Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 621
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

V klidu , snad zase budou po vánocích v Tescu za dobrou cenu :lol:
Uživatelský avatar
Dertus
Častý přispěvatel
Příspěvky: 543
Registrován: 16.06.2011 0:00
Bydliště: Loket
Kontaktovat uživatele: WWW

No snad... Plánuju ještě Dodge. :)
Uživatelský avatar
Dertus
Častý přispěvatel
Příspěvky: 543
Registrován: 16.06.2011 0:00
Bydliště: Loket
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Dertusovo Honcho

Jelikož jsem kastli JK na zimu odložil, přesedlal jsem zpět na Honcho. Včera jsem byl trochu pojezdit ve sněhu, nicméně to nebyla projížďka jakou bych si představoval. Podepsalo se na tom prostřední kolečko v převodovce. Plánuju změny a to zejména nová ložiška do Cček a náprav. Pak osvětlení kastle. No a kompletní zatěsnění elektra. Nějaké foto přidám dnes a pak, podle času.. :BYE:
Uživatelský avatar
Dertus
Častý přispěvatel
Příspěvky: 543
Registrován: 16.06.2011 0:00
Bydliště: Loket
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Honcho by Dertus

Blíží se zimní období, tak je potřebné vhodné obutí

Obrázek

Na autě proběhlo pár změn a to, že už nejezdím s tlumičema z HLka, ale s origo scxkovýma. Kastle se dočkala světel, ale už pomalu dosluhuje. Na některých místech je prodřená, takže bude na čase kouknout po jiný. Po roce ježdění a trápení se servem Fitec jsem přešel na Hiteca 5646WP, se kterým jsem maximálně spokojenej. ALU páka je už samozřejmostí. Došlo i na výměnu vnitřností diffů, které jsem lousknul na jarním Ještědu. Co se týče motoru, tak tam mam furt nejasno. Speed 600 7,2V je super, ale s vodou moc nekámoší. To HPI GT550 vcelku i jo, ale jak kterej. Měl jsem jeden a ten mi vydržel rok. Tak jsem vzal ještě jeden a ten teda nic moc. Vydržel cca měsíc a konec. Píská, mazat ho můžu horem dolem a stejně je to houby platný. Co chci v nejbližší době vyměnit je régl. Už mam DSYSe až po krk. Jeho nástupcem bude s největší pravděpodobností AXIAL AE-2.

Zpět na „SCX10“