Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

Nevím sice co ještě napíše Matbre, ale v podstatě, jako vždy, má pravdu náš ředitel, kdo chce bude dál jezdit tak jak jezdíme, kdo má nějaký problém ať jezdí jinde. Neustále se hledají problémy kde nejsou a neustále někdo přichází s převratnými návrhy, že Slávku? Už jsme si tím několikrát prošli a já chci a věřím tomu že i spousta dalších jezdit tak jako doposud a bojím se jediné věci, až Ondra řekne - seru na to, jezděte si jak chcete, a to bude konec trialu na Moravě.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Láďo buď v klidu, tohle už je taková klasika, ale jak říkám, už se nevzrušuju. "Moje banda" bude jezdit dál za stejných podmínek. Pokud má kdokoliv touhu si něco jezdit podle svého, tak nikomu nebráním si rozjet pohár svůj, ale v RC Offroad Trial Morava mám stále právo veta já :HI:

milan008 píše: a bojím se jediné věci, až Ondra řekne - seru na to, jezděte si jak chcete, a to bude konec trialu na Moravě.


Hmm k tomuhle to možná jednou dospěje, neustále každé závody za mnou chodí davy lidí s mnohdy nesmyslnými problémy a větou "ty jsi ředitel, tak to rozhodni". Tohle mě už fakt nebaví, ale letos už se snažím tolik neřešit ... prostě buď pojedeš podle daných pravidel nebo se asi na dalším závodě nepotkáme.

Na druhou stranu celá tahle tříletá taškařice mě stála docela dost úsilí a času a to bych přece jen tak nemohl zahodit a vykašlat se na to né?? Vždyť ten pohár je takové moje dítě ... :YOP:

No myslíš, že beze mě by se dojezdilo? to byste snad nějak dali dokupy i bez swiňáka no né? :-p
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Půjde to dál bez každého....Občas jsem měl pocit, že tomu řediteluje někdo úplně jiný než sWiNák..... Byl jsem u zrodu této zábavy, troufám si říct, že jsem se na něm s ostatními částečně i podílel a bylo to jiné.....
Je to určitě přirozený vývoj, ale ja jsem od Přerova, kdy se začaly po závodě řešit fendry a zakrytí kol dost zklamaný. Už se na závody netěším jako kdysi.
Čtu si tady názory všech, spousta vás tady je nových a nemáte s čím porovnávat, prožíváte počáteční nadšení.... ni nevím.... asi jsem vyhořelý a chce to tu prázdninovou pauzu.
RcCarsOstrava
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volná diskuse

Mě baví závod jak na trati tak závod v konstrukčních řešeních. Ty konstrukce a ladění asi ještě mnohem víc tak já mám jasno.
Je mi líto že se s některými lidmi v příštím roce asi už nepotkám ale i tohle je vývoj.
A pánové pokud vám tak vadí dlouhé čekání tak nechápu proč nekomisařujete???? Čas potom běží úplně jinak :((( Toto už mi hlava fakt nebere????????????????????? ACH JO
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volná diskuse

Ale to je zase dobrý to čekání, aspoň je čas na pkec s těma co nejedou a nekomisařují. I komisaři koneckonců jedou nebo se nechají vystřídat. Tak i na ně máme čas. Já jsem v trialu ten novej a v euforii, tak mi to co vadí vám na mozek zatím neleze. Ale jsou věci a dohady, který taky nechápu. Vždyť je to hlavně o tom setkání, vidím kámoše, zhodnotím co vymysleli a upravili na autě, proberou se i jiný věci. A to, jestli má ten nebo onen široký nebo úzký auto. .. každej má možnost si tu užofku postavit. Co má to má a s tím ukáže své ridičské umění.
Snad jsem svůj názor vyjádřil srozumitelně.
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volná diskuse

Já souhlasím s Mesanym, jezdím si na závody hlavně vyčistit hlavu od práce a užít si svůj den s autíčkem a když mi k tomu někdo nadšený ještě postaví dráhu, kde si můžu zajezdit už mi víc nechybí. A auto na užovku předělávat nebudu mě se líbí moje macatý.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Volná diskuse

Ahoj všem, já se k tomu vyjádřím jen asi takhle, udělat něco s autem mně strašně bavilo, hlavně ten stres vždycky den před závodama něco řešit :-D
SWIŇACUP se mi líbí jak je, samozřejmně ty připomínky vnímám a se spoustou z nich souhlasím, i ten pátek se mi líbí, já nerad jezdím brzo ráno, jsem děsně zedřenej. Samozřejmně by společenská stránka neměla zastínit tu sportovní, což u mně nehrozí-dám dvě tři pííva a jdu spát. Slávkovi nikdo neřekl dopředu co to znamená něco pořádat---možná naschvál aby se na to nevykvákl :-D :-D :-D , kontrolu z okresu tam měl, tak bejt Slávou hodím to na ně :-)
Nechtěl bych už do nikoho rejpat, napsali jste si toho už dost, spíš zlehčit. Pro mně by svitla s dalším CUPEM další šance, mám vlastně ještě jedno auto na trial, jen je široký, nynější expedička Axík, takže když bude mezera v SWIŇACUPU tak pojedu na AXIKCUP, doufám, že Balu nerozšíří auto :-D ! Hned potom mám na expedičky lásku moji CC-01 bez úprav, takže na další CUP jsem nachystaný a v krabici je v letním spánku CC-01 spectrial rozpracovaný, takže mně je to jedno. :hura: :hura: :hura: Já chci jezdit a s Váma všema se vidět, jste super banda, kdybych to chtěl jinak tak si jezdím okolo baráku a netáhnu se jednou za měsíc na sever. ;-)
No a možná by bylo dobře taky něco slíbit, až budou všechny potřebné změny začleněny do pravidel, tak si nabrousím tužku a pokusím se s Vámi soudcovat aby se komisařům ulevilo - lituji ale závodníky, 13 roků jsem soudcoval různé mládežnické kategorie v ragby ... :-D :-D :-D
Pánbůh s Vámi a zlé pryč :BYE:
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Jsem si zas trochu zavzpomínal a chvilku si četl od desáté stránky tohodle tématu dále ... ach jo to je nostalgie :-D :-D co bych si bez vás počal hoši :-D :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

Pohádka na dobrou noc. ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

Re: Volná diskuse

smazáno
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Jistě jste si všichni již přečetli mou zprávu a držíte smutek jako já. Taky jsem měl Jajekland rád, ale nic nezmůžeme, škoda.

Každopádně tedy vyhlašuji výběrové řízení na šestý říjnový závod, když se David posunul na září. Hlásí se někdo dobrovolně? Přerov nebo Holbaland? V záloze je furt Nová Pláň, ale z těch kapacitních důvodů bych se tam asi úplně nehrnul. Jinak v Krnově bude po republice, takže teoreticky, čistě teoreticky, bych asi mohl oprášit lopatku a krompáč ... :-p i když bych chtěl kvůli brigády v Brně zůstávat i víkendy, tak nevím nevím no ...

Nebo to ukončíme třeba už v říjnu v Ludgerách?

Vzhledem k tomu, že se mnozí z nás chystají do Rakouska na Recon 11.10, tak bych osobně navrhoval datum o týden dřív 4.10 ... tak se hlaste promotéři :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Volná diskuse

Promiň zase já, v Praze je Modelhobby ..... kam jsem se chystal s mladým a drifťákem, ale samozřejmně se buď přizpůsobím, nebo nepojedu.... :-(
https://www.facebook.com/events/9176726 ... 9/?fref=ts

Jo a na Recon se chystám taky.......
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volná diskuse

Taky modelhobby. I Rakousko.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volná diskuse

Já bych taky další závod dal až po Rakousku, to bude už po vejplatě. Recon je finančně náročnej..
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

Re: Volná diskuse

Slíbil jsem poháry pro děti,vezmu je s sebou k Davidovi.
BERTO
Naposledy upravil(a) BERTO dne 27.08.2014 16:26, celkem upraveno 1 x.
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“