Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

no takhle sem to nemyslel, to mělo bejt jako že jenom on má svou pravdu a nikdo mu ji nevymluví

ale i tenhle skvost není k zahození :tleskam:
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

Zejtra se celej den flákám po Chomutově....Tak kdyby si Dominiku chtěl ,poopravit si tu reputaci kdykoliv během dne mi zavolej....předveď mi tvůj model a na místě bez předsudků a dohadů mi můžeš vysvětlit co a jak ohledně tebou udávaných cen...nevadí že to máš rozebraný nebo nekompletní...Jestli to všechno bude tak jak ty tvrdíš v rovině a všichni ti tu křivdí Máš moje slovo že to sem napíšu a kdo na tebe bude mít ještě kecy s tim si to osobně vyřídim...tak že telefon je 734 855 006 ....když tak prozvoň zavolám zpátky aby si nemusel platit telefon... Myslim že ti férově nabízim si to tu vyžehlit...teda jestli máš ještě zájem... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Re: liaz?

CENDAB -> to je dost férová nabídka. Nečekal jsem ji tu...

Kolardo-> udělal jsi (funkční ??? ) model. klobouk dolů. Sice tu proběhly nějaký posměšky, ale pokud se ti líbí, a vyhovuje Ti, není důvod se schovávat za výmluvy. Každej děláme tak, jak mu ruce dovolí, líp to nikdo neudělá. Problémem je Tvůj přístup a snaha prodat draze. Proto jsi zapadl do škatulky, do jaké jsi zapadl. Pokud máš opravdu tak čisté svědomí, jak zde hlásáš, využij CENDABovu nabídku, nebude Tě to stát ani korunu, a jemu bude věřim MOOOOOC lidí z fóra. Já se Ti zde osobně omluvím za slova o paskvilu... Máš jedinečnou a asi poslední možnost, jak si zachovat důstojnost.... Popřemýšlej o tom
Uživatelský avatar
Klingy
Uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 11.02.2012 0:00
Bydliště: Praha Západ

Re: liaz?

Přesně tak Čenda udělal fakt gesto takže jestli máš opravdu čisté úmysly tak bych toho rozhodně využil ;-)
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

Teda přiznám se, že jsem si nejdříve myslel, že jde o nějakou reklamu, která má za úkol přilákat na toto fórum víc lidí. Už jen proto, že to sem přitáhlo i mne :lol:
(bohužel sem nechodím, protože na lanďáka nemám čas a navíc jsem teď na starý kolena začal dělat do aut větších (obr.1, obr.2, obr.3)...

Ale poctivě jsem si prošel toto vlákno a dovolil bych si to shrnout:

1) Mraku, tvé modely jsem několikrát viděl na živo. Jsou hezké, to ano, ale jak se opovažuješ na zakázku dělat něco, co můžu od Brudera koupit v každém hračkářství!?
2) Uživatelé tohoto fóra jsou neskuteční hajzlové. On se vás pouze zeptal, jakou to má podle vás cenu. Nechtěl slyšet žádné posměšky ani nadávky.
3) Stejně tak se s váma nechtěl měřit, kdo je lepší modelář. Mrak má možná na autech pár detailů, ALE NEMÁ MAJÁKY A HASIČSKOU STŘÍKAČKU!
4) Cena 18-20 tis. se mi zdá vysoká. To bych dal za hasičskou Tatru. Prohlédl jsem si pozorně fotky a za takovou Liazku na Axíku bych dal cca 13-17 tisíc. Kam mám poslat zálohu?
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Re: liaz?

Všichni kdo chtějí posílat Zálohu tak prosím kemě pač já coby starý plesnivý důchodce smrdim korunou,ale v peněžěnce mám hovno tak přivítam každý sponzorský dar na tak suprovou a vymazlenou Liazku hasičák díky všem!!! Důchodce Novák
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

ty velký auta ti evidentně jdou, žiguly já rád :OK:
Jinak si myslím že se Dominik neozve, ale viděli jste kolik ten kluk měl ve čtvrté třídě buchtiček :-D
S tímto vyjadřováním, no nevim, nevim :-p
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: liaz?

Omlouvám se, trochu jsem se v tom stratil...."mceza" si dělal srandu nebo to myslel vážně? Jen taková moje poznámka. Myslím si, že může být všem úplně jedno, jestli své peníze dám Petrovi nebo Pavlovi (Mrakovi - bruderovi)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

to měla být určitě prča :-D
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: liaz?

tak to jo.....už jsem se lekl!
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

:-D
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

tak jak? využil Dominik tvojí nabídky Čendo? , nebo mám bejt namyšlenej eště víc?

áááá Pan Kolardo je tu
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Kolardo

Re: liaz?

ano ano tom69.. na tebe jsem čekal... jeden z prvních lidí, co o mě prohlásil, že jsem podvodník... jen pro to, že jsem mu nabízel NOVÉ!!! věci, ještě zabalené, a jemu strašně vadilo, že jsem mu dodal fotku z eshopu, místo toho, abych tu věc (novou, zabalenou) vybalil a vyfotil.... konkrétně se jednalo o filtr, a ještě něco tuším,že... takže pozor a sledujte jak lehce se z člověka může stát podvodník... k němu se přidal petan ( nechápu z jakého důvodu) a už o mě kolovali pochybnosti... pak se mi teda jeden prodej nevydařil a podvodník kolář byl na světě :D
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

A CO DRŽKUJEŠ? čenda ti dal dobrou nabídku na očištění Tvého jména, já sem tě vyzval k soutěži o hezčí model, mimo to sem jen napsal že za mě palec dolů, bez urážek, až pak sem Tě poslal do prdele kvůli tvému pokusu o ojeb důchodce wranglíka
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

cendab píše:Zejtra se celej den flákám po Chomutově....Tak kdyby si Dominiku chtěl ,poopravit si tu reputaci kdykoliv během dne mi zavolej....předveď mi tvůj model a na místě bez předsudků a dohadů mi můžeš vysvětlit co a jak ohledně tebou udávaných cen...nevadí že to máš rozebraný nebo nekompletní...Jestli to všechno bude tak jak ty tvrdíš v rovině a všichni ti tu křivdí Máš moje slovo že to sem napíšu a kdo na tebe bude mít ještě kecy s tim si to osobně vyřídim...tak že telefon je 734 855 006 ....když tak prozvoň zavolám zpátky aby si nemusel platit telefon... Myslim že ti férově nabízim si to tu vyžehlit...teda jestli máš ještě zájem... 8)



Tak dneska to teda nevyšlo...asi sis mojí nabídku pozdě přečet...ale nezoufej...další termín je tento čtvrtek od cca 15:00 a celej den v pátek.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM

Zpět na „Tak takhle NE!!!“