Uživatelský avatar
BAXAN
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 27.04.2011 0:00
Bydliště: Plzen

Re: Euro Truck Simulátor 2

tos měl stígro :)
já lítam furt bokem :) :tleskam:
Mex by RC MODELEX/ LAND ROVER DEFENDER 110 (renovace)
TAMIYA TA-01 (škoda fabia,subaru wrx sti, a ještě něco :D)
TAMIYA FF-01 RWD??? :)
my LIVE is RC RALLY... !!! :3
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

Nesmíte jezdit jak prasata :-D Já si většinou vybírám náklad u kterého vidím že se sním nemusím hnát 120, ale mám čas se kochat ;-)
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euro Truck Simulátor 2

Já měl strach, že to nestihnu, tak jsem šlapal do pedálů.
To já jezdím od místa, kde jsem vykládal do neznámého města pokud je, když ne tak podle peněz. Stále šetřím poctivě na svůj tahač.
S rozvržením funkcí tlačítek na volantu jsem zatím spokojen, viz. níže.
Chtělo by to lepší zvuky ve hře, například zde, když zašlápnu brzy. http://youtu.be/XkE029a8bys?t=1m53s
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

Tak chlapci, asi mám hotovo ;-) Nechtěl jsem žádnou leštěnku, ale obyčejného pracanta, posuďte sami:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Další fotky až za denního světla, takhle pod lampou je to na prd

Obrázek

Obrázek
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euro Truck Simulátor 2

Mě se nejvíce líbí zadek. A co se týče zbytku, já se držím hesla méně je více. To je ale otázka vkusu.

Úprava: Zajímavé je, že když dostanu smyk a naperu to do stromu nedostanu ani 1% poškození a když jsem to pokládal na bok a nevím jak se to dostalo zpět na kola, když jsem už ležel, tak jsem dostal 1%, ale pouze vozu, ne nákladu. Z toho dostanu flastr, za nabourání vozu předemnou aniž bych si všiml, že bych videl, že se osobák pohnul díky mě nebo slyšel ránu. Osobák stál v křižovatce já za ním, padla červená a já dostal další flastr za červenou. :-D

Před mítem.
Obrázek
A na mím prvním mítu z Berlína do Polské Poznaň.
Obrázek
Zde jsem se cítil více doma než v Německu. Teď jedu z Poznaňe do Brna. V ČR jsem už dlouho nebyl, trávil jsem hodně času v Německu. A stále křižuji cesty ve firemních tahačích, ale brzy budu mít svoji Scanii :YOP:.

Tak jsem už v Brně a cestou jsem udělal snímek mapy. Trasa dle GPS se mi nelíbila, tak jsem jel tu svoji přes Wroclaw. Jako vždy ve městě ani jeden ukazatel kudy kam, tak jsem jel kudy to šlo. Přijel jsem ke kruháču a široko daleko ani jedna tabule. Jelikoš mapa byla osekaná v těch místěch tak výjezd byl pouze jeden mimo krom kudy jsem přijel. Na první tabuly jsem nazil pod dálnici (na obrázku pod kurzorem myši) a psalo se tam Praha nebo zpět na Poznaň. To jsem si už, ale zajel nic méně směr Praha a za kamenolomem se objevila cedule Brno :hura:. A do Brna jsem už dojel dobře, ale ve městě jsem trochu bloudil. Ani ty firmy nemají svoje reklamní cedule ukazující směr jejich sídla.
Zbývalo 1:36. hodin do unavy a řidič už začal zívat a já taky.

Obrázek
Naposledy upravil(a) Renglon dne 22.01.2013 1:39, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

Pěkné Matěji. Ale to Lko by mělo být větší.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

Cestou do Dover jsem zastavil v servisu. Měl jsem objednaný přední lapače nečistot :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euro Truck Simulátor 2

Jedu z BRNA do München a jel jsem 2x přes Bratislavu a tu jsem neměl potkat ani jednou :-D.
To byl včera závěr dne. Projel jsem kolem pumpy a pár vteřin na to se rozsvítila rezerva. Pumpa stále nikde a palivo mizelo jako bych měl díru v nádržích. A pak to přišlo byl jsem na suchu a dojel jsem jenom za tohle zužení (viz. foto a mapa). A musel jsem zavolat asistenční službu.
Obrázek
Andělé mně vzali do Linz a cesta trvalo cca 1:35. hodin. Dali mi trochu paliva a mám obavy, že s tím opět nikam nedojedu. A co víc, tato cesta mi vzala zbytek času na odpočinek, tudíš jsem musel na nejbližší odpočivadlo, ale to bylo všechno daleko a jediný co bylo blízko byl hotel pro osobáky nebo tahače, ale já jsem se tam musel vejít i s přívěsem.
Obrázek
Než jsem tam dojel a zaparkoval, dostal jsem dvakrát flastr a ve spěchu abych nedostal třetí jsem škrábl toho MANa vpravo a dostal jsem další flastr. Tak jsem si hezky vydělal a to jsem v půlce cesty.
Obrázek
Teď zapínám hru a budu z "Hotelu modrá hvězda" vyjíždět k nejblížší pumpě. Jsem si skoro jist, že s tím co mi dali nedojedu. Každopádně budu se držet ukazatelů na Salzburg a pak na München, když bude ukazatel. Bez GPS je to zábavnější.

Tak jsem dojel se spožděním. Teď pojedu do Francie město Metz s hráškem a frčím se Scanii a stím se jezdí lépe.

Do Metz jsem dojel přes dvě míta a samozřejmně jsem si zajel. Teď se rozjedu do anglického města Grimsby.
Už jsem v Anglii a opět jsem si zajel :-D A navíc to do mne zezadu napálil kamión. Dojel jsem a zaplatil 2 144€ 8o
Iveca jsou strašně pomalá a ten "Medvěd" taky nic moc.
Uživatelský avatar
Subie
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 20.09.2012 15:58
Bydliště: Prešov

Re: Euro Truck Simulátor 2

Nieco malo z mojej dielne :-p
Obrázek
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Euro Truck Simulátor 2

Renglon: Až budeš vjíždět do další MÝTNÉ brány, povšimni si, že MÝTY se píše s "Y"
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euro Truck Simulátor 2

Upozorňovat na chyby druhých není hezké a rozhodně to nebude zdaleka první chyba co jsem udělal a udělám.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Euro Truck Simulátor 2

Já to taky poprvé přešel...
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

salvatore píše:Já to taky poprvé přešel...

A podruhé ? ;-)
dragoun
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 15.11.2010 0:00
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Euro Truck Simulátor 2

tal už i já jsem podlehl a tady je můj 1. mazlík
Obrázek
Axial SCX10 LR Discovery-momentálně kastle v jakési úpravě
Vlasta
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 17.11.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Euro Truck Simulátor 2

upgrade na 6x4 :)

Obrázek
RC Fabia WRC Decro 1/10 Kyosho

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“