Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

co se týče návštěvy chomutova, tak momentálně nemám čas a ani náladu se s někým střetávat... model ještě není hotov, takže myslím, že jakákoliv návštěva je zbytečná.. určitě bych jí využil, až bude vhodná chvíle...

jak už jsem psal, na místo posměšků by jste radši mohli poradit co je na modelu špatně a co bych měl upravit... nevěřím tomu, že je celý model špatně... a pokud ano, tak jak by teda mělo stavba probíhat?[/quote]
.................................................................................................................................................................

Hele kluku a proč myslíš že sem to chtěl vidět na živo ?....Jak ti asi můžem radit co s tím když ani nevíme jak to vypadá....jednou to má podvozek Axiál...podruhý zase Stráda...jednou je to v laku a chybí tomu jen dodělat masku a podruhý je to zase komplet rozebraný.....Nevim jestli chceš nebo teda jestli ti budou platný nějaký rady když se nejni čeho chytit....řikáš že si do toho narval cca 13tisíc ale to opravdu podle tvých fotek neodpovídá reálu....Měl by si si uvědomit že když koupíš v Řempu desku PSHčka ,rozřežeš jí na šest kousků a polepíš s toho bednu určitě tu bednu nikdo za litr nekoupí....Tak že to shrnu asi tak...Jestli chceš rady který ti pomůžou ten model dodělat tak neni problém...pokud uvidim co máš a co chceš aby z toho bylo, klidně ti poradim....Jestli chceš rady jenom kvůli tomu aby se tu popsaly další tři stránky tak dál mlž a ztežuj si že tě nikdo nemá rád a nikdo si s tebou nechce hrát....Jinak za mě ,nic proti tobě nemám,nikdy si na mě žádný šméčko neudělal a to ani na nikoho z mého okolí .....Od začátku sem v této debatě proto že sem od tebe blízko a nedělá mi problém se u tebe zastavit a poradit.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

Za litr jsem prodal tenhle skelet a materiálu je na tom asi za 300 ale práce jak na kostele,jenže tu práci ti stejně nikdo nezaplatí.....
Ale je v dobrých rukou a jsem si jistej že bude mít krásnej finiš
Tak bych předpokládal že na tý tvojí krabici je matroše,když to přeženu tak za 600...Na tomhle se vydělat nedá,tu práci na kastli ti nikdy nikdo nezaplatí...i kdyby byl pod tim novej axial s elektrem tak do desítky max,nevim co na tom stálo 13 klacků,páč podvozek se nebere jako matroš,nebo jo??


Obrázek
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Kolardo

Re: liaz?

v matroši je započítáno uplně všechno... profily, spojovací materiál, podvozek, nová kola, nová elektronika, 2x 4600 akumulátory, otáčecí plošina, pvc deska, lepidla, tmaly, barvy, nádrž, čerpací soustava 2x světelná jednotka, led diody....
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Re: liaz?

potom nechápu, proč se bráníš nezaujaté návštěvě, která ti nabízí pomoc....
Kolardo

Re: liaz?

já jí určitě využiju, ale teď momentálně není čas..
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

Hele jenom trochu mimo...co tam máš za čerpací jednotku...teda jako jestli to dobře chápu je to něco co zajišťuje že to auto stříká vodu?... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: liaz?

myslím, že to bude motorček ostrekovača z auta

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

No to asi né...píše že je to čerpací jednotka...motorek do ostřikovačů stojí dvě kila novej a na vrakáči je dávaj zadarmo...
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: liaz?

to by som si tu čerpaciu jednotku pozrel, ...
Myslím že motorček z ostrekovačov to bude, je to najjednoduchšie a najelegantnejšie riešenie, aj ja by som to tak spravil,
má to silu, strieka to silno :-D

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

Kolardo, dej nám aspoň nějaké foto ať máme podle čeho radit, zatím tu máš pár né zrovna kvalitních fotek z kterých je prd poznat, tak až budeš doma a budeš mít čas vyfoť nám aspoň tu kastli, tu jsi určitě nerozřezal při té rozborce, člověk ti pak může aspoň poradit co a jak, až budeš mít v kupě podvozek tak zase ten a nemyslím si že by se tu nikdo kdo by ti dal radu nenašel. Akorát to místo původních urážek chce začít od znova, představit se i s problémy co jsi kdy měl, omluvit se klukům kteří nás chtěli jenom chránit před tvými obchody a Mrakovi za urážky na jeho adresu. Ke všemu si dostal prostoru dost, tak se pokus to nějak napravit a potom tu na tebe budou lidi zase koukat jinak ;-)
Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 511
Registrován: 11.10.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: liaz?

Lee93 píše:Jen taková otázka.. Je tenhle Domča i tímto Domčou? Co se mi Dominik Brant vyjadřoval a komentoval věci a statusy na FB v Lee's - Frames ve stylu "Milan mi tam dává"

freekec-f18/pozor-na-uzivatele-domca234-zaverecne-slovo-t6269.html

Takže Dominik Kolář alias Dominik Brant ?

Obrázek

Ne nejsem to já a myslel jsem to tak jako že milan to tu zabíjí(resp. prostě ne že mě dává. ale že mi dává to co píše koloradovi :-D ) Jinak jako fakt slušný pobavení ze začátku a tady u konce je to takové ostré). ;-)
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)
Kolardo

Re: liaz?

ano, v modelu je použit motorek z ostřikovačů... ale pokud se dokážete alespoň jen trochu zamyslet, do jde vám, že samotnej motůrek vám vodu stříkat nebude... proto jsem k němu nechal zakoupit elektronický dálkově řízený spínač a pochopitelně nějaké to "potrubí"

Takže se znova omlouvám za moje chování, ujely mi nervy...

Můj problém je ten, že potřebuju dát svůj model do nějakého přijatelného stavu, aby se dal model za nějaký peníz prodat, a abych tak mohl začít se stavbou jiného modelu...
Modelařina mě baví, a chtěl bych zde v čr nějak přizpět k rozvoji hasičských modelů, aby se dali pořádat nějaké akce...
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: liaz?

:tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam:
To by mohl být opravdu nový začátek. Nejsem z těch, co by ti mohli radit, sám jsem toho ještě moc neudělal a já bych to asi neudělal líp. A co si myslím o cas-ce tu už bylo napsáno - začistil bych řezy (hlavně v oknech) a nějak bych tu boudu navrstvil, ať to je "plastické". Ono to opravdu vypadá jak krabice. Ale z fotek ze začátku stavby to vypadalo dost slibně. Nápis HASI4I bych řešil třeba samolepkou, jak to máš udělaný to vypadá, žes to maloval od ruky a štětcem. A taky ty kola jsou očividně malý. Tak bojuj a hlavmě se nedej odradit.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

No tak to sem měl představu o nějaký jiný vychytávce....motorek z ostřikovačů mi přišel jako dobrý řešení ale psal si o čerpací jednotce tak sem si myslel že je to nějaká vychytávka za mega peněz a zbytečně ti navyšuje cenu modelu...provedení který tu popisuješ se dá pořešit za cca 500kč a to v případě že budeš všechno kupovat nový což je zbytečnej luxus...Jak to tak vidim možná bude pro tebe nejcenější rada jak ten model celkově zlevnit aby byl ve finále prodejnější....co se týká podvozku tak to nech na strádě a axial si nech na jinej projekt protože v reálu ta hasičská Líza nejni žádnej teréňák a v případě že tam budeš mít na korbě minimálně litr vody ani by se to moc reálně nechovalo... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

Domca234 píše:
Lee93 píše:Jen taková otázka.. Je tenhle Domča i tímto Domčou? Co se mi Dominik Brant vyjadřoval a komentoval věci a statusy na FB v Lee's - Frames ve stylu "Milan mi tam dává" .....

Ne nejsem to já a myslel jsem to tak jako že milan to tu zabíjí(resp. prostě ne že mě dává. ale že mi dává to co píše koloradovi :-D ) Jinak jako fakt slušný pobavení ze začátku a tady u konce je to takové ostré). ;-)



Tak to potom omluva. Moc mi to nesedělo :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames

Zpět na „Tak takhle NE!!!“