Uživatelský avatar
Losinka
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 27.05.2013 18:39
Bydliště: Valaská Belá, Kameničany

Re: Volný pokec

Serus chalani.

Potrebujem urýchlene vedieť či sa mi oplatí kúpiť HUMMER Tamiya 1/12 RC.
Cena 210€.
Dík za odpoveď.
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon
Maverick Scout- Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
George_Green
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 11.06.2009 0:00
Bydliště: VYSOČINA

Re: Volný pokec

Ahoj,

je to pouze můj názor, ale myslím, že za menší příplatek už by jsi měl SCX desítku od AXIALA a nebo za stejné peníze plnohodnotné CéCéčko-01. Nehledě na to, že měřítkově budeš vybočovat a až tak moc terénní ten podvozek TA01/02, z kterého je to postaveno také není.

Na druhou stranu, pokud je HUMMER Tvoje srdcovka, tak veškeré argumenty proti půjdou stranou :wink:

Jirka
Uživatelský avatar
Losinka
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 27.05.2013 18:39
Bydliště: Valaská Belá, Kameničany

Re: Volný pokec

George_Green píše:Ahoj,

je to pouze můj názor, ale myslím, že za menší příplatek už by jsi měl SCX desítku od AXIALA a nebo za stejné peníze plnohodnotné CéCéčko-01. Nehledě na to, že měřítkově budeš vybočovat a až tak moc terénní ten podvozek TA01/02, z kterého je to postaveno také není.

Na druhou stranu, pokud je HUMMER Tvoje srdcovka, tak veškeré argumenty proti půjdou stranou :wink:

Jirka


Ďakujem ale na Slovenskom trhu som ešte nikdy nevidel CC-01 Pajero strašne by som ho chcel to Pajero ale neni.
A AXIAL SCX-10 stojí tak 420€ a v cene je aj poriadna baterka na to je už poriadna čiastka.
Ak má niekto na predaj Pajero CC-01 Tamiya kúpim do 210€.
Tak ten HUMMER nechám asi tak.
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon
Maverick Scout- Jeep Wrangler
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

Ahoj kolegové,tak mi dnes konečně přišla vysílačka,tak jsem to dnes rozjel.Už se těším na nějakou tu expedici.
http://karlos82.rajce.idnes.cz/SCX10_20 ... 303901.jpg
Jen to chce,aby se to počasí umoudřilo,v takovém horku by nám pořád vřela voda v chladičích 8o

Chtěl bych uspořádat expedici v září.Jen nevím,jestli se někde něco nekoná,aby se to nekrylo s nějakou akcí.Navrhuji 14. září.Je to jen předběžné datum,je to ještě dost daleko,tak se do září může ještě cokoli stát.Já jen,jestli bude zájem? Měl bych dvě vzdálenosti expedice. Oškerovy Paseky s délkou 2.5km.(jedna cesta,35min.chůze).Nebo až na Syrákov,ta měří 5.7km.(jedna cesta,1h15min.chůze).
Na Syrakově je restaurace,kde můžeme pojíst,dát pivko a jít zpátky.Obě trasy mají start V Chrastěšově u mě na zahradě(čas srazu bych viděl v 10.hod).Kde je dostatek místa na zaparkování aut a případně i rozložení stanů.Kdyby byl zájem večer posedět u nás v hospůdce a přespat do neděle ve stanu.V září bývá ještě pěkné počasí a v teplém spacáku určitě zima nebude :FINE:
Trasa se skládá z různého povrchu,od asvaltky až po lesní terén.Pro milovníky bahna se určitě najdou i pěkné louže.Snad můj návrh někoho zaujme a bude hojná účast.
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
Uživatelský avatar
Losinka
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 27.05.2013 18:39
Bydliště: Valaská Belá, Kameničany

Re: Volný pokec

Ahojte.

Tak tu sú prvé fotky môjho Forďa :) :3
http://trekker.rajce.idnes.cz/Tamiya_CC-01_Ford_Bronco/
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon
Maverick Scout- Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

karlos dobrej napad urcite jedu a radej tu delší trasu uz se tesim a verim ze pojede standartni sestava cca 10 silencu
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

Taky se rád přidám a byl bych pro tu delší.
Karlos82
Nově příchozí
Příspěvky: 68
Registrován: 22.12.2012 3:58
Bydliště: Chrastěšov

Re: Volný pokec

Ok,taky si myslím,že ta delší bude zajímavější a záživnější.Tak si teda ten datum poznačte do kalendáře.7 dní před konáním se ještě dohodneme co a jak.Hlavně aby nepršelo. :BYE:
SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD - Kit,Axial 55T(RC4WD 45T na zimu),regl AE-2,Flysky FS-GT3C 2.4GHz 3CH,
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Tak už jsem si objednal kardan s volnobežkou na TTčko ktery dojde mezi 5 a 14 srpnem , tak uvidíme jestli to bude lepší :FINE:
Uživatelský avatar
Losinka
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 27.05.2013 18:39
Bydliště: Valaská Belá, Kameničany

Re: Volný pokec

Caute.

potrebujem vedieť chcem z baterky turnigy 7,4 2s 5000mah čo mi prišla odcvaknúť samčeka a dať tam samičku.
ALE na baterke je kábel hrupší ako na tej mojej samičke.
Nebude to vadiť?
Túto samičku tam chcem dať: http://www.rajrcmodelov.sk/kable-s-kone ... g-10cm--1-
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon
Maverick Scout- Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volný pokec

No použij 4 mm ty jsou tak všeobecně využívané a dostatečně nadimenzované. Ale zajímalo by mě, kdo rozhodl, že tohle vlákno bude poradna pro nováčky, že se tu všichni furt vrací :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Losinka
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 27.05.2013 18:39
Bydliště: Valaská Belá, Kameničany

Re: Volný pokec

ok
lebo baterka je 10awg a ta samička je 14awg tak to nebude vadiť ano?!
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon
Maverick Scout- Jeep Wrangler
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

I ty malé vypadají moc dobře. Hlavně sklad. borec si pohrál
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Zpět na „DMR Aréna“