Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volná diskuse

No já nejdřív chtěl něco jak Mrakáč,ale to je náročný na čas a údržbu.Ale kamoš mi poradil opuštěnou bikrosovou dráhu v Přerově,kde je to podobné jak v Krnově.Velkej prostor a mraky možností na sekce od blata přes písek,kamení až po muding.Myslím,že by se to mohlo líbit.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

Balu píše:Milane a seš připravenej i na takovej nápor lidí? Jen se ptám,protože teď nás bylo 23 aut a nebyli zdaleka všichni.
Tome,myslím,že jet pokaždé v jiném terénu je pro většinu příjemná změna a hlavně se prostřídají organizátoři. Začíná to být celkem pěknej zápřah. Můj názor

Nikdy nepřijedou všichni a spíš se obávám, že do skřípova se některým nebude chtít jet vůbec. Já bych to u nás právě viděl tak o prázdninách, nebo v září. Také nepředpokládám, že bych to připravoval sám, dobrovolníci přijedou v pátek, všechno nachystáme, večer se picnem, v sobotu přijedou závodníci, odjede se závod, kdo bude chtít zůstane na noc, zase se picnem a v neděli konec, nevidím v tom žádný problém :CIAO:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Volná diskuse

Právě...Mrakáč,nechtěl jsem to zmiňovat...ale podívej..jedna velká trať..nic víc! Myslím,že je právě lepší zaplatit vstupné a pomůže to na výstavbu,organizaci...a vylepšování jedné,dvou velkých tratí..než to drolit mezi plno menších a nikdy nebude nic pořádně...
P.S - Milan mě předběhl,ale myslím,když Milan chce a souhlasí s takovým náporem lidí na své zahradě...tak je to dost velké na vše....A už budoval....

Ale vše je na pořadatelích...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volná diskuse

Milane zní to lákavě se mnou počítej v pátek ,na picnutí su odborník a samozřejmě i přiložím ruku k dílu. :OK:
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

To víš, a žena bude ráda když přijede pár lidí a kdyby přijely i nějaké dámy, mohly by pro nás pány třeba něco ugrilovat, ať nepijem na lačno :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Volná diskuse

Balu píše:Milane zní to lákavě se mnou počítej v pátek ,na picnutí su odborník a samozřejmě i přiložím ruku k dílu. :OK:

To jsou přesně i mé myšlenky..!!!
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Náhodou....k Milánkovi pojedu rád! :YOP:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Tak to pardon že jsem na Vás zapomněl Milane a Tome, ale myslel jsem že zatím není nic nachystané tak, aby se tam dal odjet závod. Já řešil termíny závodů o kterých je tato sekce ... jen tak ježdění je zas věc druhá. A přece já nic nelajnuju jen nadhazuju ... pokud chceš, tak napiš ... mám hotovej plácek, jsem ochotný udělat akci tehdy a tehdy a určitě se u tebe rádi ukažeme, Skřipov nikdo nezahazuje :wink: Naopak pevně doufám v nějakou víkendovou akcí letos. A navíc jsem nadhodil jen nějaký termín v červnu a srpnu ... do konce roku daleko, prostoru máte dost :-) A mě se taky líbí ta různorodost lokalit ... ať je to pestré a zapojí se do toho víc lidí. Pokud ty terény jsou, proč je nevyužít.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: Volná diskuse

Jinak u nas by to slo v pohode s prespanim v klubovne, beckou, grilem.. moznost pojezdit si treba i na draze, klidne dvoudeni zavod sobota-nedele atd.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: Volná diskuse

Tak sem zjistil že se mi trial 27.4 krije s trialem na vřesině, takže zase banan. Ja se snad k vam nedostanu.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Pánové znova bych pomalu navázal diskusi na další pokračování poháru, ať se nevztekáte že nebylo moc času na přehození šichet. Co se týká června, tak Skřípov ani Valšov ještě nehrozí, Přerov ani Zábřeh taky ne. Já budu mít už po škole, budu sice makat, ale nějaký čas se najde, takže na červen, potažmo červenec navrhuji .... nebo možná stanovuji? lokalitu Nová Pláň za Bruntálem. Závod bychom tam nachystali my krnováci, možná s Tomášovou pomocí. Termíny jsou PRO MĚ vhodné tyto:

29.6 - 30.6
6.7 - 7.7

Budu už na brigádě, což znamená i pracovní sobota, ale teoreticky bych mohl být nějak na 9.30 na místě, i když to bude pro mě dost záhul, takže uvádím i neděli, která by pro mě byla jedutelnější asi. Worm se z prvního víkendu omluvil, takže uveďte jak jste na tom ... Zázemí tam moc nebude, Tomáš bude mít rozkopanej barák, takže nějaký přesun k němu na "afterparty" se asi taky nekoná. Ale z terénu budem myslím nadšení :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: Volná diskuse

Oba terminy pro me v pohode, lepsi samo sobota. Pokud by bylo pocasi a misto na stan, mohl bych treba i dojet pomoc chystat, pokud by byl zajem. Pokud by to byl teda ten druhej termin, pac v patek je mam pocit svatek.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Volná diskuse

KKA píše:Oba terminy pro me v pohode, lepsi samo sobota. Pokud by bylo pocasi a misto na stan, mohl bych treba i dojet pomoc chystat, pokud by byl zajem. Pokud by to byl teda ten druhej termin, pac v patek je mam pocit svatek.

No je to uprostřed lesů..takže myslím že žádný stan....
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

7.7 se mi moc nehodí, jinak zbytek zatím v poho ;-)
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

Hlasuji pro 30.6.
bflmpsvz

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“