Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Ahoj kamaradi..ted od Soboty do Nedele po cele dny jsme zase na MobilSalonu.. tak kdo ma chut prijdte se podivat na rc zavodni auta, formule, drifty a offroady
Budeme v pavilonu T2 coz je ten, kdyz jdete od Tesca tak novej ale v LEVO ne jako driv,to jsme byli v pravo..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak na mobilsalon jsem se nedostal ale cely 2 dni jsem byl v garazi a delal na MANovi Obrázek
Obrázek
ale dneska vypada zase jinak :-p
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

tady to zas žije-Fanda a Wolff si povídají :-D Já taky máknul,mám to celý v základu a na podvozek už jen kabelovej svazek,bohužel neumím vkládat fotky :-D ,tak to dám zítra na rajče to moje Gelande :tleskam:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Taky bych pokecal, ale to nechám na velikonoční pondělí k pivku :OK:

Taky makám co to jde, postavil jsem Matějovi tuning celého, zlepšil těžiště, zkrátil auto, celý drobet snížil (více scale) a vyhořel mi na něm druhej regl 8( Tak mám objednanej další a ten už bude!!!

Na svým stále rozebráno, podvozek sice TOP, ale kola rozebraný a nedaří se mi sehnat molitan, designový facelift taky právě prošel lakem, ale dodělat detajly, a celé plato dozadu, aby to alespoň nějak bylo. Prostě práce fůra, času málo :tleskam:

Ale o příštím víkendu si to vynahradím se vším všudy :hura:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

co kecas budou si myslet ze ste teply :-D povida si fanda s wolffem, ostatni holky jako nic, a co, ... :-D

aaaaa prave sem strcil testikularie do horky vany... kluci, co ja plnejch kar hliny shazel.. sem si mel pucit i nejakou malou sklapecku.. vyrubal jsem styry parezy, znicil patnactimetrovej smrcek, vzrostlou prerostlou tresen... znicil jsem si naprosto celej travnik a rozstipal nasadu od krumpace, palice jen ta svine lopata drzi a drzi. tojevolevynaleztalopata to nejde jinak rict :-D a fanda si stezuje ze si s nim nikdo nepovida


pucim ti tu lopatu, prides na jiny myslenky ;-)


rangovi udelam kastliky na baterky, poslu konecne honzikovi potrebny planek a jakmile spojim kastli a podvozek je skoro skoro vymalovano.. :-) kola masku pneu svetla celni sklo podvozek a je to celeeeeee
jo vidis narazniky musim este vysochat..
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Teda Miro, ty jedes! Ty to fakt letos dodelas...

Narazniky svetla zatim neresim, to je az moc detajlu na tak malo casu. To postupem casu, dulezite je JEZDIT...!
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Míra,ty jseš vůl jak anděl,jsi jednou dělal rukama a už jsi z toho na větvi,tyhle pojištováci,hudebníci a podobný umělci jsou všude stejný koukám :-D Asi to tak horký nebude,když to stíháš ještě fotit :-D
Nech zahradu,zahradou,nejlepším přírodním společenstvím je stejně prales (nemyslím na manželce),a koukej dodělat to auto,at konečně pojezdíme,už ani nevíme jak vypadáš.(i když to vlastně není na škodu :-D )
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

to ja dřív postavim nakladak :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

ja ti dam kednou vemes lopatu... se prid poduvat nemas to daleko. pak az se vratis dom koukni na svoji zahradu. ... jednu lopatu ti muzu fakt pucit.

je devet, mozna se za hodinu dostanu na auto - na hodinu :-D.. to by mohlo prinest pokrok na spojeni podvozku a zbytku sveta. nekecejte dyt uz to fakt skoro mam wolffe dyt si to videl a poprosil si me jestli s tim muzes bejt chvili sam a neska koukam necim je to jako kdyby pokapany, pocintany, a zere to lak :roll:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

nono no to sem toho rek...

to muzete psat prispevky nehlede na Miru, se nemusite zdrahat. nebo dam za pravdu fandovi ze si tu povida s wolffem sam :-D.

jinak fando, fakt se zastav, vem blitze, mam tu uhrabanou hlinu a peknej plac, muzes trenovat tahly drifty :-) ...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

nerozptyluj Fandu, musi dodelat gelande, aby se vytahl uz ma jen par dni.
Nemas taky neco rozestavenyho? Ze by jsme te taky nerozptylovali.

Vcera jsem konecne slozil boudu a vyzkousel na aute. Jeste ze jsem priznivcem opotrebovanych vozu, ruzne sramy a opravene promackliny pod novym lakem vypadaj dobre, hodno vyuzivaneho offroadu pred STK. Ale co me zklamalo, ze jsem na par mistech s maskovackou sundal i metalizu. To uz nevypada tak dobre a navic dosla barva! Zadne opravy...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Martine ten cas expedice bude jako tenkrat tech 1300? ;-)
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Zdar!!! Start v 13:00 :hura:

Minule jsme to ještě za světla stihly a to už v pět tma! Takže teď pohodička, výletovka. Zvířátka jsou na světě - 65 ks, technika taky nabírá ten nejsprávnější směr a když už z našich daní platíme ty sta milionů, tak schválně - co udává ČMHÚ:

Předpověď na pondělí (00-24):
Oblačno až polojasno, během dne místy přeháňky nebo bouřky. Ráno
místy mlhy. Nejnižší noční teploty 8 až 4 °C. Nejvyšší denní teploty
16 až 20 °C. Mírný jihovýchodní vítr 3 až 7 m
Drago
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 09.03.2014 15:08

Re: FreeKec

Zdravim ja se 21.4 nezucastnim. Auto porad nepojizdne, a na velikonoce jsem v pisku :-(
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

.... tyy brdo martine koukam na tu 'ochutnavku' tvyho auta.. zda se mi to, nebo mas opravdu de-fender, cili bez fendru? :-D ;-)

at pocitam jak pocitam je to souboj americkych vozu proti british leyland. svetle vyjimky tvori tomuv porshe cayene, este u martina je bavorak ze jo,ano unimog, kluci s ccckama do toho tahaji japonsko ale moc asi nejezdej (jo nebyl jsem jezdit 4 meice 10 dni treba mezitim byli pokazdy) taaaakze kde jsou nissan, honker, g cko merglu, niva, pezot :-D :-D

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“