Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Jojo, ajroňák. Pivko se chladí už teď, zítra odpo nachystáme jednohubky a popkorn a večer k bedně.
Jo a čtu to tu víceméně pravidelně. ;-)
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
magor-no1
Uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06.03.2010 0:00
Bydliště: Horní Stakory

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

já to mám kousek a bylo to opravdu povedený a z prahy ti jede autobus
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše: Záblesk budoucnosti; Hvězdná brána; Skladiště; ST: Voyager; Alcatraz.
Si-fi, fantasy, horory, atd.: Gremlins; Koule; Green Lantern: První let (anim.); Hustá mlha; Vikingové; Útok z hlubin; Terminátor; Dorian Gray; Vodní svět; Zkáza Ecobanu (anim.).
Ostatní: Veřejný nepřítel č. 1: Epilog; Na hraně temnoty; Hlídat Tess; Andělé a démoni; RocknRolla; Zelená míle; Kill Buljo; Muž v hnědém obleku; Chyť mě, když to dokážeš; Postradatelní; Poslední samuraj; Pár správných chlapů; Mlčení jehňátek.
Český: Pension pro svobodné pány; Dědictví aneb Kurvahošigutntág; Rebelové.
Francouzský: Milady.
Italský: Smrt v Benátkách; Jestli se rozzlobíme, budeme zlí.
Western: Mezi supy; Django (F. Nero).
Válečný: Katyň.

Terminální Arnie, Hanybal kanybal a červená dunofka se žlutou střechou. Jeden pěknej korejskej animák Zkáza Ecobanu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Tak na ten Ecoban se docela tesim, jeste jsem nevidel, dik
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše: Záblesk budoucnosti; Hvězdná brána; Skladiště; ST: Voyager; Alcatraz.
Si-fi, fantasy, horory, atd.: Z pekla; Gremlins 2: Nová generace; Tajemství Ocelového města; G. I. Joe; Terminátor 2; Propast; Poslední akční hrdina; Království ohně.
Ostatní: Přelet nad kukaččím hnízdem; Zemětřesení; V kómatu; Klub rváčů; Hadi v letadle; Amadeus; Austrálie; Jednotka příliš rychlého nasazení; Šerifové; Čest a sláva; Vzpomínky na Afriku.
Historický: Hraběnka; Královna Alžběta; Gladiátor; Válka rozumu a cti.
Český: Anděl s ďáblem v těle; Faunovo velmi pozdní odpoledne.
Italský: Amarcord.
Válečný: Gallipoli; Zachraňte vojína Ryana.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše: Spartakus: Pomsta (1); Záblesk budoucnosti; Hvězdná brána; Skladiště; ST: Voyager; Alcatraz.
Si-fi, fantasy, horory, atd.: Alej zatracení; Úsvit mrtvých; Tom a Jerry letí na Mars; Godzilla; Paralelní svět; Constantine; Barbarella; Terminátor 3: Vzpoura strojů; Pyramida boha Slunce; Souboj Titánů; Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly; Příběh hraček 3.
Ostatní: Peacemaker; Okrsek 49; Podivuhodný případ Benjamina Buttona; Vycházející slunce; Boeing 747 v ohrožení; Největší hrozba; Přepadení 2: Temné území; Křídla odvahy; Rambo: Do pekla a zpět; Kill Bill; Hra; Veřejní nepřátelé; Sedm; Sám doma a bohatý; Noc v muzeu; Snídané u Tiffanyho; Blesk; Poslední samuraj; Voják; Sestřička Betty; Troja; Wallander III.
Historický: Královna Alžběta: Zlatý věk.
Český: Lelíček ve službách Sherlocka Holmese; Pane, vy jste vdova!.
Válečný: Pearl Harbor; Krvavá volba; Enigma.
Western: Muž od Sněžné řeky; Pevnost Alamo.

Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou, huráááá, tenhle souboj trpaslíka s obrem, neskončí se ve zlém ale v dobrém, a kámoši jak hrom jsou Jerry a Tom :mrgreen: a teď eště na Marsu...
Úchylná taliánská scifárma Barbarella, Terminátor nebo pěkná gangsterka Veřejní nepřátelé? Asi Alžběta. Doporučuji Wallandera, velmi fajne detektivky, jak by ne, když Kenneth Branagh a BBC...
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Spartakus: Pomsta; Záblesk budoucnosti; Hvězdná brána; Skladiště; ST: Voyager; Alcatraz; Dr. Who; Homeland; Mafie v Atlantic City; Hra o trůny; Sherlock; Wallander III.
Si-fi, fantasy, horory, atd.: Okrsek 13; Hvězdná pěchota; Muži v černém; Terminator Salvation; Alenka v říši divů; Predátoři; Kniha přežití; Kronika mutantů; Spider-Man; Den nezávislosti; Interview s upírem; Next.
Ostatní: Zodiac; 25. hodina; Dobyvatel; Piráti ze Silicon Valley; Formule!; Skála; Edith Piaf; Ostrov pokladů; Kill Bill 2; Vertical Limit; A-Team; Dům duchů; Zlodějská partie; Černá Dahlia.
Historický: Kleopatra; Hraběnka; Apocalypto.
Francouzský: Dobrodruh.
Český: Kulový blesk; Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka; Obchod na korze; Nejistá sezona.
Animáky: Madagaskar.

Predátoři, to bude mít Corísek radost, řekl bych... :wink:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Řekl bych dost pěkných filmečků.Predators samozřejmě vede :OK: ,salvation se mi taky líbí.
Díkes za tipy. :OK:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Sakra, zase nebude na co koukat, opet to jako obvykle asi ani nezapnu... :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Protoze pres tyden nebyl cas, tak jsem vcera vecer zkouknul nahraneho Dr. Who, co ted u nas jde. Mam dojem, ze to je predposledni serie /z hlediska hlavniho herce/ a docela bzunda. Dale dnes odpol. davali prvni dil hraneho britsko/ital. serialu Titanic-Ocel a krev /12. dilu/, popisuje tri roky stavby lodi, vypada dosti zajimave.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Krásná práce Michale! U Zodiaca jsem strávil kus páteční noci.
Nicméně!!! Od vás tří asi budu požadovat vysvětlení, proč ze sobotního a fakt super Ještědu bolí nohy jenom mně!
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Mě taky bolej nohy....a jak..
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Mrzelo mě to,ale byl jsem z práce totálka vyřízenej,že bych nedojel ani k Ještědu.Navíc Máša měla jen sobotu volnou a něco naplánovanýho.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

salvatore píše:Nicméně!!! Od vás tří asi budu požadovat vysvětlení, proč ze sobotního a fakt super Ještědu bolí nohy jenom mně!

Míro, jak se říká, měl jsem důležitou práci. Celou sobotu jsem na vaše Ještědí lopotění myslel tak, až mne nožky bolely. A bolely mne tak, že jsem vylez z postele až na pozdní oběd :-D
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Spartakus: Pomsta; Záblesk budoucnosti; Hvězdná brána; Skladiště; ST: Voyager; Alcatraz; Dr. Who; Homeland; Mafie v Atlantic City; Hra o trůny; Sherlock; Wallander III; Titanic - krev a ocel.
Si-fi, fantasy, horory, atd.: Okrsek 13: Ultimatum; Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace; Muži v černém 2; Hellboy; Ve jménu krále; Resident Evil: Zánik; Evoluce; Čelisti 2; Krev: Poslední upír; Lovci dinosaurů; Zrození legendy.
Ostatní: Rozsudek; S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení; Narozen čtvrtého července; Jak se neztratit v L.A.; Černý déšť; Utopenec na útěku; Centurion; Poslední loupež; Postradatelní; Robin Hood; Podfu(c)k; Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu; Pochybná sláva; Postradatelní 2; International; Poslední skotský král.
Historický: Královská aféra.
Francouzský: Bezva finta (Belmondo).
Český: Čtyři vraždy stačí, drahoušku; Jan Roháč z Dubé; Konec starých časů; Kdo hledá zlaté dno.
Animáky: Simpsonovi ve filmu.
Válečný: Bitva o Midway; Generál Patton (2/2).
Western: Bledý jezdec (Eastwood); Pravá a levá ruka ďábla.

S.W.A.T. už jen kvůli Mišél Rodrigéz. Narozen čtvrtého července - asi nejlepší Cruisův film.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „FreeKec“