Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Kdyby viděla co provádíš s půjčeným Landem, určitě by ti ten kotrmelec půjčila :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Lidi, mate nekdo zkusenost s touhle vysilackou ? :arrow: http://www.bigsquidrc.com/tactic-rc-ttx ... ansmitter/ Nebo aspon s vyrobcem nebo tak ? Jde mi o to abych nekoupil nejakej smejd..

Me by se celkem zamlouvala uz kvuli cene.. tady je cena velmi rozumna http://www.liquidrc.com/index.php?main_ ... s_id=60850
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Kuba93 píše:Lidi, mate nekdo zkusenost s touhle vysilackou ? :arrow: http://www.bigsquidrc.com/tactic-rc-ttx ... ansmitter/ Nebo aspon s vyrobcem nebo tak ? Jde mi o to abych nekoupil nejakej smejd..

Me by se celkem zamlouvala uz kvuli cene.. tady je cena velmi rozumna http://www.liquidrc.com/index.php?main_ ... s_id=60850

zkušenosti nemám ale na první pohled jsou to vyhozený prachy.
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Podívej se na tohle http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... h_Tx_&_Rx_

co víc i na expedici přát? je to wifi a za ty prachy by to chtělo skusit ne?
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

yanek píše: zkušenosti nemám ale na první pohled jsou to vyhozený prachy.


Proc myslis ?? Jinak mnohem vic podezrele mi pripada ta co mi nabizi noha..

Noha: No, ja to na expe nechci, potrebuju do stadium trucka, nebo trophy trucka ci jak to nazvat, proste tamiya ta02 s budkou forda f150.. :lol: to je vicemene ale jedno, me se na tamte libilo ze ma fail safe a skrytou antenu prijimace..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Duratrax ji dává k modelům ...koukni na jejich stránky a pak ti nezbude než jen hledat info páč o tomhle si v čr nic nepřečteš.
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Kuba93 píše:
yanek píše: zkušenosti nemám ale na první pohled jsou to vyhozený prachy.


Proc myslis ?? Jinak mnohem vic podezrele mi pripada ta co mi nabizi noha..

Noha: No, ja to na expe nechci, potrebuju do stadium trucka, nebo trophy trucka ci jak to nazvat, proste tamiya ta02 s budkou forda f150.. :lol: to je vicemene ale jedno, me se na tamte libilo ze ma fail safe a skrytou antenu prijimace..


Myslím, že jsou zruba na úplně stejné úrovni. Proč kupovat 2Ch, když se vyrábějí 3ch. Dříve nebo později ti bude kanál chybět. Dále si myslím, kupovat levné věci se nevyplácí a když na ně není záruka tak tuplem. Stalo se mi to sice poprvé ale 2 balíčky z HK o ce ně 68 a 125 USD vůbec nedorazily. Kupovat něco co se dá koupit tady se zárukou venku je nesmysl. Ale třeba jsi bohatý a můžeš si to dovolit.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Noha: to ze si o tom u nas neprectu jsem zjistil, procetl jsem si par informaci co sem nasel jak u vyrobce tak u nejakych prodejcu a pak neco jako recenzi.. slo mi o to jestli s ni nekdo z vas nema osobni zkusenost..

yanek: no bohatej teda zrovna nejsem a proto koukam po levnejsim, 3. kanal na zavodeni s trophy truckem asi fakt potrebovat nebudu, maximalne na svetla ale ty si klidne zapnu spinacem pod kastli nebo je dam permanent, nejsem narocny a proto hledam spise jednodussi vysilacku, ktera bude fungovat.. jinak s liquidem mam dobre zkusenosti a nevim o tom ze by s nim nekdo mel problem, navic maji levnou postu.. a kdyby sis poradne precetl co na tom liquidu pisou o zaruce tak zjistis ze na to zbozi je zaruka od vyrobce a ne od prodejce.. takze to neni zbozi bez zaruky.. mimochodem nevsiml sem si ze by se u nas dala tahle vysilacka samostatne koupit..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Proč řešíte vysílačku ve FREE KECU?
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Kuba93 píše:Noha: to ze si o tom u nas neprectu jsem zjistil, procetl jsem si par informaci co sem nasel jak u vyrobce tak u nejakych prodejcu a pak neco jako recenzi.. slo mi o to jestli s ni nekdo z vas nema osobni zkusenost..

yanek: no bohatej teda zrovna nejsem a proto koukam po levnejsim, 3. kanal na zavodeni s trophy truckem asi fakt potrebovat nebudu, maximalne na svetla ale ty si klidne zapnu spinacem pod kastli nebo je dam permanent, nejsem narocny a proto hledam spise jednodussi vysilacku, ktera bude fungovat.. jinak s liquidem mam dobre zkusenosti a nevim o tom ze by s nim nekdo mel problem, navic maji levnou postu.. a kdyby sis poradne precetl co na tom liquidu pisou o zaruce tak zjistis ze na to zbozi je zaruka od vyrobce a ne od prodejce.. takze to neni zbozi bez zaruky.. mimochodem nevsiml sem si ze by se u nas dala tahle vysilacka samostatne koupit..


Ty nestojíš o názory ostatních, ty chceš posvětit svoje přání. Tak si jí kup.

Padríno: omlouvám se, že jsem mu na to skočil , už končím 8(
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Kuba93 píše:Noha: to ze si o tom u nas neprectu jsem zjistil, procetl jsem si par informaci co sem nasel jak u vyrobce tak u nejakych prodejcu a pak neco jako recenzi.. slo mi o to jestli s ni nekdo z vas nema osobni zkusenost....


Já ještě nekončím...až po tomhle příspěvku....
Proč asi myslíš,že jsem to psal?.....že si o tom nic nepřečteš?
Protože ji tady nikdo nemá.Nikde se neoběvila v pokecu a to že se rc fóry probírám dostatečně.
Jako lacinou aleternativu ji dle mě nikdo nekoupil.
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Oukej, oukej, omlouvam se.. Priste to napisu do spravnyho vlakna.. :-)

Jinak posvetit sve prani fakt nechci, o to mi neslo.. Jen jsem oduvodnoval proc sem si prave tuhle vybral.. Kdybych ji tak moc chtel tak si ji davno koupim a neresim to tady, jen me napadlo ze je to treba novinka nebo vec mene znama a chtel sem se pro jistotu na to optat drive nez bych ji EVENTUELNE kupoval.. Jak se rika za zeptani nic nedas..

Vidim, ze s ni nikdo zkusenost nema.. Takze se poohlidnu jeste dal a treba ji i nakonec koupim a poreferuju vam o ni, jestli je dobra nebo jestli je to smejd za 80 babek.. :wink: Uz taky s touhle diskuzi koncim a presto, ze sem radu nedostal, protoze tu vysilacku nikdo nezda, Vam dekuju.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Si to štráduju kolem ASKO nábytku na Štěrboholech a nedalo mi to se jít mrknout a ejhle,poslední kousek s 20ti % slevou,čili za 900kačáků.No nekupte to. :hura:

Obrázek


Majku už tě doháním.... :-D


Obrázek
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

plánuješ chlapeckou školku :-D
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

cores píše:Majku už tě doháním.... :-D

Obrázek


Čéče asi ještě néééé ;-)

Obrázek

Teda musim přiznat, že ne všechno je moje a zdaleka ne všechno je pojizdny...
Obrázek

Zpět na „FreeKec“