Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Já se přidávám k Palimu a Vítkovi ;-) A obout na ty originál třípaprskové disky :OK:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: Range Rover Classic

pěkná stavba!
a taky jsem pro třípaprskový kola a dirt grabbery :wink:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

za mne také origo třípaprskáče!!!A pneu DG taky dobrý,když to děláš takhle"scale",tak dobrej výběr.Já to řešil minulej tejden,co obuju na pickup,supermegahardcore offroad pneu jsem měl dost,tak jsem poprvé zkusil scalovější Mud Trashery.
A barvy taky dobrý.Když bývám v UK,tak dole v ulici má chlapík taky RRC takhle pěknýho v civilu,trošku lift kit,decentní nárazník,origo 3 paprsek kola a má to ve vínové metalíze,a vypadá to moc pěkně s touhle barvou.Ale tahle modrá taky jde :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

tak to vypada, ze budu muset vyrobit este spoustu kol, mam jen jedno. gumy taky vypadaj jednoznacne :-) mam radost. bude to celkem tezky, blato a pisek asi moc projizdet nepude (co sem koukal na videa, tak to na tech DG nikam nedojelo ale ridil to matlak stylem 'plyn zpatecka' tak to neni moc vypovidajici. kazdopadne se tesim tady na ty nase obligatni trasy, orty, sloziste, ze se pro me stanou peknym narocnym terenem a nektery useky budou extra slozity a nebudu muset kopat na prostredku jamy abych si uzil nejakeho offroudovani..

mel jsem od fandy na pomereni stovkovy tlumice a OUHA! potrebuju vetsi zdvih a ne jen vetsi telo. to nic neresi. takze zatim necham origo axial a posetrim na g mady v delce tlumicu axial pripadne delsi, ovsem jedine s delsim zdvihem. tady se mi kolo pri propruzeni zastavilo o vic nez centimetr niz, nez u origo axial. to je o nicem. nemate tip ma tlumice s mega zdvihem a 90mm dira-dira? moc se v sortimentu neorientuju...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

a trocha humoru.

byl jsem v bauhausu kupovat nejtenci smrstovacku - navliknu na strunu od sekacky, smrsknu a mam gumu k okynkum. ma to asi metr a stoji to 13 korun. u kasy podavam to dlouhy tenky brcko pokladni, ta na to kouka a povida 'hmm, to bude jedna velka party, co?' :-D Mel jsem jen 11 korun :-D tak sem dostal este slevu a s otevrenou pusou, jak se pani vyzna, odchazel se smrstovackou :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

To úplně nechápu s těma tlumičema,delší=delší zdvih :-p
A s tím humorem a prodavačkou,nemohl jsem kdysi sehnat nic pořádnýho na kožený sedačky v autě,na svý Mondeo.Všechny ty prodávaný přípravky bud víc nebo mín voněly,ale pořádný oživený a hlavně vyživení kůže žádný.Nebo se to blejskalo jako kráva a člověk v to klouzal.Na nějákým Škoda foru jsem se dočetl,že někdo řešil to samý,a nakonec uspěl s olejíčkem na dětský prdelky,za 19,- v lékárně.Tak vlítnu do lékárny,vysvětluju prodavačce co chci,ona donesla a říká mi něco ohledně aplikace,tak jí odvětím,že to stejně nechci na dítě-doslova jsem řekl,´-"to je jedno,já to stejně nechci na děcko".Ona se široce usmála,a polohlasem řekla-"aha,to mi taky mohl být jasný,co"....Rudej až za ušima jsem vystřelil ven :-D (ale olejíček fungoval!)
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

hele Miro tady je video od paliho a jede to docela pekne na tech DGckach http://www.youtube.com/watch?v=SWcVIZ8njYA :FINE:
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Range Rover Classic

Ja ted na auto daval tyhle kousky. Delkou a cenou by ti mohli vyhovovat.
http://www.ebay.com/itm/4x-65mm-85mm-10 ... 2a35019966
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Hele Míro. Jedna technická. Když jsi tam měl ty tlumiče, vyndal jsi ty dorazy co jsou na pístech tlumičů??? Tedy pokud tam byly :lol:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

no hele tlumiče jsem nerozebíral, to by Fanda nebyl rád, ale zvenku žádnej doraz neni a přesto to má zdvih jako axíkový tlumiče, možná vo fous menší :-D nebo asi taky blbě měřim... ale větší nemaj. Stovkový. Jedny. Anglický.

ty fyjalový sou za dvě kila štyřy super, z takovejch obchodů ale neumim objednávat 8o a sou moc fialový. Ale to by se asi dalo ffffff fouknout..

ale pánové. Na co sem přišel. To POLYSTYRENOVÝ sklo je fakt boží!!! dá se tvarovat nad plamenem jako svině. Povrch zůstává naprosto průzračnej a nijak to nemění světlo, co to pak zdeformovaný háže. jsem to zkusil na kousku a čelní sklo bych udělal klíďo takovýhle

Obrázek
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Range Rover Classic

Prodavaji se v ruznych barvach. Treba i v decentni cerne nebo modre atd.
Zarid si paypal a otevre se ti hodne moznosti kde nakupovat.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

JJ za ty roky co mám PayPal mě nenávidí celníci,poštačka i manželka :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

hele jakej sem mazal :-D :-D Kolardo hadr. Ale mně to svítí 8) ... blinkr bude blikat s blinkrama. Eště si možná vymyslim modrou kontrolku dálkovejch, jestli vyjde plán se světelným brčkotunelem pro diodu. A to von vyjde. To je nápad pani.

Obrázek
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

vyzerá to dobre, ale k väčšej dokonalosti by som to doviedol tak, že na platok lexanu by som si dal vyrobiť nálepku celého tachometru a na kontrolky prelepil dymovú fóliu, čo sa dáva na osobné auta na svetla, keby to bolo zhasnuté tak by to bolo jak origo a keby to svietilo tiež :-D

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

no a to ja prave nechci. samosebou ze bych to mohl vytisknout na folii a takhle se s tim popasovat, ale ja chci aby na tech krivejch dirach byl videt ten 'rukopis'. vono kdyz se postavis a cumis na to ze dvou metru tak to vypada dobre a na fotkach to holt bude prozrazovat tu rucni vyrobu. kdyz jsem zjistil ze to absolutni neudelam (jako treba dtswis) tak me tahle nedokonalost zacala i bavit. vsechno je 2mm psh, kit, zlamovak, priloznik, stetecek s hustou barvou a ruce. dostalo to svoji atmosferu a tu nebudu rusit tistenejma budikama.. az je dodelam budou dobry, uvidis ;-)

Zpět na „SCX10“