Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

manek100 píše:DIG se používá především u crawlerů a slouží k nazávislému ovládání pohonu náprav. Jinak řečeno můžeš přidávat plyn na zadni a na přední nápravě zvlášť. Nevím, jestli se za DIG považuje i odpojování předního/zadního náhonu


Něco na tom je, ALE VÍM CO JE DIG: Dig je sci-fi počítačová hra, žánrově grafická point and click adventura, vyvinuta společností LucasArts v r. 1995. Je to nejvážnější z adventur od této herní firmy. Neobsahuje žádný černý humor a gagy, které jsou tak typické u ostatních titulů od LucasArts. Je to také jediná hra, která perfektně pasuje do žánru sci-fi.

;-)

Ale tuším kam míříš. Dálkově ovládaná uzávěrka - tzn. třetím kanálem ovládané mikroservo v poloze uzávěrka zap. a vyp. Důležitý je mix na vysílačce: ovládání pro solo předek, solo zadek, obě vypnuto a obě zapnuto. Se standartním ovladačem s 3. kanálem bez mixů fungují uzávěrky buď obě naráz a nebo jen na nápravě kde je funkční (třebas uzávěrka jen na zadku). Nevím přesně jak to má LOSI, neviděl jsem to rozebrané ale takhle to vypadá u Venoma http://www.rcautomodely.cz/rc-modely/es ... it-w-Servo
Pokud dáš uzávěrku na obě nápravy a chceš je ovládat nezávisle tak potřebuješ na ovladači ten mix! A proto tam píšou to DIG...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

huraaaaaa mam stalej prevod. vecer rozborka a druhy pokus zachrany reglu. Turek tam ma nejakej vodotesnej asi graupner, umi brzdu v neutralu, za litra - to asi nebude spatna volba, coz.. origis castle ae2 nebo 3 to stoji o peto vic a ja stejne neprogramuju profil zrychleni na compu... .. .. asi se este placnu pres kapsu za regl, to vecny vysouseni uz me neba. auto patri do vody po kapotu.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Míro není levnější řešení koupit levnější regl a zatěsnit?já koupil naposled nějakou čínu na doporučení Honzika,a vyšel s poštou na necelý 400Kč,přepínáš mezi dvěma mody-practice a climbing(brzda v neutralu),a spokojenost :OK:
Jinak musím reagovat na Skřítka-tady jde sranda stranou,ne nadarmo je ta zbran nejmocnější.Navíc když o tom tak přemýšlím,tak musíš uznat že měla naprostou pravdu ;-) ,vždyt tahle zbran psala dějiny :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak kluci dnes jsem byl u Turka koupil jsem loziska v kontaktu jsem koupil speeda 600 eko tak ho zkusim ta moje 27 axialska uz ma asi dobojovano zacina smrdet tak je asi treba prejit na jinou motorizaci preci jen ta moje 5kilova kastle na 27 motor neni mel jsem vcera rozebranej zadni dif a docela jsou ty tuny na nem znat uz jsou tam znatelny plosky no ale za 2 roky jezdeni to vydrzelo dost :OK: jeste se chci zeptat ten speed nema na osicce plosku pujde tam vybrousit nebo staci jen poradne dotahnout :-p ja mam strach aby se to neprotacelo ;-)
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Aspoň malý zářez pro červíka je vždy lepší. Motor osadit, pastorek slícovat, rejpnout do ďůry na červíka liháčem apod. a označit tak osičku, pak motor vyndat, konec osičky opatrně do svěráku, motor držet, vzít trojhranej pidlník a párkrát udělat hranou sem-tam, sem-tam, sem-tam... 8)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Wolffe já na to taky poprvé koukal jak z jara, že není ploška. Nicméně jsem nic nepiloval a kupodivu to drží jako kráva a nikdy se mi to nepovolilo, tak se toho neboj.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

a nešlo by to kluci nějak složitějc?Tohle je hrozně jednoduchý :-D Já na to pravda taky čuměl,nicméně když jsem na to zrovna koukal,tak ležela na stole rozbruska.... Stačil jeden pohyb,osičku"pohladit" a je tam ploška,že si červík určitě chrochtá :OK:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

jasne ja jsem myslel jestli to není tvrdej materiál třeba na pilnik ja jsem se jen blbe ptal protože uz jednoho speeda mam a jezdil bez problemu ale nebyl jsem si jistej jestli na tom starym třeba ploska je :-D :FINE: :-D jen aby rec nestala :hura: jo a Turek tam ma toho nového traxasse teluride hned se s nim chlubil :-D :CIAO: :CIAO:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

já tam neska byl taky pro ten svuj dif a taky mi to ukazoval :-D :-D :-D zrovna když jsme se bavili o těch reglech tak na to ukazoval že je tam zrovna tenhle a hned pro to běžel

...ale mně se moc nelíbí, je to na fofr ježdění, trochu to připomíná bowlera, ten novej má nezávislý zavěšení, starej z krátkýho defa samosebou tuhoše... Ale to jsem víc propad expedicím a pomalýmu (kawalsi, i moje ježdění je stále POMALÝ) ježdění. Tyhle skákací buginy si s tou fyzikou moc hlavu nelámou, všemožně se to odráží, na tu maličkou váhu silnej motor dělá z gyro efektu a takovejch těch točivejch smyslů jen katapult. Dyž koukám na videa, rovnou takhle můžu jezdit s nějakým monstrem... to už rači wrejta...

Ale stejně si pořídím nějakej short-course, možná i jenom se zadním náhonem, líbí se mi to a i jízda s tim musí bejt víc skejl, než tady s tutim....
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

kluci kdo by jel lokalni-akce-severni-cechy-f35/expedice-hrad-helfenburg-21-12-2013-vanocni-expedice-t11444.html ja bych docela jel ukoncit sezonu na ortech to zname a tohle by byla moznost poznat novy lidi :OK:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Se mnou počítej :OK: Jsem zvědavej,jestli ještě někdo zvedne pozadí.Ale jak je to jinam než na Orty tak je jasný,že pojede jen nejtvrdší bolševická buňka :-D
BTW-nechám si tedy ještě týden ty kola,abych nejel na malinkejch,díky.(ano ty kola,ke kterým máš ten citovej vztah :-D )
peetrr
Nově příchozí
Příspěvky: 37
Registrován: 21.12.2012 23:39
Bydliště: ČB

Re: FreeKec

No já bych rád jel taky, ale bohužel jsme si už naplánovali výlet na lyže do Rakouska. A možná je to do těch Alp i trochu blíž. :OK:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

to je skoda ja bych do alp nejel i když je to mozna bliz :-D :OK:
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Jel bych, ale pred vanocema navsteva Plzen..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Tak já bych taky jel, že jo.

Ale ani si to netroufnu doma navrhnout :-D :-D

To jen Pýýtovo žena mu ve Vimperku brousí masku a tvaruje samolepky na auto...

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“