Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Čoveče taky záleží kam natočíš kola u toho převrácenýho vozu..ideální stav je najet k předku převrácenýho auta, být od něj co nejdál co ti dosáhne lano, zapřáhnout ho a pak ho na kolmici škubnutim převrátit na kola nebo můžeš zvolit i mírně ostřejší úhel...takhle to dělám já a když už to ani tak nejde tak jedině destrukšn derby metoda..
fokker
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 27.12.2013 12:39

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Tak to jo, já myslel, jestli na to není nějaký trik. Logické by bylo přivázat lano co nejblíž ke kraji korby a zatáhnout, ale tam ve hře vázací body nejsou.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Trik na to neni - zalezi na umu konkretniho ridice ... ;-)


Trochu naklad ... :-D
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Sakra, to je ale řádná tříška :-) To je jak sekvoj....motorovkou by to chvíli trvalo to řozřezat :-D
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Našel jsem zajímavé video. Další téma hry (úkoly) by mohly klidně být přeprava trub a jejich pokládání pro ropovod. Klády by nahradily trubky, výkop by asi taky nebyl problém. Na pozadí statický buldozer, případně vrtná souprava. Ale to už fantazíruju. http://www.youtube.com/watch?v=KVBKPapEvTI Takovéto používání jeřábu se mi zdá pro letošní léto nevhodné :-) J.
fokker
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 27.12.2013 12:39

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Musím napsat, že zaručeně nejotravnější hláška této hry je : Najeď s autem do správné pozice. :x Rozdíl mezi správnou a nesprávnou pozicí jsem dosud nezjistil a význam té červené šipky taky ne. Ale asi tak po desetí minutách pocukávaní tam a zpátky uzná počítač polohu za správnou a naloží náklad.
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

fokker píše:Musím napsat, že zaručeně nejotravnější hláška této hry je : Najeď s autem do správné pozice. :x Rozdíl mezi správnou a nesprávnou pozicí jsem dosud nezjistil a význam té červené šipky taky ne. Ale asi tak po desetí minutách pocukávaní tam a zpátky uzná počítač polohu za správnou a naloží náklad.


100% souhlas....ta sipka predpokladam ma rikat, ze auto/naves neni v rovine a nejdou nalozit klady...ale tahle hlaska vyskakuje ikdyz tam cervena sipka neni....
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Na tu šipku si zvykneš :OK: Pochopil bych, kdyby tam místo té skoro nic neříkající šipky bylo spíš nějaké povrchové ohraničení terénu, abys věděl, kam to přesně máš zaparkovat. Ale to jsou jen drobnosti, který nejsou uplně tak podstatný, mě osobně nekazej celkovej dojem ze hry. Vem si kolik lidí na tej hře makalo a maká....na ten počet lidí je to suprově zpracovaný..Na spoustě dnešních her, na kterejch maká milion lidí, je spousta nesmyslů....
fokker
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 27.12.2013 12:39

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Samozřejmě, je to skvělá hra. 8) . Ale jsou tam drobnosti, které ten dojem přece jen kazí. Tohle vyrovnávání před nakládkou je dost protivné a ani nevím, jestli je realistické. Většinou šofér jen tak zastaví vedle hromady klád, a má to tou rukou naložené pomalu rychleji, než tady srovnám oplen do roviny. :lol:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

TATRA 813 preview ;)

[youtube]lfwxl1g_lXE[/youtube]
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Scorpion
Uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: 09.11.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Čau, už taky pařím. Mám streamovej profil glumyska nebo luka.vesely. Poslal jsem vám všem žádost o přátelství, tak si mě plís přidejte. Díky.
Naposledy upravil(a) Scorpion dne 01.07.2014 18:29, celkem upraveno 1 x.
fokker
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 27.12.2013 12:39

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Ta Tatra je krásná. Hranatá 813 je je stejně hezčí než nová 815. :lol: Jakým způsobem bude zakomponovaná do hry? Na videu jsou návěsy a náklady, které ve hře normálně nejsou. Budou taky dostupné?
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Zdravím všechny,

k tomu " najeď do správné pozice" při nakládce dřeva mám jednu fintu. Třeba se hodí i Vám. Najeďte alespoň trochu rovně (většinou nacouvat) a pak si podle pokynů šipky pomozte dorovnat návěsový oplen navijákem (pokud je poblíž za co se chytit). U mne se to osvědčilo. Přeju hodně odvezených plnometrů dřeva :-)

P.S: Tatra nemá chybu.

J.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Super Tatra pane Drtikol :tleskam:
Xanista
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 01.07.2014 20:30

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Prosím poraďte mě jak vložit do hry více map... dík ? ;)

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“