Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Pani Swinová nebo Paní Swine? No co ... myslí, si že jezdím s tím malým autíčkem jezdit nějaké závody ... ale pokud nedojedu na bedně a nedovezu diplom, tak mě trochu podezírá, takže mám obavy jelikož z toho bylo po tej slivce posledně až šesté místo, tak abych to nemusel nějak vysvětlovat :mrgreen: Nojo, ale když mi včera psal Kája mail, ať si vyberu jakoukoliv buchtu, že to manželka zařídí, tak jsme se přes Cameron Diaz a Evu Kerekés dostali až k hodně velkým čuňačinkám ... až se mi z toho i mailová schránka trochu zkroutila :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Zkusím překecat manželku, že bychom si udělali vejlet... na závody. Držte palce, dnes po cestě na chalupu to nadnesu.. :tlachy:
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

mesany píše:Zkusím překecat manželku, že bychom si udělali vejlet... na závody. Držte palce, dnes po cestě na chalupu to nadnesu.. :tlachy:


Drzime, rekni ji ze tam budou i dalsi "pani" (minimalne jedna ze Barbie?) :-) Pocitam s Vama na patek, at se nepece zbytecne :-)
Naposledy upravil(a) KKA dne 02.08.2013 18:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Držíme i na nohách Barbie a Ken:-) Určitě prijeďte v pátek i ty Swinaku:-D ať si užijeme a popijeme posedime!!!!
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Upraven prvni prispevek, dalsi info bude dodano, registrovat se muzete na meilu sampionatu.

Tesime se na Vas
Uživatelský avatar
préďa
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 06.07.2013 17:18
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

kenny89 píše::-D Hujer :-D No a budou i svatební koláčky makovy a tvarohovy:-D mňam....


Klobásky????


No nazdar
Co si pod tím mám Kene představit - svatební koláčky ?? no to snad ne !!! - společná cesta životem , společná dovolená , společné nákupy , společná kasa , společné dětí a to vše s Bárbí - nebo jen upečeno pro kamarády ?
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Já se kluci musím přidat na stranu "tech druhých"

16.8. večer odjíždíme na dovolenou, takže se na závod bohužel nemohu dostavit ;-)
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

TAkže na 90% jedu, ale v pátek to určo nebude. Buď pojedeme celá rodina ( u mé ženy to záleží na počasí.. a taky na spoustě dalších faktorů, který jsem za 9 let manželství pořád nepochopil), nebo přijedu jen já s dětma. Pouze pokud bude vyloženě lít, tak se asi nezúčastníme. Těším se. Laďa
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

préďa píše:
kenny89 píše::-D Hujer :-D No a budou i svatební koláčky makovy a tvarohovy:-D mňam....


Klobásky????


No nazdar
Co si pod tím mám Kene představit - svatební koláčky ?? no to snad ne !!! - společná cesta životem , společná dovolená , společné nákupy , společná kasa , společné dětí a to vše s Bárbí - nebo jen upečeno pro kamarády ?





Stando vůbec nic si nepredstavuj:-D Svatební kolacky jsou jen proto že si je Kája vyloženě přál a slintal prosil a zadonilB-) tak se mu vyhovělo.. Doufám že se v pátek sejdeme v hojném počtu:-) prijedeš v pátek stando nebo v sobotu?
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

mesany píše:TAkže na 90% jedu, ale v pátek to určo nebude. Buď pojedeme celá rodina ( u mé ženy to záleží na počasí.. a taky na spoustě dalších faktorů, který jsem za 9 let manželství pořád nepochopil), nebo přijedu jen já s dětma. Pouze pokud bude vyloženě lít, tak se asi nezúčastníme. Těším se. Laďa




Těšíme me se:-) nakonec se to držení palců preč jen vyplatilo:-D
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

storm1974 píše:Já bych to viděl stejně jako Milan,bo se znám viz, DMR 3.závod a RC Meeting Jajekland potom si ze mě bude Ondra zase dělat srandu :-D :-D


Ale prece jen dojedes v patek ze? :-)
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Matezz píše:Jo tak buchty jo? Co na to slečna Swinová? :mrgreen:


Hele kurna Matezz, jak to ze jeste nemam info ze jsi v patek tady?? :-)

Doplnena adresa a zacinam doplnovat ucastniky, tak se prosim hlaste :-)
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Začínáme se pěkně shromažďovat na pátek?? Nebo se mi to jen zdá???:-D To abych objednal místo jedné dávky kolacku 2 dávky:-D
Uživatelský avatar
préďa
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 06.07.2013 17:18
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

kenny89 píše:
préďa píše:
kenny89 píše::-D Hujer :-D No a budou i svatební koláčky makovy a tvarohovy:-D mňam....


Klobásky????


No nazdar
Co si pod tím mám Kene představit - svatební koláčky ?? no to snad ne !!! - společná cesta životem , společná dovolená , společné nákupy , společná kasa , společné dětí a to vše s Bárbí - nebo jen upečeno pro kamarády ?





Stando vůbec nic si nepredstavuj:-D Svatební kolacky jsou jen proto že si je Kája vyloženě přál a slintal prosil a zadonilB-) tak se mu vyhovělo.. Doufám že se v pátek sejdeme v hojném počtu:-) prijedeš v pátek stando nebo v sobotu?




Tak já už jsem si myslel že ti navlečem chomout nebo kouli s řetazem a vono nic jo , jinak dojedu v pátek a pak se uvidí ??? Jinak jestli Kája slintal tak jako na té fotce z otevíračky tratě tak se ti nedivím že jsi se dal radši do pečení než koukat na tohle !!!
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

KKA píše:
Matezz píše:Jo tak buchty jo? Co na to slečna Swinová? :mrgreen:


Hele kurna Matezz, jak to ze jeste nemam info ze jsi v patek tady?? :-)

Jakože bych místo u porodu byl v Přerově, jo? :mrgreen: 16tého máme termín, tak už jsme v pozoru a napjatě čekáme, kdy to vypukne :)
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“