DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Nespěchej a vem summita. Pokecáš s chlapama a uvidíš. Pojedou různé podvozky tak budeš mít co okukovat a pak se rozhodneš kudy půjdeš. Dozvíš se něco o elektronice.
Ten týden už to počká.
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

Taky si myslím ;-)
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

jj pravda nespechej vyvarujes se dvoji práce kluci ti poradi jde co vychytat a namazat nez to rizdelavat znovu je lepsi si počkat hlavne když mas scim jet :OK: :OK: :OK: :OK: jinak sem ze slusek takze muzm se domluvit aj spolu na montaz ci pomoc
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

DMR píše:Jáj. Jarin ožívá. Tak to mám fakt radost. :tleskam: :tleskam:
Pěkná desetinka se ti bude fakt hodit, už se bude vyrábět pěkná garáž do vnitřních prostor.kde to chci opravdu pro desetiny. A aj sem se rozhodl postavit spešl auta. Mosí to tam býr eňo ňeňo. Tak už vymýšlajte daakési kokotinky co bysme tam mohli dať. Já budu chystat 2m kamenný most. To bude drbka :-D :-D

s kamenem ti pomohu právě dělám trohu do kamenické.
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

Ahoj Lado,určitě se na Lukově dohodneme.Rady budou určitě potřeba.
:OK:

lada píše:jj pravda nespechej vyvarujes se dvoji práce kluci ti poradi jde co vychytat a namazat nez to rizdelavat znovu je lepsi si počkat hlavne když mas scim jet :OK: :OK: :OK: :OK: jinak sem ze slusek takze muzm se domluvit aj spolu na montaz ci pomoc
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Ahoj chlapci. Jen pro info, Tak už nám to taky driftí 8o 8o
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Mě zatím nee :FINE: ale asi koncem července by už mohlo :FINE:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

se teda máte, já mám pro změnu 3x3, tak zase stojím :-(
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Už si konečně pořiď toho axika a jezdi :-D :-D
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

jo AXIK přijde asi o vánocích, ale vymyslel jsem jak to opravit tak snad to bude brzy zase jezdit. Hold nápravy losi mini 1/18 asi nejsou stavěné na hrubé zacházení malých dětí.
problém na tom kole pořád stejný strhly závit v plastu a zalepení nevydrží dlouho, zvláště na přední nápravě, kde je kolo víc namáhány. Takže přehodím zadní dopředu (výhodou je že obě byly řiditelné, jen zadní zablokovaná) a tu přední vzadu zalepím natvrdo.
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Takže nějak sem to předcenil a s mojim úplným překvapením jsem dnes dostal TTčko, takže je otázkou času kdy budu tak driftit :-D :-D
Obrázek
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Jo super. Takové překvápka jsou velmi milé :OK:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

barva jak od světlušky, :tleskam: :tleskam: :OK: :BYE:
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

No jo pravda. Dneska jsem viděl nový RC cars na závodech a moc to světlušce na titulce sluší :OK:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

Trošku z jiného soudku, ale neodpustím si to ...
Pánové v pondělí dopoledne jsem se dostal na tatrovácký polygon, kde proběhlo oficiální představení nového závodního Jamalu "KRÁLOVNA 69 EVO II". Představil se zde celý tým od Lopraise s celou svou flotilou závodních vozů - neskutečný zážitek. Po krátkém focení a pár proslovech, byla královna pokřtěna farářem a Aleš Loprais obdržel pro své posádky plaketu sv. Kryštofa (pro neznalé patron a ochránce motoristu). Na závěr byla KEÁLOVNA 69 naložena na podvalník a celá kolona se vydala směrem na Moskvu, kde se zúčastní závodu SVR 2013. Tak uvidíme jak se bude dařit, zvláště pak , když měli jen pár testu nového stroje.
pár foto si dovolím přidat: http://jirikabuda.rajce.idnes.cz/Loprai ... a_SVR_2013
video i se s zvukem motoru dám později až to sestříhám.

Zpět na „DMR Aréna“