lanysek79
Nově příchozí
Příspěvky: 23
Registrován: 04.08.2013 21:57
Bydliště: Háj u Duchcova

axial scx10 dingo vs jeep wrangler rubicon

ahoj jsem tu novy vetsinu fora sem si poctive precetl ale odpoved sem nenasel. zajima me jaky je rozdil mezi dingem a jeepem krom ceny a kastle. chystam koupit jednu z tech dvou stavebnic a nevim zda jsou tam jine rozdily krom ceny a castle. dikec vsem a pokud uz to je nekde reseno tak se omlouvam
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: axial scx10 dingo vs jeep wrangler rubicon

Ahoj. Dle mého žádný. Jen jiná kastle a možná o 23mm jiný rozvor. Už je jen na tobě co se ti líbí víc. Pokud bys měl v plánu dávat boudu úplně jinou, tak vem levnější. Rozvor si upravíš jednoduše sám. S koupí litovat určitě nebudeš :FINE:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Litleanimal
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 03.08.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: axial scx10 dingo vs jeep wrangler rubicon

tak ted jsem měl oboje nový tak:

dingo jako stavebnice dostaneš kovový linky a vpředu vzadu jen třílink a kovový zatáčení gumy jsou luxusní ripsaw makají užasně

rubicon rtr na hovno měkký delší linky k nápravě jsou měkký normálně se skoro lámoua řízení taky plast a měkký k prdu

gumy jsou o dost tvrdší a nemají dle mě takový záběr až bedalocky a dovážení ukázalo svý a delší rozvor byt naptrně lepší na prudký stoupání

ale osobně bych už šel do dinga ve stavbenici ušetříš za tuning dále
lanysek79
Nově příchozí
Příspěvky: 23
Registrován: 04.08.2013 21:57
Bydliště: Háj u Duchcova

Re: axial scx10 dingo vs jeep wrangler rubicon

super dik za odpoved toho rozvoru sem si fakt nevsiml. a pak dingo je o 2000 levnejsi
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: axial scx10 dingo vs jeep wrangler rubicon

Jo to je pravda. Já jsem to bral obojí jako KIT. RTR mají linky plastové, tudíž je vetšina lidí předělává za duralové. Já už bych nikdy RTR nekoupil. Časem už po plno originálních dílů, hlavně elektroniky, nezůstalo nic a byla to jen škoda peněz a pak dalších peněz za předělání. Jeep má stejný rozvor jak Honcho.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: axial scx10 dingo vs jeep wrangler rubicon

Vezmu to ve zkratce, právě jsem psal sloh a nedopatřením to smazal :evil:
Mám oba.
RTR, vše plast, stejně to musíš rozebrat, vše promazat a doladit, utěsnit :YOP:
KIT, spodní linky v kovu, řízení v kovu, tlumiče v kovu, lepší kastle (hard top + paraboly na předek) Ještě jsem ho nesložil ale řekl bych, víc náhradních dílů. Pokud si necháš kastli uděláš si svůj lak, dokonce jsou tam i připravený polepy na okna aby si je nemusel zdlouhavě olepovat :-) Pokud si necháš kola a gumy můžeš hned nandat závaží ,no a poslední věc je že si to postavíš což tě čeká i u RTR.
První jízda RTR, krásně tichoučký až sem čuměl (spíš poslouchal)
Druhá už hučí ložiska v nápravách a to jsem ho ani vodou neprohnal.
Ve finále určitě KIT ale počítej s koupí, vysílačky s přijímačem, regulátoru, serva, baterky a nabíječky :YOP:
lanysek79
Nově příchozí
Příspěvky: 23
Registrován: 04.08.2013 21:57
Bydliště: Háj u Duchcova

Re: axial scx10 dingo vs jeep wrangler rubicon

vsem dikec za odpovedi. par rtr aut uz mam a tak sem jednou chtel zkusit nejaky kit. vysilacka prijimac neni potiz a zbytek elektroniky sem tu vycetl z fora. akorat regulator pouziju jiny, ktery asi nikdo tady nema. jinak vezmu dingo nebot kit rubicona je dost drazsi. s tim rozvorem se smirim.

Zpět na „SCX10“