Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra vychazi 13.6.

Bulwa píše:Začal jsem hrát a už se mi podařilo převrátit auto s kládama :-( Jak se dá vyprostit ,postavit na kola ?


No jestli se ti podari ho nastartovat a mas na nem nastavbu s jerabem tak se muzes zkusit pomoci nej vyprostit ( v kombinaci s navijakem a okolnima stromama), pokud nemas a hrajes na POHODU tak dej F1 a klikni na garaz - "zachranit auto do garaze" , pokud hrajes na hardcore tak jedine s pomoci jineho vozu ( zase pomoci navijaku nebo s jerabem ... ;)

YWO: no nesmis jezdit jak blazen furt na plnej plyn ;) :P
Od toho mate na auta ruzny nastavby - servisni s ruznym poctem servisnich bodu ... v garazich ( odemcenych - ty se odemykaj taky nakladama- krytou plachtou za 2 body nebo tim dlouhym navesem krytym za 4 body - tudiz je jen na vas jakou taktiku zvolite - bud pojedu 2x s lehcim autem nebo pojedu jednou s dlouhym vozejkem, ale musim podle mapy zvolit spravnou trasu, abych nekde nezapad ... :arrow: k otevreni zamceny garaze je potreba 4 "garazovych bodu" )

jo to plati stejny o tom, kdyz mate auto rozbity/bez paliva - bud ho spawnete/dotahnete do garaze, kde se vam automaticky opravi/natankuje ... nebo vemete jiny auto - na nej hodite servisni nastavbu ( kazda ma ruznej pocet ůopravovacich bodu" / cisternu na palivo ( pozor! tu musite pak natankovat na benzine!) - no a k tomu svymu autu v nesnazich musite pak dojet a opravit/natankovat/odtahnout .. ;) :OK:

A to poskozeni/spotreba paliva/zahaleni mapy je udelany pro delsi dobu hrani - je to tudiz trosku nadhodnoceny, ale zamerne ;) ( taky kdyz jedete truckem a zamknete si diferaky a priradite nahon tak to spotrebovava vic paliva - tudiz je dobry u toho trochu premejslet a trasu trochu naplanovat - zvazovat pro a proti ( kratsi a tezsi trasa X delsi a lehci trasa ...)

:BYE:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
zamknuto
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 13.06.2014 22:02

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra vychazi 13.6.

sleduju tuhle hru a tohle forum už dlouho. A tu hru sem si zamiloval. Koupil sem si teď tu full verzi a miluju ji ještě víc. Multák je boží a už se mi podařilo najít i kolegu ve zbrani protože samotný si v tomhle člověk nerškrtne :D i dřevo už jsme dovezly (jednou). Zatím se to učím, ale přicházím tomu na kloub. Jen dvě věci. Ach ta kamera ta kamera mě dohání k šílenství a ten chat by mohl být zobrazený nějak dýl někdy to nestihnu ani přečíst a když píšu sám se my vypíná. :/ ještě se bude hra uřčitě vyvíjet a budou patche, jen takové postřehy. Jinak naprosto super :OK:
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 620
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra vychazi 13.6.

Zidone díky. Už se do toho dostávám :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Tady video z multaku od docela znamyho youtubera - jak jsem sem daval predtim obrazky z nasi jizdy ;)

[youtube]gy29zK2kegc[/youtube]
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
sonny776
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 14.08.2012 0:00
Bydliště: Bratislava / Prievidza

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Včera mi kuriér doniesol balík, čo v ňom asi tak bolo :mrgreen: cele pobedie som hral, na nočnej k.o. system :D strašná namotávka. Kto hráva multi?
Uživatelský avatar
scud
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 08.11.2013 18:07

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

pánové, dá se tu s někým domluvit na mp?
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

NECO Z MP

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
sonny776
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 14.08.2012 0:00
Bydliště: Bratislava / Prievidza

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Ja by som zahral velice rad
Uživatelský avatar
Wedrak
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 09.04.2014 13:54
Bydliště: Kladno

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Tak moje první větší hraní dopadlo poněkud...neslavně :-D UAZ trčí někde v hlubinách lesa, kompletně rozmlácený od stromů. KRAZ který jsem vypravil aby ho zachránil se zasekl při přejezdu řeky, a ten modrý náklaďák se v té samé řece utopil když mu jel na pomoc.

Taky bych docela zahrál multiplayer, ideálně s někým kdo má nějáký voicechat (skype například). Na steamu jsem jako Weatherman159.
Axial SCX10 - tovární výbava (prozatím)

http://wedrak.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

tak podte si nekdo ted zahrad muj steam sim_ma
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Koukám,že ty problémy se u většiny hráčů se opakuje to samé.
Asi ta hra chtěla nějakou dobu na doladění než šla do prodeje.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Zdravím vespolek SpinTire(i)sty :-)
Pár postřehů ze hry. Včera jsem se seznamoval s terénem a auty. Už jsem jednu rachotinu (kraz korba z odkrývání map) dovlek do garáže na opravu. Zkoušel jsem ji opravit opravářským autem, ale po opravě jsem ujel asi 50 m (žádná divočina) a opravený kraz začal jiskřit z motoru. Asi to bylo jako "úkol" jinak nevím. Pak jsem zkoušel ovládání hydraulické ruky - tam mám ještě velké mezery :-) Jediné co bych vytknul je ta nešťastná kamera :-( To mohli obšlehnout třeba z Farming simulátoru a bylo by to lepší. Tak snad to autory napadne krapet vyladit. Vemte gumovky , vaťák a hurá za volant :-) J.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Max píše:Koukám,že ty problémy se u většiny hráčů se opakuje to samé.
Asi ta hra chtěla nějakou dobu na doladění než šla do prodeje.


Neříkám že ne, ale ještě je hodně brzo aby se to naučily hrát. Je to prostě simulátor a opravdu u toho člověk musí přemýšlet aby něco dokázal. Mulťák třeba dobrý ale jen o něm ta hra určitě není :twisted:
Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Mám otázku bude to i na konzole? nebo to je čistě jen na PC
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Myslím si že v tuto chvíli konzole postrádají smysl, zvlášť u takto specifické hry kterou může dál komunita přetvářet k obrazu svému.

Abych tu jen nekecal tak jsem trochu odkryl kopec ;-)

Obrázek

I vodou se jezdilo a ne jen jednou, chce to prostě najít cestu a né bezhlavě riskovat jinak autí v proudu udělá pápá :-D

Obrázek

Trochu se pózovalo :mrgreen:

Obrázek

Občas šlo do tuhého :-p

Obrázek

Ale nakonec se zadařilo :OK:

Obrázek

Nakonec bych podotknul, mrkněte se na ujetou vzdálenost, poškození a úroveň paliva :-) (dvakrát dotankováno, pár založních vozů odemknuto a hlavně nepoužita servisní korba viz foto ;-) )

Obrázek

Obrázek

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“