Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

Petře SZ(Peetrrr),díky
Jinak ostatní-domlouváme s Petrem(PitaW)expe-poježdění-trial na příští sobotu,lokace Homolka-Vimperk.Je mi jasný že nás nepojede autobus,někomu se nechce,někdo nemá čas,povinnosti,atd chápu,ale kdyby byla chut,každé auto je vítáno :hura:
Když pojede dcera,tak mi zbývají teoreticky 2(3) místa v autě.Plán je asi takový,sraz u trialové dráhy,tam necháme auta,a tam se také s RC vrátíme,podle chuti zablbnem na dráze,nejspíš uděláme oheň,opečem špekáček,pokecáme...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

jooo Fando jedu taky musim bezet pripravit auto :hura: :HOPS: hura pojedem do sveta :tleskam:
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Fanda 9 píše:Petře SZ(Peetrrr),díky
Jinak ostatní-domlouváme s Petrem(PitaW)expe-poježdění-trial na příští sobotu,lokace Homolka-Vimperk.Je mi jasný že nás nepojede autobus,někomu se nechce,někdo nemá čas,povinnosti,atd chápu,ale kdyby byla chut,každé auto je vítáno :hura:
Když pojede dcera,tak mi zbývají teoreticky 2(3) místa v autě.Plán je asi takový,sraz u trialové dráhy,tam necháme auta,a tam se také s RC vrátíme,podle chuti zablbnem na dráze,nejspíš uděláme oheň,opečem špekáček,pokecáme...

si delas srandu chjo pristi tyden jdeme jezdit s dospelejma takze mam na vyber bud maly nebo velky :-( :-( :-(
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

tak to ti nezávidím takové rozhodování.Na počasí brzy soudit,ale vzhledem k postupu fronty,by mohlo být pěkně,tedy dobře.A PitaW pak nemá dva víkendy čas...No ale mohl by jsi vyzkoušet Honcho na trialové dráze-a s novýma gumama :OK:
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: Domlouvání ježdění

To je paráda,pořád jsem si říkal,že by to chtělo navštívit Vimperk,vyzkoušet dráhu,pokecat...
takže za mě bych jel,snad mi to vyjde.
peetrr
Nově příchozí
Příspěvky: 37
Registrován: 21.12.2012 23:39
Bydliště: ČB

Re: Domlouvání ježdění

Tak jak dnes? Jde se?
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání ježdění

Ahoj kluci. Po domluvě s Fandou, bych Vás chtěl pozvat na poježdění ke mě příští sobotu http://www.rc4x4.cz/rc-off-road-trial-vimperk-f67/podzimni-expedicka-homolka-se-sranda-trialem-na-draze-16-11-t10839.html
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

peetrr jezdit se jde zkus napsat fandovi on te navede :CIAO:
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Bohuzel me i misakovy se odpoledne nehodilo tak jsme sli jezdit samy rano a teren dobrej takze udelame pojezdeni ala Wotokabi ale bude se jmenovat po nas MiMi :tleskam: :tleskam: párkrát to tam najedeme upravime a pak dame vededet :OK: jinak je tam i voda něco pro Fandu
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: Domlouvání ježdění

Tak zítra kolem jedný nikdo nikam nejede?
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

13h orty
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: Domlouvání ježdění

ok,jedeme
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

a dost předsudkům. Byl jsem pojezdit (jo, sám jako úchyl, ne s partou jako parta úchylů) tady http://mapy.cz/#!x=14.517499&y=49.009257&z=17 a naprosto parádní terén. Bláto všeho druhu, písky štěrky všeho druhu, kaluže mělký, kamení, samej vršíček kopeček, žádná přiblblá vegetace, žádný popadaný listí, boží místo na ježdění. U!ž vás na to lanařim jakou dobu a eště ste tam nikdo prdel nevytah.

mimochodem nemáte čas za světla přes den,....? roční doba odkazuje pouze na víkendy, když v 5 po práci je tma jako v prdeli. A to jsem posledně nedal tak je to na prd. Co? já si du třeba například sject teď :BYE: na slabou hodku. udělám tam nějaký foto ať vidíte o čom mluvim
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: Domlouvání ježdění

Míro kde tam parkuješ velké auto? Možná že by jsem v neděli mohl, ale ještě nevím jak mi to vyjde.
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

No když jsme u toho tahání zadnic někam-kdo pojede do Vimperku?Wolff a já :-D ,tady bude mrtvo po pěšině,i když si to všichni přečtou, a pak v neděli-kdo půjde na Orty?(hlavně ne někam jinam :-I )
Miroslave sám bych rád pojezdil za denního světla,bohužel když dorazím domů,zbývá světla tak hodina :-( ,tato roční doba ježdění přes týden nepřeje,škoda.Ta tvoje lokace vypadá dobře,jak už říkal Bifi-to listí v lese je ted na nic :NO:

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“