Uživatelský avatar
Poly115
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 10.02.2013 17:11
Bydliště: Černovice u Tábora
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Díky :OK:

Jinak ty světla jsou menší, ale kompletně mnou vyrobené ;-) i kryty, i paraboly... Pravdou je že ty přední jsou trochu více poznat na domácí úpravu, ale ty zadní se povedly víc. Bude to potom vidět na to videu.
Axial Wrangler Wraith
SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon
Traxxas E-Revo vxl
Foto
Web
Uživatelský avatar
Poly115
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 10.02.2013 17:11
Bydliště: Černovice u Tábora
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Tak a slíbené video je zde:

[youtube]B_DFVoJ-WMQ[/youtube]
Axial Wrangler Wraith
SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon
Traxxas E-Revo vxl
Foto
Web
Uživatelský avatar
Andersonn
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Hradec Králové / Brno

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

moooc pěkný :OK: na to řízení světel jsi koupil nějakej hotovej modul nebo jsi to taky tvořil sám? :-)
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited
Himoto Z-3
Himoto RCF 1 Rock Crusher
http://andersonn.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Poly115
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 10.02.2013 17:11
Bydliště: Černovice u Tábora
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

nene, na svícení (elektronika) jsem použil světelný modul, vyráběl jsem paraboly, kryty z odrazek...
Axial Wrangler Wraith
SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon
Traxxas E-Revo vxl
Foto
Web
Uživatelský avatar
Poly115
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 10.02.2013 17:11
Bydliště: Černovice u Tábora
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Zdravím všechny příznivce. Konečně jsem se začal stěhovat do nové dílny (je to ale práce na pár dní, né-li týdnů) a nakonec jsem místo uklízení samozřejmě modelařil. Nooo, modelařil, pokoušel jsem se o tvořivost při výrobě zahrádky. Není to sice pravé scale a navíc můj první model tohoto typu, ale mě se to moc líbí a hlavně, celé jsem to dělal sám.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Axial Wrangler Wraith
SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon
Traxxas E-Revo vxl
Foto
Web
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Nu, made home se cenní, ale tudy cesta asi nevede, promiň, sám vím co to je, věnovat spoustu času a úsilí vlastnímu výtvoru a posléze zjistit, že to není ono, tahle zahrádka se opravdu nepovedla.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Jako opravdu chápu co to dá práce, ale (nechci tě urazit, jenom přirovnání) vypadá jako schůdky do bazénu......po 2. to bude určo lepší :OK:
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

No opravdu to není ono mě to přpomíná most přez řeku ale zkus to ještě jednou a bude to lepší.
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

No odmne máš palec nahoru :OK: krásně provedená práce sice to zahrádku nepřipomíná, ale ty jistě vymyslíš jak to využít. Ten nápad s mostem není uplně špatný kdyby se to trošku upravilo ;-) Ale jinak fakt pěkná práce.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Poly115
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 10.02.2013 17:11
Bydliště: Černovice u Tábora
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Díky všem, ať už chválíte, nebo ne, za každý názor jsem rád ;-) . ono, nikde není napsáno, že každá nepovedená věc musí bezpodmínečně skončit v koši a už teď mě napadá, když jste mluvili o tom mostě (nevím proč mě to napadlo v této souvoslosti), že by z toho úplně klidně šel udělat vozík za Rudláka... No, uvidíme ještě až to naložím, nebude tolik vidět ten žebřiňák a pak s tím něco provedu. Díky.
Axial Wrangler Wraith
SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon
Traxxas E-Revo vxl
Foto
Web
Uživatelský avatar
Poly115
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 10.02.2013 17:11
Bydliště: Černovice u Tábora
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Tak stále dotahuju finální přípravy na svou první sezonu ve scale kategorii, dodělal jsem pavouky, alu řízení, trochu upravil tu mega zahrádku, kterou stejně nakonec předělám na kárku, ale zatím nic jiného nemám a tak ji budu prozatím vozit na střeše ;) a poslední úpravou je falešné zadní - náhradní kolo, díky tomu jsem trochu ulevil zadku, kde je baterka...

Obrázek)

Obrázek

Obrázek
Axial Wrangler Wraith
SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon
Traxxas E-Revo vxl
Foto
Web
Uživatelský avatar
Poly115
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 10.02.2013 17:11
Bydliště: Černovice u Tábora
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Ahoj, tak jsem konečně dopiloval práci dráteníka a takhle to dopadlo... Nová zahrádka č.2 a pár drobností...

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Axial Wrangler Wraith
SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon
Traxxas E-Revo vxl
Foto
Web
variabic
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 19.01.2013 16:00

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

ahoj Poly115, chcem sa opytat ci by si mi vedel poradit s umiestnenim vodica na toto auto, rozmyslam, ci ho zrezat alebo nie, pozeram,ze tebe tam Rudla sedi celkom fajn, mozes poslat foto detailnejsie ako si to vyriesil? dakujem, pozeral som aj videa tvoje a zaujali, dobra praca s autom aj vybava ako si spravil, tiez ho mam, moj prvy model a iba so zatajenym dychom sledujem co sa s tym da vsetko robit, myslim upgrade :-p . ak si najdes cas poradit mi pripadne poslat foto pre inspiraciu vopred dakujem :OK:
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Mnohem hezčí zahrádka. :OK:
Uživatelský avatar
Poly115
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 10.02.2013 17:11
Bydliště: Černovice u Tábora
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Wrangler Rubicon - Rudla story

Děkuji za pochvalu, moc mě to potěšilo :HOPS: a o to víc, když na něm dělám teprve od února... Je to taky můj první expedičák, takže všechno je vlastně pokus omyl... Třeba jako byla ta zahrádka :-D . Na tu jsem ještě dodělal bočnice a takto se mi líbí ještě víc:

Obrázek

Obrázek

Co se týká Rudly a jeho "posedu", tak za mě určitě nic neřezat! Ten můj truhla by to ani psychicky neunesl :-( . Protože ale mám v plánu dělat celý interiér z PSH plastu, je jeho sezení trochu provizorní. Udělal jsem do sedačky otvor, ale nedořízl jsem ho v patě sedačky a pod volantem, tím mi vzniklo něco jako kryt pro Rudlovo pozadí a jeho nohy a i to nevypadá, jako že sedí ve vzduchu. Upevněn je sichr páskou kterou má kolem pasu a "imituje" pás. No a zbylé otvory po řezání jsem zalepil stříbrnou voděodolnou páskou, která má navíc trochu podobnou barvu auta, takže ani když trochu vykoukne z podběhu, není to nic strašného a Rudla si aspoň neodře haksny o přední kolo :-D . Jak jsem psal, je to jenom provizorní, na interieru budu teprve dělat. Tady jsou nějaké fotky, jestli z nich něco poznáš...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Axial Wrangler Wraith
SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon
Traxxas E-Revo vxl
Foto
Web

Zpět na „SCX10“