Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

nee nahodou skritek dnes s nama jezdil...narozdil od Miry kterej bude jeste dva roky stavet RR tak skritek uz vyjel!!
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: FreeKec

Mira píše:skritku, popravde jsme si mysleli, ze te zavreli :-D

diky :FINE: :FINE: :FINE: :FINE:
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: FreeKec

Fanda 9 píše:jen Skřítku nekecej,že jsi kvůli 1:1 zcela zaříznul RCčka,bych se přikláněl k Mírově dedukci :-D

jasne zase jste me prokoukli oba dva. Jo a dneska jsem byl jezdit a vy jste se nekde flakali :NO: :NO: :NO: :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

fando, a ze sem tak smely, na co ty kloboucky chces?? kdybys chtel jako branky tak si vyrobis lepsi zapichovaci za pul darma. v tom bude neco jinyho. čuju shortcourse.

kdyz me se ty kloboucky desne libi, nekecam, fakt je mam na nocnim stolku :-D


ale jo, samo ze ti je dam ;-)
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Ták už jen převodovku, kardany, pneu s diskama a jedem cca 6500,- :-( (kua kde na to mám brát) :-D
Obrázek
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

no bifi ty teda jedes :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

text na monitoru je dost vymluvny :-D my taky doufame ze to za to stoji, no jsem velezvedavej jak se tyhle hoisenky proplazi ortama, je to husty jak je to proste VELKY...





ale nejvic je mi divny, ze Fanda nechce prozradit na co chce ty kloboucky. to bude nejaka hyperperverzni praktika a s rc pranic spolecnyho. az to prozradis, obratem ti je dam. jesli to teda nebude skrz przneni deti.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Míro-prokoukl jsi mne ve všech bodech,prosím pozdrž se dalších komentů a takto veřejných info-více po SZ,díky :-[
Bifi-máš to pěkný,Wolff to má tedy hezčí na oko,ale až dáš rám pod barvu tak to bude taky pěkný.Jen nevím zda ty origo tlumiče Axial budou na tu váhu to pravý.Na Ortech to asi pojede jen rovně,ale pro ty kdo to ještě nezjistili-hodnotně se dá jezdit i jinde :-D Pěkný,jen tak dál Bifoni.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Nestrašte Bifiho, já už naším Actrosem tři hodiny jezdil, a je to pecka, to co těch šest kol dokáže do svahu a na kamenech a v bahně a vlastně všude a furt! A to nemáme žádný extra křížení, tohle bude vážně stroj - jako ostatně všechny velký stroje - a jen při ostrých zákrutách si člověk musí párkrát couvnout a to je na tom to krásný, náklaďácký...

Jen tak dál! A abys nezapomněl Bifi, máš u nás pořád tu čokoládu, jsem uklízel v autíčkové místnosti a už tam na ni padla slušná vrstva prachu :-D :hura: :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Poschlmartin-a co říkáš na ten 6x6 crawler MadTorque?Dělaj to 1/8 a 1/10,je to rtrko MOA konstrukce,a neskutečnej stroj na blbnutí-aspon dle videíí,tady jsem to zatím v nabídce nikde neviděl.Jestli se to vůbec prodávat bude.
A dle zasvěcených informací Losi crawlery nebudou,to co je jsou jen skladovky a dál je mrtvo,co značka přešla pod Vaterru.
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

díky chlapci za pochvalu hned se bude dělat lépe teda až budou prachy.
4 Poschlmartin dej čokošku dětemto je v poho.
4 Fanda 9 neboj všecko bude v pískovej farbě :tleskam:
Kua je to fakt vobludka :CIAO:
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Tak ten je dost vostrej, viděl jsem ho teď poprvé - ale je to mazec, jak jsem psal o poddimenzování motorů na nápravu pro auto 1:10 (myslím tím naše 2x 380), tak 3x 540 už musí bejt hodně slušnej nářez :twisted:

Ale nikde jsem nenašel těch 1:10, všude je to stejně široký a to hooodně!!!
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

A našel jsi to někde v prodeji?Já jen ve Státech,tak když připočteš poštu a clo...Je to fakt mazec,lidi na forech píšou že to vyleze úplně všude a 3x 540 motor je taky masakr!!
edit-jsem na to koukal,s poštou a vším cca 8.5tic,slovy-dost :-D ale je to pěká hračka
Naposledy upravil(a) Fanda 9 dne 02.04.2014 19:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak mi dnes dorazily dily na mana tak az to smontuju tak dam nejaky fotky snad uz z venku na svetle nejaky porovnani aby jste meli predstavu jak je to velky :-p
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Kde to koupit jsem vážně nezkoumal, ale mám kámoše v Kanadě a v červnu se vrací :-D
Ale netušim co by na to říkala prohlídka do letadla a tak. Aby ho nezapásli jako pašeráka a nebo ještě hůř, aby to tam nemusel nechat.
Pak mám tady kšeftaře se dřevem a ten ze států tahal kdeco - až po quady, budu se ho muset zeptat jestli v tom ještě jede. To bude cíl na příští týden!
A Fando ty nevíš kolik se musí připočítat clo, pošta a tak??? Ono se to dost mění, ale kdyby byly někde nějaký tabulky...

Wolfe už víš co děláš 21.??? Čekám na tvoje vyjádření.

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“