DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Offroad Lůky 2013 - Mazec 1:10 - 1:1

Více v odkazu a už ať je další ročník
lokalni-akce-slovensko-f40/offroad-luky-2013-t9616-15.html

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

AHOJ VSEM ma lukach sem ukroutil na poloose to osku co zapada do unasece kola ma někdo nejaky zlepsovak co stim nebo s ceho to udelat napadlo mne jehlove lozisko ale kde vzit rozmerove co potrebuju
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Re: Volný pokec

.
Naposledy upravil(a) bibo78 dne 14.04.2015 21:15, celkem upraveno 1 x.
.
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

kur... bibo muj pokrevni bratre od rude reky to je napad stopka z vrtaku dekuju vsem
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

Ahoj kolegové,může mi někdo říct,jak velká Li-Pol 2S vleze do Axial SCX10 Wrangler Unlimited Rubicon.
Jaké jsou rozměry prostoru pro baterku.Díky moc.
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
Uživatelský avatar
Losinka
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 27.05.2013 18:39
Bydliště: Valaská Belá, Kameničany

Re: Volný pokec

prosím vás chcem pridať nove fotky a nechce mi ich načítať a maju velkosť iba 25kb
a aj tak nechcu ist na forum načítať
prosím o radu
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon
Maverick Scout- Jeep Wrangler
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Karlos82
Do axika dáš velké Hard case baterie v pohodě 6200mA 2S a td. bez problémů

losinka
dej fotky na rajče a dej odkaz, to je nejrychlejší cesta. Nebo přímo do textu přez Img zkopírovat adresu obrázku.
pravidla-a-informace-f6/jak-vkladat-obrazky-a-hypertextove-odkazy-t2343.html
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

dík DMR,právě zítra si chci objednat Axial SCX10 Wrangler Unlimited Rubicon abych ho měl připraveného na sobotní expedici na Lukov,tak řeším jaké baterky koupit.Tak bych mohl Summita nechat doma,abych nevyčníval a užil si to ve stejných podmínkách jako vy.
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Děláš určitě dobře. S axikem si užiješ zábavu a co se týče stavebnic tak je podle mne asi nej. I když co předvádí kluci s tamiyema mě pořád udivuje.
Užij si stavbu :BYE:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

karlos nebudeš vyčnívát,mě se už dlouho líbí pajero v té origo červené asi jsem nabral vítr do plachet uvažují že si ho pořídím na expedice,něco jak má karel-nalej nebo bandola, :OK:
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

Přesně tak. Pajero je na expedice perfektní. Já bych určitě neměnil. Je na něj spoustu doplňků.
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

já vemu Summita,protože jsem se nakonec rozhodl pro Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited/Kit,tak to bude trochu trvat,než koupím vybavení a než to dám dohromady.Původně jsem přemýšlel nad RTRkem,ale po rozvaze jsem od toho opustil.
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Jáj. Jarin ožívá. Tak to mám fakt radost. :tleskam: :tleskam:
Pěkná desetinka se ti bude fakt hodit, už se bude vyrábět pěkná garáž do vnitřních prostor.kde to chci opravdu pro desetiny. A aj sem se rozhodl postavit spešl auta. Mosí to tam býr eňo ňeňo. Tak už vymýšlajte daakési kokotinky co bysme tam mohli dať. Já budu chystat 2m kamenný most. To bude drbka :-D :-D
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

A proč Kit máš dohromady za cca 2 až tři dny pokud koupíš motor a regulátor a máš nějakou boudu co na to prozatimne šoupneš tak to stihneš a do příště už to poladíš i krásnou boudou. Axík je náhodou vděčná hračka sám jsem měl podvozek složen za dva dny a to jsem nad tím neseděl od ráno do večera ale až po práci odpoledne. Návod je suprovej a pokud jsi prošel rady tady na foru tak neuděláš ani tu chybu co já :-) obrátil jsem si dva díly na přední nápravě tak to tak zvláštně točilo ale i stím se dá jezdit Kubík to dotěd neotočil a pokud jsem pochopil tak ani neotočí prej mu to tak vyhovuje :-D
Tak se toho neboj.

Držím palce při stavbě je to fakt zábava klidně bych si to zopakoval :-) :OK:
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

To máš pravdu,ale já nemám vůbec nic,jsem totální začátečník v tomhle odvětví.V sobotu poberu informace a rady a pak hurá do nakupování a skládání.Nemůžu se už dočkat. :FINE:

Bandolik píše:A proč Kit máš dohromady za cca 2 až tři dny pokud koupíš motor a regulátor a máš nějakou boudu co na to prozatimne šoupneš tak to stihneš a do příště už to poladíš i krásnou boudou. Axík je náhodou vděčná hračka sám jsem měl podvozek složen za dva dny a to jsem nad tím neseděl od ráno do večera ale až po práci odpoledne. Návod je suprovej a pokud jsi prošel rady tady na foru tak neuděláš ani tu chybu co já :-) obrátil jsem si dva díly na přední nápravě tak to tak zvláštně točilo ale i stím se dá jezdit Kubík to dotěd neotočil a pokud jsem pochopil tak ani neotočí prej mu to tak vyhovuje :-D
Tak se toho neboj.

Držím palce při stavbě je to fakt zábava klidně bych si to zopakoval :-) :OK:
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,

Zpět na „DMR Aréna“