Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vaše auta 1:1

Ty voe člověk si chce koupit kola a trochu to posadit dolů a vy už z něho děláte todle

Obrázek

já myslím, že Luboš nejde do nějakých pyčovin, ale decentní snížení, černé skla a pěkné kola ničemu neublíží, prostě čistý německý styl. u fauveček stačí takhle málo a jsou to nádherné auta. zrovna Luboš má těch aut asi patnáct, takže bych to viděl spíš na pěknou víkendovku a na denní ježdění bude něco jiného.

nevím k čemu teď slouží vyjmenování všelijakých příhod ze silnic s namachrovanýma čurákama ve favoritech :lol: na denní ježdění bych taky nesnižoval, ale jako leštěnku si to umím představit (ale já spíš dvoječku nebo jedničku). miro prosimtě nechápu co ty se v tomhle tématu furt rozkřikuješ, jezdíš s totálním vrakem ale furt jsi nejchytřejší, prosimtě uklidni se už a smiř se s tím, že někdo jezdí v jiných autech než jsou peugeoty.

jinak ta crxka je hodně nechutná
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Jo,

tak přátelé, ta fábka je přesně můj styl, takovej decent, hmm prostě stajl ... :lol: :twisted: Tímhle směrem přesně půjdu ...

Jinak jezdíme mrdkama (holt to nejsou Pééééžo - čti obrovský omyl automobilovýho průmyslu) a na co šáhnem, to zkurvíme ... :twisted: :lol:

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Vaše auta 1:1

Bílý GTIčko je pěkně zachovalý.Koukám,že má vše co se dávalo na GTI.Maska s červenou linkou,na bocích dvoj pruh,vzadu černěný kolem okna a kšiltík.Měl jsem na něm šíbr a stejná kola.Ikdyž tohle budou určitě ATS,já měl ALULINE s pokličkama,no v tý době pecka. :-D

Bílá je origo,nebo prošel repasem?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vaše auta 1:1

Jediný detáilek je, že je to chrochták :lol: ale je to opravdu fešák :OK: jednašestku tédéčko jsem měl a miloval jsem ji.... ten zvuk :HOPS:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Já se držím hesla......
Nikdy nekupuj auta co začínaj na písmeno "F"....... Ford...Fiat...a Francouzký :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Vaše auta 1:1

Jo tydle vydle...... :-p
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Heh, to je dobrý ! :OK:

Corís: Bílej je Adamovo GTDčko (59 kW SB z mojí ex dvojky, když ses tam swapovala rotačka TDi AFN (81 kW) ... ), zelenej jedňour je můj astmatik (1,6 D) čekajíc na teplé letní renovační dny ... :wink: Bělouš je zachovalej a v 1A stavu, prostě srazovka jak má bejt ! :wink:

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) aviaro dne 24.01.2014 21:16, celkem upraveno 1 x.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

kousnete se vzteky do zadku :-D pezot skoncil u 407 a dal uz bych nic nechtel novejsi jsou hrozny keply. a to je tedy bratru uz 10 let zpatky. no a jestli neco umite nebo neumite no to je vase vec na to aby clovek nosil domu prachy a koupil si golfa, patnactyho golfa nebo treba axika, koneckoncu nic moc umet nemusi, a dokonce - pac nas spojuje kdyz ne stejnej nazor tak aspon zajem o stejny veci - bysme si dozajista rozumeli u piva a to by vas bavilo povidat si tak, ze dycky vsichni pritakaji?

treba se v letosni sezone postesti ze s klucima vyrazime jako delegace na nejakou akci tam u vas a muzem pomerit pindoury nazivo.. :-)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Chtěl bych něco napsat ale zeptej te se sami sebe, mělo by to cenu?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

:ILL:

dyt ja to zle nemyslel. ted abych plakal ze me nemate radi..

8(
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Kecá :-[ Toto je pro mě nadupaný frantík :twisted:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Každá značka má své příznivce :-)
VW Golf G60
VW Golf Rally
Peugeot MI16 (205,405)
Lancia (Delta, Stratos)
BMW (M3CLS, M3)
Škoda 130
Citroen DS3
Fabia WRC
POLO WRC atd.

Já osobně jsem hovado a rád se projedu rychle ale snaží se neohrozit ostatní. Proto mám Disco a jsem v terénu, tam můžu dělat kraviny :-D
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

sWiNe píše:nevím k čemu teď slouží vyjmenování všelijakých příhod ze silnic s namachrovanýma čurákama ve favoritech :lol:


Ale ne, za prvé to nebyl ču...k ve favoritu, ale ve fordu, za druhé proti Lubošovi nic. Jen s Mírou sdílím v tomhle pár věcí a tahle příhoda mi dlouho ležela v žaludku a víc jsem se rozepsal o plasťákách bez výkonu a špatných řidičích.
Golfíky jsem měl vždycky rád a decentní tuning ve stylu kol a snížení se mi na fauvéčkách líbili také vždy a ty auta jsou na těhle pár úprav jak stvořená a ani bych se Lubošovi nedivil, kdyby to lehce načipoval.
A za třetí mě se Míro tvé názory také občas dotýkají. Někdy je to sranda, to jó, ale občas už je to opravdu přehnané. Četl jsem pár stránek zpět a zjistil jsem, že jsem se do diskuze vmísil až skoro nevhodně, ale pomlouvat filcku a nadávat do debilů a hrozně si za tím stát :?: Sám jsem měl 98r.v. 1,6MPi a to auto jsem měl taky moc rád a nevidím důvod to hanit ve své třídě. Francouze jsem měl taky(megane2000-1,6 16V) motor dobrý, ale zbytek na nic a o dílech jak by smet. Mám auta moc rád, ale jak říká kolega- Auta jsou Tamagotchi. Člověk se o to stará, živí to, krmí to, hýčká to, pečuje o to- a nakonec to stejně chcípne :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

BAXAN píše:když to jsem každý dává tak jsem postupně budu dávat fotky své felicie combi 1,3 MPI ale musím si počkat na papíry :))
nevíte náhodou někdo co se děje když se mi nechce auto rozjíždět v malích otáčkách???...vytočím to a pak je to pohoda...
Obrázek
takto nějak bude vypadat...je to v GO momentálně a chci si to vypiplat do vytrínovky nebo muzejního kusu :)) až na to že bude v rally stylu :)) :OK:

Co třeba svíčky,filtr a olej :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

hele ja nikomu do debilu nenadaval to ze sem napsal onu vetu byl humor a prislo mi ze se nad to dokazali vsicni povznest a ze to nakonec pochopili. no a co tak ventiluju svuj nazor trochu jinymi slovy nez ostatni, aspon bez gramatickych chyb. hledej v tom spis nadnesenej a za vlasy pritazenej nazor, ja si o nikom tady nemyslim ze je debil kdyz jezdi filckou a vubec si to o nikom nemyslim. sranda je sranda, ja se snazim zit bez predsudku a rozumim ze obcas nemusi tenhle dojem moje prispevky budit, ale sorry hosi, kdyz se toho takhle chytate, neni vam pomoci :-D. nez sem se zacal angazovat procet sem velkej kus fora a mam jen obdiv pro vsechny, co si muzou dovolit paradni sbirky rc a paradni auta 1:1, co maji sikovny ruce daleko pred tema mejma. todle uznavam a respektuju. ovsem ve chvili, kdy se bavime tady o velkejch autech, nekdo se necim pochlubi a ostatni mu to okomentujou, se rad zucastnim diskuze a nevim, proc bysme nemohli vest polemiku. koukam ale, ze vas tim spis urazim a ze nejste pristupny otevrene diskuzi. proto lidi volili zemana, proto pravidla neplati a babis bude ministrem, protoze sme vsichni ovce. nesmi se napsat ze octavka a vepro knedlo jsou sr***y protoze me za to vyhubite. MCC. Maly Cesky Clovicek.

timto se, pratele, omlouvam za svuj slovnik, budu opatrny. omlouvam se tem, ktere jsem urazil pro vlastnictvi cehokoliv na 4 kolech - nebyl to zamer a jeste jednou se omlouvam vsem, kteri si to berou a rezou se z toho ci jen tise v koutku placi. nebyl muj zamer vas tu vsechny urazit a jenom proto ze filcka stoji za .... .... .... nechci byt povazovan za negramota a kokota. tak moje nevhodne prispevky promazte, at je to tu jak padlej snih a ja uz to psat nebudu. krles krles krles.
Naposledy upravil(a) Mira dne 25.01.2014 8:38, celkem upraveno 1 x.

Zpět na „FreeKec“