Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

tmavé okna su best! :-D napríklad ja na to nemam hlavne nervy :-D stačila mi palubka a zadna časť karoserie bavoraka :D

vyzerá to vážne dobre, som zvedavý na to radio :-D :-D

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

na radiu toho moc neuvidis, to bude jen slyset. dyt je to par dratu. malej reprak bud schovam nebo budu vozit v kufru udelanej jako 'supvolfer' a to je napad :-D takze mozna i uvidis :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

Miro si koledujes supvolfer ja ti dam supvolfer :-D :-D jinak pekny mas to krivy tak je videt ze to nedelala 3d tiskarna ale clovek :OK: si pamatuju jak jsi rikal ze to ani fotit nebudes ze nemas cas a chut to fotit abys udelal jednu malickost a zapnul fotak ruce zalepeny od lepidla to ne :-p :-p
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

baracuda-vyjímečně souhlasím,okna=kouřovej sprej,nebo černá folie,nemám na to nervy,morál,ani ruce.Ale jinak pěkný,jsem zvědavej jak bude fungovat převaděč spojitosti :OK:
A superWolffer muší bejt :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

wolffere :-D to sem se s tema fotkama jen utrh :-D o par radek vys to pisu. dyz ja ale nemam momentalne jinou radost a jak se mame radi s moji pani sem davat nebudu :-D takze misto abych jezdil tak brousim (neee moji pani sem davat nebudu!!) a protoze to trva tak holt sou fotky... ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

... akorát jsem chtěl udělat pravostranný řízení.
Ale. Normálně jsem si to namaloval, odvrtal, vyříznul, usadil, přilepil :-D - a koukám, díra na volant na levý straně 8o nojak je člověk zblblej a jinak než vlevo to pomalu nezná, tak i když jsem chtěl, tak se mi to povedlo po Hitlerovo. Se nedá svítit, ostrovní paní to nebude, má osud kdovíkde olítaný při výrobě ošizený a vesměs poruchový ... teď čeho :-D ... Range rouvra..
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

:-D :-D :-D milo si ma prekvapil :-D neznášam anglicke auta s volantom na druhej strane :-D teraz sa mi tvoje auto lubi ešte viac :FINE

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

No Miroslave,hlavně že sem dáš div ne hlasování o to kde má být volant.Ted je to Range Coura :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

.. jeden dil medvidka Pu se menuje 'kazdy podle sveho gusta'. hlasovani jsem dalek.

fakt sem chtel vpravo a bejt nevobycejnej. fakt sem chtel. holt to tam nepadlo :-D
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Range Rover Classic

Smekám! Toto je nádherná práce. Jen se s tím pak nebát vyrazit do terénu... :tleskam:
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

... gratulace přijímám rád :tleskam: i když nepodávám nějakej přehnanej modelářskej výkon. Zase mam ženu, rodinu, osobní život a i jiný koníčky :-D

zařek sem se, že teda fotku nedám dokaď nebudou i repráky a kliky v obložení dveří, když ten Wolff tak upozorňuje na mou počáteční tezi, ale co, místa je tu dost :-)

Obrázek

to jest volná inspirace, žádný hyperscale

Obrázek


eště na tý palubce musim vyřezat všemožný díry, přidělat madlo, budku s volantem :-D ale to neni jen tak ten se musí točit a blikat kontrolky blinkrů s blinkrama, to se musí teprv vykoumat. Taky podsvícení rádia bude pořádně funkční, až tam strčim diodu a ne svítit baterkou provrtanou pětkou dírou. Dole to prosvicuje schválně, aby bylo vidět na to jak řidič kvedlá s řazením a nemuselo se na to hned rozsvicovat v interiéru :-D. Pro slibovanou funkčnost je šaltpáka ve stádiu idei, vloží se spodem s celým mechanismem..
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

to jo,chválit Míru můžete,taky je proč.A jiný koníčky má,to je taky pravda,třeba -kluky,to sežere asi kopici času a energie :-D
Mirečku máš pěkný,a třeba to ještě letos popojede :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

vole.

no samosebou ze to pojede a to co nejdriv. ale kdyz uz jsem u toho zabil tolik brutalnich hodin tak zadny hrc prc.

Jsem nazbrojil v baumaxu materialem, je to RANGE ROVER, takze kuze musi byt kuze, drevo drevo a tak. Jen jsem nesehnal chlupatou latku do kufru. Nasel jsem, wolffe, o cem jsi psal, ale maji jen zelenou ruzovou cervenou a cernou. ja potrebuju svetlou, ty vole pred mesicem sem vyhodil presne takovou bundu :-D ted budu muset delat kompromisy
Macarony
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 16.12.2012 20:34
Bydliště: Táborsko

Re: Range Rover Classic

nějakej tenoučkej koberec ?? :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

i koberce jsem mel v zoufalstvi v ruce, vselijaky rohozky, nasel jsem to na jednom polstari :-D ale petikilo za nej davat nebudu. neco objevim, interier se chyli ke konci a pude se na vitrinu, velmi se tesim at to poskoci todle nimrani uz me neba

Zpět na „SCX10“