck Simulátor 2

swab píše:zaujal tě MAN ale na obrázku máš Volvo.....

Volvo je tam protože je z nabítky zakázek. Já žádný tahač nevlastním, zatím.
Volant mám tento.
Obrázek
Ještě dnes jsem upravoval a změny jistě budou.

Matbre: Já se vždycky nejdřív podívám a pak zatočím.

Ekologickou jízdu mám plnou a teď začnu plnit dlouhé trasy.
Vlasta
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 17.11.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

svítání nad Milano Centrale

Obrázek
RC Fabia WRC Decro 1/10 Kyosho
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euro Truck Simulátor 2

Učím se jezdit bez GPS, když není zabudovaná ve vozidle. Ve městěch ukazatelů moc není, což je chyba. Stále žádný ukazatel kam potřebuji. Našel jsem místo kam to postavit a dívám se do mapy "M". Tak jsem vyjel z jiné strany města a pěkně jsem si zajel. Otáčím soupravu ... Najednou upozornění, že zákazník očekává brzy příjezd mouky :TIME: . Vypnu tempomat a držím plný plyn. Mám předposledním sjezd a blížím se ke svému... Pro výjezd je 40km/h, jedná se o úzkou pravotočivou zatáčku z kopce, která pak jde hned do levotočivé pod dálnici. Všichni jistě znáte. Jedu svížně tu levou a holka sebou cukla. Podívám se do levého zrcátka a 8( přívěs jede po třech kolech, naštěstí jsem byl už na rovince, tak přívěs se poručil zpět na kola. Díky bohu žádné penále.
Obrázek

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“