Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Pajikovo SCX v Ústí nad Orlicí

Nějak se mi zalíbily expedice a veškeré poježdění v terénu, proto jsem si pořídil Axial SCX10. Zelená kastlička se mi nelíbila, tak jsem se vrhnul na vlastní barvičky. Místama se mi dvoubarevný nástřik moc nepovedl ( byla to moje první vícebarevná práce) , ale ve skutečnosti to na konec nevypadá zase až tak marně (můj pocit- je důležitý se pochválit :) )
Uznávám, že fotky jsou strašný :) Přeci jen je to foceno mobilem. A fotky z průběhu stavby nejsou vůbec. Zakousl jsem se do toho po 3 odpoledne, a končil jsem asi o pul 1 druhej den, hrozně to uteklo :)

Další plány -

- předělat elektroniku (osvětlení, vypínač regulátoru, pozměnit umístěni baterek)
- udělat dřevěnou korbu :)
- dodělat nárazníky
- udělat ochranu na elektro proti vodě :)

Fotky budu dále dodávat, jak se budou věci měnit :)

P.S: potěšila mě absence axial zenený na šasi :)

Obrázky zde > http://pajovo.rajce.idnes.cz/SCX_10/
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

pěkný Pavle, tak doufám,že na víkend s tebou můžem počítat.....
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

No hele, v sobotu v 7 ráno začínám službu, kterou končim v neděli v 7 ráno... :) dejte mi čas do 11 na prospání a můžem jet :) Doufám, že mě Nožička nespláchne s kombem, a vy s tím, že vyjedete v sobotu :) Kdyby byl sraz v neděli třeba po obědě, byl by to ideální stav :)
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Nožička tě s kombem nespláchne už to máš na poště a poslal jsem to EMS at to máš na zichr doma do pátku :lol:
Víme co umí česká pošta a když bych ti to posílal obchodákem na dobírku tak se může stát že to dostaneš až v pondělí :lol:
Peníze za kombo pak vyřešíme převodem :wink:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Koukám na to ,že se s Ondrou v těch úpravách pěkně předháníte. :lol:
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Na Ondru nemam :D když to vezmu do detailu, tak jsme se tak nějak předháněli už na základce :D

Jen mi doma chybí vercajk.... :( musim jezdit k našim, a to je na dlouho....
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Nárazník odložen, pustil jsem se do korby, kterou jsem začal stavět do nový, nevyužitý SCX kastle (díky Glucku :) ) Jediný "problém" je nutnost širokých podběhů kvůli uchycení tlumičů. Hodnocení nechám na vás :)

http://pajovo.rajce.idnes.cz/SCX_10/#Obraz0050.jpg
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Pro dnešek končím v tomhle stádiu http://pajovo.rajce.idnes.cz/SCX_10/#Obraz0130.jpg
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

začlo to moc pěkně, taková dřevěná korba, mňam, mňam, ale s těmi obrovitými podběhy se mi to už nelíbí... dal bych ty tlumiče zešikma, stejně to tak většina pickupů a menších náklaďáků má i ve skutečnosti...
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Jj, já ti rozumim, ale nemám se moc kam hnout s těma tlumičema protože jediný místo, kam by šly dát je už vyhrazený pro baterky....
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

baterky šoupni do předu, nebo na bok, vzadu je to takové divné.......jakmile jsem je od tama vyhodil, je to o moc lepší
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Však jo, baterky půjdou na bok, a právě proto nemám jinou možnost uchycení tlumičů...
Uživatelský avatar
Pech
Uživatel
Příspěvky: 170
Registrován: 18.11.2009 0:00
Bydliště: (okr.-Strakonice)

Pajik_CZ píše:No hele, v sobotu v 7 ráno začínám službu, kterou končim v neděli v 7 ráno... :) dejte mi čas do 11 na prospání a můžem jet :) Doufám, že mě Nožička nespláchne s kombem, a vy s tím, že vyjedete v sobotu :) Kdyby byl sraz v neděli třeba po obědě, byl by to ideální stav :)



Neděláš náhodou u hasičů,že máš takovýhle směny?Jinak pěkná kára.
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

U hasičů ne, ale u sboru ve stejným resortu ministerstva :D

Zpět na „SCX10“