Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Volný pokec

Tak já to pohledám :hura: :BYE:
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Ostavaci a Rožnovaci kdo by chtěl jed na expedici palava mám dvě místa volné :OK: možu přibrat :YOP:
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Lidi poradíte mi? Teď mám období že nevím co by a v hlavě mi létá myšlenka pokusit si postavit TATRU JAMAL verzi Dakar , počítám že to stejne dopadne fiaskem a nebude z toho nic jak se znám nebude se dařit s boudou a pak s tím šlahnu , ale nevím zda zvolit měřítko 1:10 nebo jak většinu dakarek staví ostatní 1:14 samozdřejmě by to bylo za co nejmenší peníz , takže podvozek by neodpovídal skutečnosti :-D :-D
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Pojď si postavit malého Jamala 1:24 na okruhy a zablbneš si s náma jak sviňa.
Závody se jezdí v Karlovicích u Zlína a i v Pozděchově. Stavebnice vychází kolem 1.600 ale nejsem si teď jistý jestli né míň. A to ji vyrábíme :-D. Kastle kolem 200.- laminát, a elektonika jako regl i s motorem do 500.- Vysílačku a přímač máš. :-) :-)
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Uvidíme na to možná též dojde, ale přece jen ten offroad mě baví :tleskam:
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Tak je tu ta bílá srágora. No ale zas jsem si supr zablbl na parkovišti s Vitarou.
Holt náhon na zadek je prostě parádička :-D :-D
HonzaRS
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 18.06.2012 0:00
Bydliště: Fryšták-Bojkovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

No to ti věřím. Zítra si jedu k Praze pro nového člena tak doufám že se nebudu klouzat jako ty. :-D
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Schanim jedno pneu 1,9 90mm na rezervu nemáte někdo,může být i poškozené :-) :MORE: :YOP:
Jinak jsme si včera fajně zajezdily v dmr aj zalitali to video z vrtulníku je tmavé při špatném osvětlení kamera nestíhá,škoda byli by pěkné záběry :hura: ,jakmile dojde lepší kamera jarko polo může točit :YOP:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

Škoda že se mi ten včerejšek tak zvrtnul, jinak bych přijel taky

jajek píše:Schanim jedno pneu 1,9 90mm na rezervu nemáte někdo,může být i poškozené :-) :MORE: :YOP:
Jinak jsme si včera fajně zajezdily v dmr aj zalitali to video z vrtulníku je tmavé při špatném osvětlení kamera nestíhá,škoda byli by pěkné záběry :hura: ,jakmile dojde lepší kamera jarko polo může točit :YOP:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Šak DMR bude mit jestě zimni akci bude halová párty,více neprozradím,běda jak nedojdeš,když nebudeš mít pojízdné auto tak ho aspoň dones v batohu,možná prekvapiš něčím novým co už bude jezdit :-D tak někdy v dmr ;-)
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Marian včera zajižděl nového axla,ještě ho dováží a može litat, :OK:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

No že bych zrovna já měl překvapit?? :-p , otázkou je kolik času nato budu mít :-D
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

jak nemaš čas tak mi dovez auto a v obálce peníze na dílý,znám jednoho kouzelníka co by ho oživil za jeden den :-p :YOP: :hura: :BYE:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

Dobrý nápad, napíšu do české národní banky, tam teď tisknou bankovky ve velkém, jestli by mi jich taky pár nepřidělali a pak ti napíšu o kontakt na toho co neví kde píchnout. :-D :-D
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Nevím na co potřebuješ obchodní banku,radim ted kupoval ozubena kola do převodovky z axla a dal 110kč,nevim kolik potřebuješ ty ozubenych kol do toho wranika :YOP: nebo nevim co tomu chybí aby se to dalo do pohybu,jak dodělam rusa tak mi to dovez a můžu kouzlit a čarovat není boha aby to nefungovalo,stačilo by ti jizda vpřed vzad :hura: c :BYE:

Zpět na „DMR Aréna“