Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

Chci se zeptat kucí,

teď jezdím s KV1S (v TOPu), ten tank mě moc baví, dělo 120 mm bezva, rozdává damage (300-500) i vyšším tierum (VIII. Tiger apod.), jen škoda, že je dosti pomalý při nabíjení - 16,7 s a přesnost na větší vzdálenost horší při srovnání teda s 120 gunem USA (T34). Pancíř na VI. tier má ale velmi slušnej.

Ale co bych se chtěl zeptat, stojí za vyzkoumání "ISko" ? Nebo jít spíš na "střeďáky" viz. KV13 apod.

Hraju teda radši těžký tanky, rád tvořím zeď v prvních liniích ... :lol: :wink:

btw. v US stromu zkoumám T29, která je bezva ... U M6 ještě musím vyzkoumat 90 mm dělo, ty 76 jsou hrozný plivátka ... na VI.tieru rozdávat rány do "weakspotů" za 150 hp mi trochu vadí ...

Obrázek

Jde z ní strach, nechtěl bych jí potkat v reálu "proti" sobě ... :P
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Rusové maj přesnost děl blbou, jsou to spíš ,,pouliční bitkaři,, než snipeři na dálku...kolikrát jsem se divil jak je možný na takovou vzdálenost minout :-D ale když se trefíš tak to nepřítel pozná no...Měl jsem IS i KV-3, IS je docela rychlá ale KV-3 vydrží víc (měl jsem jí eště když byla na VI tieru, to byl masakr)

U amíků VII+VIII tier jsou úžasný věže, když správně zakempíš tak tě jen tak něco nesejme, T32 dingaj i X tiery do předku věže...jinak pancíř zbytku nemaj nic moc, děla jsou papírově slabý ale střílej docela rychle, T32 je i docela mrštná, hrálo se mi s ní moc dobře...bohužel US IX tier (M103) o neprůstřelnou věž přišla ale i tak je to dost dobrá mašina
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

Pravda, když hrajem s VIII. (já s US T34 a Adam s T32) do věže neprojde téměř nic, když neberu IS6, M103 apod. Boky jsou pravda horší ... :) Na X. tier se dopracujem tak za půl roku, chtěl bych "myš" (Maus), nejošklivější tank, ale zase má svoje charisma.

Začal se mi líbit i "super peršink", velice zajímavej tank. To samý "batchat 25t".

Jinak se vydám cestou ISka a uvidím, myslím, že nezklame. Na T29 se těším, super tank a s top 105 dělem i vcelku rozdá.

btw. včera jsem trefil VK3601H nebo jak se píše (náckovskej střeďák s 850 hp) s KVčkem na jednu ránu ... :lol: :wink: To jsem docela čuměl. Šlo to zboku nad pásy, takže předpokládám, že to zasáhlo munici.

Co se týče vyšších tierů, dostávaj mě artyny. Když mě dá arty na jednu ránu (1500 hp) jsem vcelku vzteklej ! 8)

Rád bych zkusil i nějakej "lepší" střeďák, na heavy tancích mě vadí jen jejich pomalý otáčení věží a celková neohrabanost, což je ale logický vzhledem k jejich konstrukci.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

Re: WoT 4x4.cz

S IS lajnou chybu neuděláš, jsou to super tanky a Amíci jsou taky super, ale nemůžu soudit M103, nikdy jsem jí nehrál. To byly časy, když byla T30 desítka, nejlepší tank ze hry, po tom se mi nikdy nepřestane stejskat :lol: Ale zase na druhou stranu, nebyly větší muka, než T34 v základu a v tý době byly zlatý opravdu zlatý. Chvála bohu za konverzi free xp.
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Arty mě štvou neskutečně, když jich je v bitvě 5ks tak ani nemrkneš a je po tobě...měli by počet artyn omezit tak na 3kusy. Chudáci lidi co hrajou s pomalejma tankama...Zase ale neznam lepší pocit než kill na jednu ránu s arty :hura: mam M41 (V.tier) a povedlo se mi sfouknout Löwe na jednu ránu. což bych nečekal
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: WoT 4x4.cz

Když sem ještě hraval WOT, tak s mým kolibříkem S51 ,byly tanky typu --> T34,lowe,Is8,M103 vetšinou jedno ranky. Povedla se mi i IS7 na ránu ale to asi dostal munici.. (bylo to ještě před patchem 8.2 tuším, potom ty artyny zhoršili)
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

Re: WoT 4x4.cz

Musíš se umět krejt a kličkovat nepředvídatelným způsobem (rozuměj jezdit jak ožralej),aby tě neměli jak trefit. Jinak asi nejvíc mi lezou krkem ty francouzský svině... je to přesný a střílí to jednu za druhou a aby to nebylo málo, tak to ještě lítá vysokym obloukem a trefuje to i tanky za kopcem... noční můra americkejch tanků. Hlavně v T30/T34 mě kolikrát parchanti vytrestali skoro za plný hp zpoza kopce a eště mě zapálili.
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 620
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Re: WoT 4x4.cz

Testujete někdo verzi 8.5 ? Podařilo se vám připojit na server ? Vždy ,když se mi podaří přijít na řadu vypíše mi to jakýsi error a znovu do fronty :?
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Test jsem chtěl zkusit ale ani ve čtvrt na tři ráno sem se tam nedostal :-(
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 620
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Re: WoT 4x4.cz

Mě se to povedlo kolem půlnoci , asi na 15 minut a pak mě to uprostřed bitvy "vyplivlo" .Pak jsem se tam už nedostal. Ale stihl jsem si nakoupit a vyzkoušet dvě X a jednu IX .Nebylo to vůbec špatné poježdění 8) Než se tam ale dohrabu na svém běžném učtu bude jěště dlouho trvat :lol:
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

O tom nic nevím, zkusím a uvidím. 8)
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Dnešní aktualizace se nepohodla s mojí staženou garáží :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Smazat prosim hodilo se to sem dvakrát :roll:
Naposledy upravil(a) Stenly dne 22.04.2013 8:50, celkem upraveno 1 x.
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Tak jsem včera pořídil tenhle stroj se supr dělem :) a dneska se zadařilo,10 kilů
Obrázek
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: WoT 4x4.cz

Tak to je mazec :tleskam: :tleskam: :tleskam:

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“