Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Volná diskuse

Já vim že to nevypadá ale když povidám že Ondra Košťál je bůch tak to tak je...nemít stiifiiho hned bych ho adoptoval.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Jo abys mě šikanoval, kreslil po mě fixkama a zesměšňoval mě ve společnosti ... díky nechci :mrgreen: To radši půjdu ke Gloomovým ... 8)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Tak teď jsem se tady po dlouhé době od srdce zasmál. :-D :-D :-D :OK:
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Volná diskuse

sWiNe píše:Jo abys mě šikanoval, kreslil po mě fixkama a zesměšňoval mě ve společnosti ... díky nechci :mrgreen: To radši půjdu ke Gloomovým ... 8)


tak tos posral ONDRO KOŠŤÁLE :evil: gdybys řek že k Mrakovejm tak to jo ale s tim gloo..........
tak to máš uš zase slíbíno
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
WORWICK
Uživatel
Příspěvky: 125
Registrován: 23.02.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Re: Volná diskuse

Ahoj všichni,
diskutovali jsme o pravidlech a jak bylo řečeno, že není třeba nic měnit :-( . S tím souhlasím. Já třeba jezdím proto, že chci být mezi lidmi, kteří mají stejného koníčka jako já :OK: . Někdo má na něj více času, někdo méně, bohužel já jsem ten druhý případ :-I . Ale snažím se a bojuji. Chápu ty co chtějí vědět, jak uspějí v konkurenci. Je problém rozdělit soutěžící do dvou kategorií. Tuning, netuning, nárazníky ano, ne nebo podobně :-[ . Troufám si říci, že pokud bychom my někteří dostali o rukou špičkový stroj (od Balu, SwInE, Kiky, Pepa musel bych Vás jmenovat hodně), asi bychom nedosáhli do první pětky, je to prostě rukama :-D :-D :-D . Navrhuji a myslím, že všichni budou spokojeni, když uvidí své umístění podle dosažených bodů a na základě toho určit bodové ohodnocení tak, aby bylo spravedlivé hodnocení v konečném pořadí v seriálu :tleskam: . I v MS F1 je určeno pořadí v celém seriálu podle umístění v jednotlivých závodech. Jen nejsou body. Když se podívám na celkové hodnocení v seriálu, tak neznám klíč pro chaotické pořadí bez bodů :NO: . Jsou vedle sebe jezdci, kteří jedou jeden nebo tři závody a jsou vedle sebe. Postavme pořadí od desátého místa dle dojetého umístění. Zmizí všechny dohady.
Jinak si vážím všech kteří dokáží zorganizovat takové suprové závody. Všem klobouk dolu včetně reportáží. Ahoj Worwick. :BYE: :BYE: :BYE: :BYE:
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volná diskuse

skoda jen ze jakakoliv námitka ci diskuze tady konci vždy totalnim prehlasovanim do cerne
diry ..........pekny den vsem a myslim ze tu bylo aj par zajimavych nazoru
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volná diskuse

ruce můžeš mit jaké chceš,jestli chceš závodit a trochu soupeřit,mušíš holt sahnout do peněženky a stavět,furt dokola,zjistil jsem že přehodit karoserii a jed trial nebo expedici už nestačí,teď si vybrat buď jezdit obrem nebo si postavit polského fiatka,a to by byla prdel všichni maluchy,skončily by dohady já jsem :-p :-p :-p dlouhý ty moc krátký,idu schánět kastlu malucha snad se příští rok něco ukáže,lado potom ti ho pojčam a do branky už vlezeš i se závazanýma očima :BYE: řídit ho budeš prstama u nohou a v ruce můžeš volně držet aj tu půlku,to bude auto jenom na trial takový (special) pro ty jak tomu říkáte co mají olšove ruce
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volná diskuse

Tak to prostě je, když se začalo všichni jeli s tím co měli, když se trochu okoukali začali upravovat a ted se dělají uplně nové auta, tenhle vývoj je v každém sportu to se nikdy nezmění, já už taky postavil malý autíčko, na minulém závodě už průjezdy brankama byli lepší, ale zradily jiné konstrukční řešení, takže teď upravuju a opravuju a doufám že příště to snad výjde, prostě vývoj...
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

Tak a to je to co mne na tom baví, neustálý vývoj, neustálé posouvání do předu, to by v tom byl čert abych jednou na nějakej bodík nedosáhl :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Volná diskuse

Hmm...to jenom já sem pro letošní rok postavil na trial auto větší...ale u mě je to daný tim že mi víc baví jezdit s hezkym autem než vyhrávat,to už beru jako bonus...jo a nejvíc mě baví vám do toho kecat... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Pche by mě zajímalo, kdes nabral toho dojmu, že takové auto máš čendo ... 8)

Jinak příspěvky výš už nekomentuju, opět furt dokola jako kafemlejnek ale žádný konstruktivní návrh nikde ... jen plkání o ničem. Jardo až mi ukážeš návrh pravidel, podle kterých bys chtěl ty auta rozdělit, tak se můžem bavit dále ... do té doby nehodlám nic řešit. Ale říkám ti, že pokud by se to teda rozdělilo na speciály a leštěnky jak pořád chceš, tak ty dohady by byly ještě dvakrát tak větší. Protože Lojza by začal nadávat, proč je ve speciálech když má jen tlumiče od Žíly a těhlice z ameriky když Gustav má tlumiče z MZracingu a těhlice z číny a jede v leštěnkách ... z Milana, Matěje nebo Tomáše byste si měli vzít příklad. I když se jim zatím moc nedaří, tak furt ladí, zkouší vymýšlí a posouvají se všichni tři hodně dopředu ... a bez keců. Vždyť to je taky ta modelařina ne ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

ÁÁÁÁCH, jste mne zahřál u srdce pane řediteli :oops:
bflmpsvz
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volná diskuse

Zlatá slova.
Já dělám modelařinu proto abych mohl vymýšlet a předělávat již hotové. A mám obrovskou radost když je to k něčemu. To je to co mě baví. A když už jsem se rozhodl závodit tak to auto mám co nejvíc v rukách a snažím se potrénovat. A hlavně zjistit jeho chování. Jsem rád za ty co kutí v dílnách a řežou,brousí a pak zas lepí :-D :-D. Je to již sport a ten musí jít dopředu. Tak jen houšť páni stavitelé a ladit a ladit,nic jiného vás dopředu neposune.
Těším se na další závod a partu přátel :BYE: :BYE: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

No jsem rád, že za mnou stojíte. Jak říká Mates to je prostě vývoj, který nezastavíš a je to všude. Před cca deseti lety měl taťka upravenou Nivu na trial a vyhrával. Teď by ve stejné kategorii nedojel pomalu ani do třetí brány ... tak to prostě je. A Jardo zrovna u tebe mě to zaráží, když ty si zrovna takovej kutil. Furt tam něco pachtíš, brousíš, svařuješ ... tatry, vozíky, karavany, ale tady je furt problém :-p
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Volná diskuse

Jo,jo je to tak..Stále na autech je co upravovat a předělávat. Jsem jeden z těch,co chcou mít reálné pěkné auto a chcou po něm,aby zvládalo i trial a bylo dost dobré..a to je oříšek...ale po každém závodě vidím co nefunguje a snažím se předělávat...Bohužel..asi už teď to bude rukama...a trochu jak jsem tady psal i nesjednocením komisařů..ale to myslím,že se už jednalo a bude na další závody vyřešeno..ANO..i toto je vývoj trialu...Takže kluci,je tu dobrá parta...tak už se těším na další závod....A už vám musím nandat... :-I Nééé,mlčím..neberte mě za slovo.. :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“