Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Range Rover Classic

Co pouzit repro z notebooku, 3w zesilovac, levnej prehravac a udelat to funkcni? :)
SlashKO
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 04.03.2012 0:00
Bydliště: Mohelnice/Hanušovice

Re: Range Rover Classic

Mám takovej pocit, že říkal něco o rádiu s reprakem z luxolu, takže to funkční asi bude :)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

no jasne :-)

reprak sice neni z luxolu, je normalne plastovej, ale je to maly reklamni radio co bylo v jejich pixle schovany. takova ta logika garazoveho drsnactvi, co ti to tu hraje za trandak? aale, plechovka luxolu :-D
...je to tistak zhruba 4 na 4 cm, drat k repro, drat k antene. myslim, ze v 87,88 roce, kam se s rangem trefuju, to vic nemelo. puvodni namet pouzit transmitter mp4 a zabudovat display a poustet na tom simpsny nebo jako navigaci jsem zavrhl - to je jako davat do wartburka televizi.....

POCKEEJ klucii hele deda stridal zasadne jen wartburky. posledni mel razeni na podlaze a sibr (stale dvoutakt, toho 4valce 4takta ne e) a kdyz jsem to vytah jemu za zady na jeden pseudosraz tutech vozitek tak tam byl este starsi kus a v palubce pred spolujezdcem ...TELEVIZE!!! origos, zadny domorobo..
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

hmmmm ted je mi teprve jasny, ze prvni bouda tu strechu minimalne vyosi. spis to upadne cely :-D uvidim az jak to bude vypadat a drzet pri vyztuzeni tech sloupku. A mozna se mi podari udelat vrsek strechy sundavaci, de vo to jakej to bude mit prechod, aby kdyz to bude v hromade, lak nepriznal sparu. do rohu 4 neodymovy magnety a bud mit co delat abych to vubec odklopil - tak snad to tak pujde a bude funkcni. se pozna, kdyztak to prilepim.

akorat je ta strecha brutalne tezka a bude este vic, az na ni prijde kit. fakt me nenapada jak ji odlehcit :-(
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

a proc budes davat na strechu kit :-D :-p :-p
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

no... protoze neni rovna.... ja to neumim natvarovat jen z desky.. nejak nahrat, nariznout rohy... nedovedu si to predstavit - to spis nahrubo z prouzku psh a zbrousit a nacisto dokitovat. nebudu to delat jako rovnou placku dyz nejni a seru se s tim. prinejhorsim i to tezisze objetuju no fakt sem zvedav. asi se budu kutalet neustale :-D
Uživatelský avatar
Wertykal
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 28.12.2013 21:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Poslední dobou přemýšlím kde udělali soudruzi rodiče chybu když mě tvořili, neb za poslední týden nemocenské jsem usilovnou a takřka nepřetržitou prací byl schopen vytvořit boudu na dinga (téma Wertyho Difender) a za stejnou dobu jsou tady někteří schopni (radši nebudu jmenovat:) vytvořit celou kastli vlastní produkce. Jak to proboha děláte že vám to jde tak od ruky? Fakt jsem na tom makal od rána do večera 7 dní a tak tak jsem to dodělal (a to jsem to ještě kopíroval podle předloh některých jiných zde na fóru), tak jak je možné vytvořit celou kastli originál výroby za tak krátkou dobu?

PS.: Hluboce smekám před tvojimi schopnosstmi Miro!
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

hele klid, na to sou tu jini kosici ktery muzes takhle vychvalovat. samosebou me to ale velmi tesi :-) dekuju.

je to moje prvni prace s psh, navic mam tlusty 2 mm a blbe se s tim dela. vsichni sou spis zvedavi, cim to ve finale pokazim :-D a tak, zadnej mistni matador vazne nejsem.. koukal jsem k tobe do vlakna a nerikej - seres se s tim neskutecne, ja bych to delal vic na prasaka a mel bych to krivy :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

....nejak mi to tu chcipa. to se musi rozhybat.

delam strechu, furt brousim a plnic pada jeden za druhym. no, zatim padnul jeden a druhej je v pulce, ja jinak nerovnosti nevidim :-D

dlouho jsem vahal nad stresnim voknem a nakonec jsem ho tam riznul, at je co nejvic videt dovnitr, kdyz jsem se tak sral s interierem. uz jenom predni haubnu a gril dopredu a auto je pomalu na svete, prijde na radu lak.

LAK.
Nejaky tipy? metla, kolik vrstev? lak asi do cerstvyho, co? a kolik vrstev laku? (akryl, odstiny skodovek ;-) ) ja sem nedockavy prasatko a dycky mi to nekde stece. V lakovne v mercedesu jsem koukal na kluky jak to delaj a dycky v ruce hadr a posledni tah po pistoli vzdy okamzite hadrem utrel. mate figle? sem nima :-)
Macarony
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 16.12.2012 20:34
Bydliště: Táborsko

Re: Range Rover Classic

ty jo, pěkně jedeš, dlouho jsem se sem nekouknul a ejhle :OK: já tu desku, co jsi mi prodal mám ještě pořád ve škole :-D jinak barva se mi na RRC celkem líbí i tahle :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

odstin uz mam, ovsem nevim jak to pekne udelat. koukejte mi napsat know how, to neznamena ze mam vase ruce :-D jedna vec je vedet jak na to a porad druha to zmaknout ;-)

barvu prozrazuji kola na prvni strance a az za chvili fouknu strechu tak to bude jasne :-)

dockej casu jako Husak vlasu
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

kuciiiiiiii, oooo, musim sdelit cerstvej zazitek z lakovani. je to proste super :-D ale pruser je, ze moje predstava z detstvi je zkreslena dedovou praktikou ' to scovas barvou, vokaz..'.

samosebou ze je videt vsechen pruser co delam hrubym smirglem (to musis, aby to ubejvalo :-D ) a tim, ze se mi nechce 3x dokola maskovat kravoviny, jakoze je to balza a ma to videt leta :-D , ze bych fakt sakra nemusel pouzivat hrubej smirgl aby to ubejvalo :-D ... a tak.


napoprve to rangeemu odpustime a az budu ve wolffich letech tvorit kastli druhou, tak si dam zalezet vic ...


....a vytisknu si ji na 3D tiskarne, ktera v tu dobu bude jiste nejen umet tisknout poradne, ale rozhodne i nanaset potrebne ruzne materialy. Automobilka da k dispozici 1:1 cely auto v nejakym cadu, zmenis jen meritko a das 'print, zvolit tiskarnu :-D ' a bude to konecne scale. a bude to jezdit mozna na vodik.


vecer jsem koukal na sci fi :-D mam to rad
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

a sem charaktér a pochlubim se fotkama zblízka aby bylo vidět jak se už vážně nechci dokopat k tomu abych to další dva dny eště plnil plničem a schovával to. Z metru už to vidět neni a já měřim metr vosumdesát. A to vypadá takhle :mrgreen: :

Obrázek


takže mi to prdel netrhá:

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Re: Range Rover Classic

Podle mě to vypadá dost dobře :-)

Zpět na „SCX10“