Macarony
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 16.12.2012 20:34
Bydliště: Táborsko

Re: FreeKec

se taky teda pochlubim, mám pár přírustků na projektu :-D Obrázek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

to vypada super to asi nebylo za hubana co :-D :-D tak vyfot vsechno co máš at to vidíme tohle bude krááásnej projekt tak se s tím netaj :-p fakt parádní :FINE: :FINE: taky bych chtěl někdy něco skejlovýho ;-)
Macarony
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 16.12.2012 20:34
Bydliště: Táborsko

Re: FreeKec

Za hubana to nebylo, víkendy, místo abych dělal do školy, tak jsem běhal po brigádě :-D :-D ještě musím pošetřit na předek a mám největší investice za sebou... :FINE: v průběhu času udělám možná ještě znova boudu, už tak nějak vím postup a tahle mi moc nesedí
jinak včera jsem dal kabině identituObrázek
bude to chtít ještě pošlechtit
Obrázek
a pneu na disku
Obrázek

Jinak znáte někoho, kdo v Buďejkách dělá výpalky laserem, nebo vyřezává vodou ??? Budu potřebovat nárazník a takový ty věci do rámu :-D pižlat v ruce to fakt nebudu
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

cus, v kolik vyrazite v nedeli na tu klet?
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Macarony-máš to fakt pěkný!Jen se(možná hloupě)zeptám-přijde mi,že ty polonápravy nejsou v ose,to tak má být?!
Jinak Miroslave-jsem po tom včerejším rozhovoru a úvahách ohledně RC jsem značně rozebrán.Jak tohle dopadne :-(
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Jinak Miroslave-jsem po tom včerejším rozhovoru a úvahách ohledně RC jsem značně rozebrán.Jak tohle dopadne :-([/quote]

Fando co to mas za uvahy ohledne rc pochlub se s nama..

Jinak ja na parkovisti pred Kleti budu v 9:30 snad..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Macarony
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 16.12.2012 20:34
Bydliště: Táborsko

Re: FreeKec

Fando, hloupý to neni :-) taky jsem se divil, když jsem to zjistil....maji to tak i velký tatrovky, tady to je o cca 5mm.
Je to kvůli konceptu polonáprav, jinak by to nebylo možný, jelikož by o sebe škrtaly pastorek levé polonápravy a hruška pravé, takhle jsou tam dvě hrušky a dva pastorky...snad sem to napsal nějak pochopitelně :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Tom-néé to bylo takový interní,taková úvaha a pohled na rc a lidi kolem,z trochu jiný strany...a asi jsem měl nějak špatnou náladu,nebo co,zkrátka mne to trochu rozbilo.Nic víc.
Macarony-furt to nechápu :-D ,přece Capo má kola přesně naproti sobě,ne?!Neznamená tedy tvůj výklad,že bude jedna strana mít jinej rozvor než druhá?Pokud tedy neuděláš to samé na druhé nápravě,pak by byl rozvor stejný,ovšem kola by nestály v obdélníku,ale mírném kosodélníku...Divný 8o
Macarony
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 16.12.2012 20:34
Bydliště: Táborsko

Re: FreeKec

přesně jak píšeš, na jedné straně jsou posunuté obě nápravy, tak že rozvory obou stran jsou stejné..........
Hanys píše:Obrázek
Dovolím si trošku poupravit sdělení. Tatra klasické tatrovácké koncepce má vždy polonápravy posunuté o 51mm. Pouze na staré tatře byly polonápravy v ose, viz video:
http://www.youtube.com/watch?v=CRAqzv-bHS0
Ještě jde o to, že u verzí s redukcemi v kolech se poloosa točí při jízdě vpřed dozadu a proto je pravá polonáprava posunutá vpřed. U většiny civilních aplikací a bez redukcí je levá polonáprava vpředu.
Tady je plná rozvodovka v modelu tatry:
http://www.rc-trucker.com/photos/T815-7/tatravize062009026.jpg
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak to je dobre az Fanda proda vse ze jeho defika mam ja :-D :-D :-D jsem prvni zajemce udelam si asi 78 auto abych se nenudil :-p
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Tak Fanda je v depre... Kdybys vse chtel hodit z okna, beru to cerveny Honcho. Ta barva mu slusi...

A jestli si naladu chces zlepsit, zajed dneska do Rojšína, dame jedno, dve - nejaky chlapacky reci, prespani ve stanu a poranu rovnou hura na Klet...

Nesmis se nechat rozhodit. Ja pred chvili slozil prevodovku, a ted mastim do roboty spachat nejake okapy a vecer na to pivko. Do pohody :-D
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

Macarony - jestli chceš něco na laseru, tak mi pošli co, nějaký výkres atp. zkusím poprosit plechaře u nás.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

tak kamarádi,dostal jsem od Wolfa kartáč,že jsem nešel Klet,a že jsem chtěl jezdit jinde na Ortech atd.
¨Takže takto-na Klet se mi od začátku nechtělo,jen jsem nějak nenapsal,sorry.Přišlo mi úchylný ject hodiny do kopce,ten samej terén,šutry,všude lidi.Drbat si podvozek a případně omlátit kastli.Sice to,že půjde Míra byla lákavá nabídka,ale i tak jsem nešel.Navíc v tento termín jsem už dlouho měl něco domluveného,takže i tak by to neklaplo.
Drtivou většinu víkendů nyní pendluju ČR-Rakousko-Německo,a ani na následující týdny to nevypadá lépe.Tak snad brzy naviděnou,a snad nám co nejdřív zaprší aby bylo bahno.
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Teda Fando 8o Ty máš asi velkou depku viď? Nemyslím to špatně, ale k Tobě mi ta třetí věta vůbec nesedí, obzvlášť na tomto fóru plných úchyláků, kteří rádi jezdí do kopců :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Fanda asi chtel slyset jak je nam lito, ze toho ma tolik a ze se mu nedari nas potkat a ze se nam styska. A tak mu to reknem: "Je Fando, to je nam lito ze toho mas tolik, to vis - radi bychom te videli, pokecali, to vis - styska se nam po tobe. A je nam jasny ze je to od nas nerozvaznost takhle drit auta po sutrech furt do kopce - ale kdyz nas to tak bavi..."

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“