Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

ten na mym odkazu ma kola a masku na tiskarne, tvuj borec to mazli rukama cely. mazec jak ma ten predni naraznik. uz vidim, jak ho dru tady v piskarne o zem :-D ja to delam abych s tim mohl jezdit. svym stylem vsechno ve vode a vsechno vodrit bokem kastle. i kdyz zkusim pak hodit torzo na vahu, bojim se jizdnich vlastnosti, ktery spis vyplynou nez ze bych je urcil. je to tezky a jinde nez bych chtel. zas furt toho pulka neni :-D.. se uvidi jak to dopadne
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

:DDDDD chceme viac príbehov o uhladkanej koži :-D

a ta slohovka :-D :-D :-D

ten supvolfer vyzerá super, dúfam že ho niekedy budem počuť na vlastné uši :-D

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
SlashKO
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 04.03.2012 0:00
Bydliště: Mohelnice/Hanušovice

Re: Range Rover Classic

Miro
Ten tvůj nabízí komplet kastle z 3D tiskarny na prodej, ne?
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Jo, včera jsem to ještě přelouskal a měli by být na prodej ale i když psal že cena je u něj na stránkách tak jsem jí tam neobjevil :NO: Bohužel jsem tam objevil něco jiného a to disco, škoda že má jen jedničku :-(
SlashKO
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 04.03.2012 0:00
Bydliště: Mohelnice/Hanušovice

Re: Range Rover Classic

Našel jsem tam 180e, mám pocit že bez kol.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

... ja to stavim abych mel radost ze to dokazu sam. koupit si kastli nezavrhuju, ale tohle ma svy kouzlo. tuhle sem se podivoval nad kolegou Kawalskim, jak udelal takovy detajly a hlavne zakriveni ty jeho kastle. smali se mi vsichni okolo a povidaj 'rika ti neco 3d tiskarna?

jasne ze to ma svoje, ale sorry, pocitacova generace nema s vektorovou grafikou problem, vsechy cady, gisy, nakonec i posranej fotosop a jo, nez se to namaluje taky to da zabrat, ale je to s prominutim trochu vo hovne. ale stejne jako tady na foru visi stary temata ohledne domlouvani frekvenci a dotazu kdo ze to ma kapsy plny krystalu tak stejne zmizi i temata 'jak se dela z psh' a budou novy, v sekci ke stazeni se objevi tri prdele aut, kazdej modelar bude mit doma tiskarnu (vona neska stoji jako lehce potunenej axial...) a delat si za odpoledne tu kombika, jindy zase pikap, nebo myho pracnyho RRC... ... je to tak, pokrok nazivo voe
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Range Rover Classic

Mira píše:... ja to stavim abych mel radost ze to dokazu sam......

...... tiskarnu (vona neska stoji jako lehce potunenej axial...) a delat si za odpoledne tu kombika, jindy zase pikap, nebo myho pracnyho RRC... ... je to tak, pokrok nazivo voe


Amen, pod to se podepisuju.... Ježdění je paráda, ale ty stavby mám někdy pocit jsou ještě lepší... Není nad to, když se člověk může kouknout a potěšit se dalším povedeným detailem... I když se třebas někdy líbí jen tobě...
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Range Rover Classic

Jako máš to hezký ale až tam dáš třechu jak bude držet? jen nalepená na sloupkách na těch tenkých bokách ? to moc pevný nebude a přes repráky a kůži to podle mě nepůjde nějak vyztužit.....nebo jestli to máš vymyšlený rád se přiučim :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Range Rover Classic

Ale mel jsi v ruce nekdy vysledky jeji prace? Krehke, spousta stop po tisku atd.
Bezna tryskova, je snadno dostupna ale vysledek zadnej zazrak. Vice se mi libi co umeji tiskarny tisknouci do UV reaktivnich polymeru.
Ale tady cekam na tiskovou hlavu co bude umet aspon 30x20cm ve slusnem rozliseni.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

strecha, kvuli tomu pomalu nespim a streda ctvrtek jak.bude cas se do ni uz pustim. boky tenky nejsou, v miste sloupku jsou 3 vrstvy psh cize 6mm. hlavne ale sloupky nebudou tenky, ale potrebnej profil, sice malej, ale verim ze to pomuze. A sloupky trojuhelnik, B sloupky pujdou uz od podlahy, druhej kus psh od horejsku bocnic, tam tedy taky nejakej profil vznikne, a zadni sloupky - kvuli nim jsem jeste poradne nedodelal zadek, ty vyztuzim podobne, tam preci jen bude vetsi plocha a budou celkem pevny. nahore budou ale plosky maly, vzdy jen 4mm psh - ale udelam tomu po stranach a vzadu horni ram dveri, cimz to pekne svazu a strecha bude sedet na pekny plose. akorat ji chci udelat sundavaci a to je teprv otazka, na strechu musi jit vseho malo aby byla lehoucka a sem zvedav, to poresim az to budu mit v ruce.


kuze a reprak vazne nema na funkci vliv, ani se tim mnoho nevyztuzi, ale je to fakt hezci nez okynkama povedeny boudy cumet na draty reglu..
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

zvar do vnutra rám, lebo keď sa prevrátiš, máš po streche, a sundavaci je podla mna zbytočnost... Nemaš barbie autičko aby si mal potrebnu rozoberatelnu strechu pro panenky... :-D

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

:-p ale ja mam barbie auticko :-D no to je peklo ja mam barbie auticko :-D to sem drobet posral :-D chtel jsem drsnyho range..

dovnitr ja potrebuju - nemam tam Kena, vyvoj pajdulaka bude slozitejsi pac musi minimalne radit a tocit volantem, idealne kroutit hlavou ve smeru kol. to sou 2 serva coz o to ale to nechavam vazne az na uplnej konec a to uz doufam budu s kastli jezdit, svetla a tady ty kraviny dodelam za pochodu v nejakym budoucnu. navic poradnej pajdulak stoji petikilo, aby vypadal dobre pri pohybu tak mu nakej blb musi usit plateny hadry a vubec. taky ke kenovi je prislusenstvi - jednou jede s kafetem, podruhy s manzelkou a detma, pak veze bandu opilejch deti co visi z okynek a zvraci, na to je zkratka potreba abych mohl dovnitr. taky musim zajistit snadnou vymenu skel a zarovej jejich vodotesnost...

nebo to muzu udelat jesnoduse, vodotesny okna neresit a slepit to na tvrdo treba i s ramem.

ale ja chci kena a .. a .. :-D;-)
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

sprav tam tie ožrate deti :-D ťa budem uznavať :-D :-D a ešte aby to bolo scale, tak vyvrtaj tym detom hubu, daj hadičku a nejaku ovsenu kašu im tam pušťaj :-D

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Range Rover Classic

Tak jestli to máš vymyšlený tak je to paráda :-) :OK:
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Moc kecám, málo dělám.

Supvolfer :tleskam:

Obrázek
no a budíky, to sem si dal, to je peklo vysochat tu kapličku. aby svítila a dobře vypadala, nechci upustit od blikající kontrolky všech blinkrů, ale asi budu muset - je tam málo místa a už takhle je to vomrd

Zpět na „SCX10“