DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Podvečerní procházka po Soláni. Tak ani do pátku to nevydrželo čisté :SHIT:
Obrázek
Obrázek

Ale taťko,offroad musí být špinavý. (no zlobte se na něj) :-D :-D
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volný pokec

Lukin chytl Swineskou chřipku :-D :-D
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

a ted ja něco co tu ještě nebylo zapnu auto a mrdat na entou regl mne poslal do pi..nejede nebrzdi mne mrdne kurv. mrdk.jedna prodam to nemam na to nervy do luk mozu vzit tak kocarek pro malou koupim toho axika a budu mit pokoj a to sem nechtel napsat
:NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO: :NO:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volný pokec

Joo a když jsem to před týdnem říkal, tak jste z toho měli děsnou prdel ... 8)

Jinak to je fakt už na zabití, to mě mrzí, akorát to sebere všechnu chuť do další modelařiny ... to auto je fakt zakleté ... tady už se nedá co říct
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volný pokec

Kurňa chlapi, vždyť to jsou jen dva dráty, jeden tam a druhej zpátky, tak jakej problém?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volný pokec

Ku-va Laďo to není možný,pošli to někomu na vědecký účely,zkus se domluvit s Minotaurem nebo Eosem nebo Boříkem Ať se na to mrknou,to už není noumální. :-(
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

bohužel mas pravdu swinaku bere to chut a kur....y dam to do kupi a dam to na prodej na marketu byla fesak toyta achtel sem ju vzit a je stahla mne mrdne kur.. je to znamy borec prodava ju po druhé je to fakt mazel ... snad uz bude pokoj sem blbec prodal sem mexe který chodil jak ma a vymrdal sem akorát ze sebou a zase to resim v sezone
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

milane sem ochotny ti to zavest do olmiku a dej mi to do kupi chcu jenom at to jede do predu do zadu a v neutralu to ma brzdu mam 4 regly a všechny mají brzdu a dve vys a stejne pi..u takze mam ti to dovest
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volný pokec

To jsem si Milane říkal taky,ale Už byly vyzkoušeny všechny možný varianty-jiný régly ,vysílačky,serva kromě motoru,kterej jednou s reglem brzdí,ale necouve podruhé couve,ale nebrzdí-fakt záhada.Navíc Souky má tu stejnou sestavu a bez problémů.Myslím,že tady fakt pomůže machr přes elektroniku,kterej to prohlídne a proměří.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Tady už su taky v pasti. To auto si fakt říká o profíka. Do prkna,taková krasavice.
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

jdu objednat LRP crawler co jezdi Balu a když ani to mebude chodit tak to zapalim :OK:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volný pokec

Nejsem takový odborník jako Minotaurus a ostatní výše uvedení, ale svoje auta jsem si vždy oživil, opravovat cizí je vždycky trochu problém když nevím co tam kdo nastavoval, jestli máš DSYS tak bych ho poslal výrobci ať se na něj podívá, on na to má vybavení a ví o něm vše. Osobně používám jednoduché "čínské" regly kde se nastavuje max dvě varianty, brzda ANO/NE, všechno ostatní je pro naše účely na dvě věci, na nic a na ho.no, případně na trápení...
Teprve pokud by to nefungovalo s jednoduchým reglem pak bych hledal příčinu jinde.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volný pokec

No regly tam byly co já vím čtyři,každej jinej včetně dvou Robitroniků co jezdím ve špenátovi,v Rožnově jsme dali mou tupou jednoduchou vysílačku,protože jsem byl přesvědčen,že má rozladěnou flyskinu.Zkoušel to zapojit i bez ostatního elektra jen regl a servo-fakt nechápu.A když už to jakž takž jede ,tak to po pár dnech zapne a nic.Je to peklo. :-(
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volný pokec

Tak tohle přesně dělalo mi.Mám taky Robitronica Crawler,jako Balů.Při prvním nastavení,které dělal Erik,byl problém ho vůbec nastavit.Nechtěl brát povely z přijímače.Nakonec se nám to povedlo s jinou vysílačkou a pak jsme to spárovali s mou.Po nějaké době mi nastavení přestalo vyhovovat a zkusil jsem ho přenastavit.Vysílajdu mám FS GT3B.Regl se tvářil,že ví,co po něm chci a problikával jak urvaný.Najednou se sekl,blikal sice podle mě,ale nastavoval něco jiného,nebo vůbec.(To byl případ 1.závodu v Krnově,kdy mi regl musel půjčit Jajek,abych tam nejel zbytečně-ještě jednou mu za to dík)Chvíli si pamatoval,kdy má couvat,brzdit apod,ale při každém dalším zapnutí byl zase s pamětí v koncích.Buď couval(to většinou),nebo jel dopředu-sám,bez příkazu,nebo se nenačetl vůbec.Radim ví,jak jsem se u něho nakur.oval.Pak jsem dal celé auto na topení,nechal ho tam pořádně prohřát a dvě hodiny dookola jsem mu cpal paměť.Dneska sice dělá to co chci,ale zase se trochu víc hřeje.Na trial vydrží,ale expedičku by asi nezvládl.
Takže Láďo vím,jak Ti je...taky jsem s tím chtěl jebnout milionkrát o zem a jít si stavět papírové loďky.Ale vydrž a zkoušej.To vítězství nad tím hajzlem pak stojí za to. :YOP:
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

dekuju kikine poslední veta mne dostala :OK: :OK: jdu dotoho ono stejne mi nic jiného ani nezbyde prodat to nepojizdne to by zase byl provar a MIlane D sys jsem mel dva oba problém jedem mi ted dojel od výrobce predelany a neslape jak slapal a druhy zamrza viz krnov takze dsys uz neee

Zpět na „DMR Aréna“