Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

ve stredu sem tam aj s kusem šutru na voziku doufam ze pomužeme a tešim se brigáda je už potřeba se citim jak přiživnik v parku :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Já se možná staví ve středu po práci , pokud bude auto provozu schopné na test před Ještědem
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Kurňa jsem mimo čr,ale vše doženu uvidíte,ještě ohledně té víkendové kopřivnice,pořadatel byl snáma velice spokojeny řekl bych až moc,nečekal bych že bude zajem o tyto modely a soudě podle návštěvnosti byl zajem obrovský,zejména kde je koupit atd.prostě vše se točilo kolem našich aut,velký zajem byl taky o půjčování modelů na které děti čekaly dlouhé řady,nakonec byly všichni spokojeni jak rodiče tak i děcka,taky jsem byl osloven jednim člověkem že bude velká akce v areálu kopřivnické tatrovky a že by nás rád pozval jak nás tak i sousedy ze stavební technikou,vše nám zajistí co budem potřebovat,bude mě kontaktovat kdy termín,nevím jak ostatní já bych se zúčastnil rád,dejve dik za kameny,po dovolené začnu na výstavbě,potom vás pozvu na kolaudaci,jo banjo ku vám prideme teda na vikend,majtě sa :BYE:
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

honzo cekal sem neco strasneho ale toto je aj dost rekl bych at mne vystrihnete s fotek brigada ale je blbe odstrihnout 3/4 fotky ze :hura: :hura: :hura: jinak super akce dekuji vsem za fajn den :BYE:
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Dnes jsem dostal ledničku do Arény i s malým mražákem. Že by i nanuky do ruky??? :-D.
Napište mi s čím pojedete ať vás můžu přihlásit.Vesměs to vím ale abych něco nezblbl.
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Já rozhodně pojedu s tou kratkou verzi wranglera jak v krnove , JKáčko si nechavam na expedice :FINE:
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Než abyh každému vyprávěl jaký úžasný zábavní park jsme v Holandsku navštívili. Tak jsem se rozhodl dát tady pár videí a i když nejde o autíčka tak tohle je modelařina jak víno. Vše do detailů a reálně propracované.

http://www.youtube.com/watch?v=EXgHrlPonOE
http://www.youtube.com/watch?v=mh1_bWY0gI0
http://www.youtube.com/watch?v=Ks7l3nFhXeY
http://www.youtube.com/watch?v=b8XZc6WzNr0

Bude li někdo v Holandsku rozhodně to tady nevynechte.
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

pekne aj ja bych si natom ujel super atrakce .. jinak ja start lada -Toyota trail finder (autobus) jete teda jenom tak organizacne nebude lepsi aby svinak dojel az ze so na ne ja muzu dojet také v patek napichat branky nebo v sobotu kurev...brzo rano cca v 6,30 sem tam vemu kluky a postavyme stan a pohosteni a další delaji sekce :-( :tleskam: :OK: :OK:
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Re: Volný pokec

.
Naposledy upravil(a) bibo78 dne 14.04.2015 21:12, celkem upraveno 1 x.
.
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

Vzhledem k dnešnímu počasí, jsem dnes vyráběl karimatky 1:10 Představou bylo, že bych je rozdal jako malý dárek za start na závodech v DMR Aréně, .... jestli se budou líbit
Jinak kdyby snad někdo chtěl naplnit sklad tak materiálu mám dost :OK:

Pak když mě to přešlo tak jsem se pustil do přejezdových můstku. Je to hliníkový plech. Kdyby snad někdo chtěl, tak ty by byly k dispozici za 50 kaček. Další budou mít menší díry ve třech řadách.

viz http://jirikabuda.rajce.idnes.cz/ruzne#DSC_00031.jpg
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volný pokec

O tří řadové mám zájem.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

ahoj všem po domluvě s vedenim a majitelem DMR areny v jedne osobě jsme si řekly že udělame trialek s prodlouženim az do nedělniho poooobědi prostě po zavodech dame kotlyk gulaš chladak pivo party stan a pokec az do kdy chceme potom spanek a na vystřizlivěni nedělni expedice a rozjezd dom kdo ma zajem se at se prihlasi dobrovolniku neni nikdy dost spis jde oto aby jsme vedeli jakou zvolit kubaturu becky .......kdo nema svetylka na aute musi vic popijet at si posviti z vlastniho zdroje :-D :-D ja jedu a uz mooc tesim :hura: :hura: :hura:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

Tak to je dost lákavé, ale máme u nás hasiči soutěž a pak kácení máje. Na trial bych chtěl dojet popřípadě tam nechám kluka a vrátím se na soutěž. Vše záleží zda pojede Jeep - ale měl by a i svítit. Pokud vydržím odpoledne u birelu, tak noční projížďku bych na chvíli dojel. Ještě uvidím buď noc, nebo nedělní expedička. Naštěstí to nemám daleko tak se dá pendlovat. ;-)
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

to je fičak tady to ted žije na tom foru :-( :-( :-( :-( :-( vstavat
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Mám hotové hezké nové branky na dvě sekce. Včera jsem ještě koupil matroš na další dvě tak bude připraveno. Jinak díky klukům máme i výkazy jízdy,tak taháky nebudou potřeba. Už samotný výkaz je tahák :-D. Ještě jsem na aukru sehnal Party stan sa super cenu. Tak snad dorazí včas.

Zpět na „DMR Aréna“