Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Tak včera jsme z radimem pokračovali na těch trialovkach,došli nám regulatory né vodě odolné ale vodotěsné ano na trial zbytečné ale cena byla výborná,měl být u toho čr návod a nebyl naštěstí byl celý postup na internetu a začalo se programovat vše ok. řeknu vám takovou brzdu nemá ani loprais na tatře,při krátkém testování se regl choval na výbornou uvidíme při delší jízdě,vypadá to že radim vybral dobře,dneska budem řešit řízení na motocyklu wermacht,mikro servo je uchycené pod nadrži a ta potvora netoči tak a jsem v dupě,servo tahá dobře jen se to přetahuje,dumal jsem do noci jak vyřešit táhla a nic dneska budem dumat dva,škoda jen toho času kdyby bylo vice :BYE:
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Volný pokec

A Jajek se přestěhoval do Rožnova? Já jen tak,že už píšeš jen tady...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volný pokec

Tomhabmw píše:A Jajek se přestěhoval do Rožnova? Já jen tak,že už píšeš jen tady...


No tak víceméně ano ...

Jarine ukaž ten regl, zajímá mě co jste vybrali ... kdybych náhodou potřeboval záložní ;-)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Rožnov můj druhý domov
Ty pošlu ti to odpoledne z hlavy nevim, je malých rozměrů,uvažuji ze axilalovsky prodam a koupim ten crawler,problem s vodou A vlhkosti je vyřešen,radim ho našel přečetl ty slavné recenze a prý dobre,tak jsme je objednali je fakt tenký dlouhé kabliky,jede lipo-nimh nekolik programu jizdy,mi tam navolili funkci crawler,pří te moji váze se auto ani nehlo a to uhel byl velký,na youtube je pěkné video jak jede ve sklenici s vodou,ještě ho třeba otestovat při pořadnem zatížení
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

To mě taky zajímá co je to za reglík :-p
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Je to carson tio rock 35t na rc.auta.eu. Cena 999kč vleze nejen do užovek nebo jak tomu říkáte, :BYE:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Teď jsem se dival a už ho hajzly zdrazili na 1200
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volný pokec

bflmpsvz
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

ja dal 999kč zvažoval jsem ještě jako do rezervy jeden,no uvidíme,špekulanti zjistili že se prodává a jebho cena šla nahoru o 250kč podnikavi chlapci už při mém telefonickém rozhovorů že chci dva ze trochu zarazil :-p snad bude vše fungovat
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

včera jsem byl u Kubíka, ať mi vrátí peníze nebo opraví modul zdarma,nechtěl mi vrátit peníze,ale že mi asi opraví modul,že se poradí s tatínkem,dneska mi napsal do zpravy Kubík píše:
Ahoj,
taťka říkal, že mu máš napsat všechno co jsi mi říkal a očekává i omluvu.
kuba.

už jsem to chtěl uzavřít, no nebude to lehké,naštěstí jsem se pojistil a celý včerejší rozhovor nahrál na mini kamerku,abych nebyl zase za chuja,video můžu přehrát,je tam vše a řeknu vám stojí to za to, budu naléhat na vracení peněz nebo opravu modulu a ještě se omluví oni mi, že si ze mě dělají srandu nechali mě jezdit autem sem a tam zbytečně,přitom řešení je tak jednoduché.Včera jsme jeli s Radimem do globusu bro barvy a tak jsme zajeli ke Kubíkovi, vše viděl slyšel, udělal si taky názor. Oprava by najednou z původních 500,-Kč stála 100,-Kč, to si zase dělají srandu?
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

pokračování,zvukový modul

stále dokola,

kubík píše
Když se odkazuješ na zákon, dle kterého máš dva roky záruku, tak já mám podle stejného zákona 30 dnů na vyřízení reklamace.(což ještě neuběhlo)

Kód:
Způsob vyřízení reklamace:
Reklamace se zamítá z důvodu mechanického poškození modulu, možnost opravy za 500 Kč.

Taťka ti to po adekvátní veřejné omluvě možná opraví i za méně, pokud ho o to slušně požádáš.

Ale pokud opravdu trváš na vrácení celých 900 Kč za modul, tak mám pro tebe jiný návrh, budeme to brát jako pronájem a tvých 900 Kč jako vratnou zálohu, kterou dostaneš zpět, po odečtení pronájmu který by činil 5 Kč/den v délce jednoho roku. Pak se nemusíme bavit o tom, že jsi modul poškodil.

S pozdravem Kuba
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

jajek píše:pokračování,zvukový modul

stále dokola,

kubík píše
Když se odkazuješ na zákon, dle kterého máš dva roky záruku, tak já mám podle stejného zákona 30 dnů na vyřízení reklamace.(což ještě neuběhlo)

Kód:
Způsob vyřízení reklamace:
Reklamace se zamítá z důvodu mechanického poškození modulu, možnost opravy za 500 Kč.

Taťka ti to po adekvátní veřejné omluvě možná opraví i za méně, pokud ho o to slušně požádáš.

Ale pokud opravdu trváš na vrácení celých 900 Kč za modul, tak mám pro tebe jiný návrh, budeme to brát jako pronájem a tvých 900 Kč jako vratnou zálohu, kterou dostaneš zpět, po odečtení pronájmu který by činil 5 Kč/den v délce jednoho roku. Pak se nemusíme bavit o tom, že jsi modul poškodil.

S pozdravem Kuba

Když to tu tak čtu a prosazuješ tady 30ti denní lhutu na vyřízení raklamace a chceš 5kč na den za pronájem tak to máš určitě na výrobu těch modulů schválený patent a z každého prodaného kusu odvádíš daně nebo se pletu,dalo by se to zjistit přes finančák.Ještě nechápu za co by se měl JAJEK omlouvat,jestli za to že projíždí benzín a vy si z něho děláte srandu,já bych to řešil uplně jinak Jajek je moc měkký.A ještě si zjistí kolik stojí velká tabule PSH za kterou dlužíte + penále za každý den,když se tak chováte
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Chtělo by to trošku více na ně zatlačit.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

no řeknu vám stímhle jsem se ještě nesetkal,a ti divní lidé si pořád se mě dělají srandu,no musí být trochu jiní bo normalní člověk by to opravil a naschle,je dobře vědět o takovích lidech, můžete se před nima vyvarovat problemům,bandolik asi chce ať si před ním kleknu na kolena a odpustí mi že zbytečně jezdim sem a tam,potom vám ukážu videjko je tam vše jak kubík lže a na foru píše zas něco jiného,těším se snima na expedici :YOP: :YOP: :YOP: :ILL:
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

A to sem si říkal že bych vzal světelný modul od něj, až by je měl na prodej ale nevim nevim ted. :-p

Zpět na „DMR Aréna“