rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

a já se k tomu přidávám, taky bych to uvítal ana tatru se moc těším.

Jinak menší zhodnocení po cca 15hodinách hraní.
Dohrál jsem Pobřeží, ikdyž trochu předčasně, nečekal jsem, že když splním dodávky dřeva že mě to vyhodí do menu a nelze už pokračovat :(
Tak jsem začal hrát Kopec...to je celkem mazec, dalo mi dost práce jen odkrýt mapu a už jsem to skoro dohrál když se mi tahač skoro před cílem převrátil a náklad vysypal..tak jsem to se zlostí vypnul :-D Nesnáším to převracení....a celý to jet znova :( ...kdybych měl tahač s jeřábem, jde ty klády znovu sebrat a získat ty vytoužené body?

No nicméně...všiml jsem si že se tam opakují křižovatky...to mě trochu mrzí no...stejné křižovatky z předchozí mapy jen v jiné krajině...
Pak je tam dost bugů ve zobrazování bahna, kde vidím skrz někam dolů pod mapu :-D
dále brody - přejet v pohodě brod je skoro nemožný (kromě teda toho MAZu, kterej přejede snad vše)...skoda ze vetsinou nejde natahnout lano na druhý břeh...jako vjedu si špičkou do vody a už mi to hlásí že kritická hladina vody :)----
Kamera to nemá smysl komentovat...nejde pořádně vidět kam jedu kor když je tma tak je to naprd...škoda že nejde vypnout střídání noci...
A nejvíc ze všeho mě rozčiluje jak furt musím jezdit sem a tam s jinýma autama :-D
No asi přejdu na multiplayer a uvidíme....

ale jinak je to samozřejmě zábava....
Uživatelský avatar
fireman24
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 07.10.2012 18:17

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Chtěl by někdo V3S [youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=cgRKekM3BM0[/youtube_url]
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Pragovka super,ale Tatra je Tatra!!!! :OK: :OK: :OK: jen tak mimochodem,kde je? celej den sem koukám,kdy už bude ke stažení a zatím nic? 8o 8o 8o 8o 8o
Uživatelský avatar
fireman24
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 07.10.2012 18:17

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

:-p Kdo kde je tatra nebo Vejda??? :-p
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

fireman24 píše::-p Kdo kde je tatra nebo Vejda??? :-p

tatra 813 8x8 KOLOS...včera večer tu proběhlo info,že bude ke stažení ne? :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Od autora:
jsme dokončit vývoj.
Brzy bude k dispozici ke stažení.
Dnes nebo zítra.
Copyright Zidon a Arraial
dnes v 16:23

Obrázek

http://vk.com/spin_tires_ru?w=wall-55979692_131929
Naposledy upravil(a) maztekk dne 08.07.2014 6:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Ty ses blekota maztekk :-D
Prej Sidonští :-D ( melo bejt Zidon :P ) - blbej translator ;)
Jo a ten obrazek je muj - je tam ukazka skoro vsech addonu na Tatru, co bydou u ni v packu :-)

Jinak jsem Tatru zkousel uploadovat vcera a prd ... Arraial ji zkousel uploadnout na ofiko forum dnes a musel to pak poslat a napsat adminum - maj to nejaky pokurveny .. nejde to ( ma to 63 mb .. a limit je 100 mb tak by to melo jit, ale nejde ..)
Tady info od moderatora z jejich fora:
"Evenin' all. The Tatra will most probably be uploaded tomorow just as soon as i get the word that the upload section is fixed. Have a good night or breakfast depending on your timezone and i hope we can make you all happy tomorow."

Takze to snad opravej a TATRA bude zejtra ;) - to uz vydrzite, neee?? :CIAO:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

zidon155 píše:Ty ses blekota maztekk :-D
Prej Sidonští :-D ( melo bejt Zidon :P ) - blbej translator ;)


Tvl, budeš muset napsat na google a normálně bych je zažaloval že ti zkomolili jméno, né že ta obsílka přijde i mě :-D
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Tatra wow :) nicmene vcera jsem omylem spustil novou hru v rezimu simulace a vsiml si ze u tech aut nejde zavirat diferencial...to jako fakt? S tim pak nejde nic vyjet a MAZ uvizne v kazdy strouze:(
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Rogerer, ak máš riadiacu páku vpravo hore, tak dif. zatvoriť nejde. Funguje to len pri manuálnej prevodovke. A keď sa prevrátiš s nákladom, tak samozrejme žeriavom si môžeš popadané drevo naložiť späť na korbu. Každé drevo má dva body na jeho koncoch, ktoré musia byť zelené. Ak sú červené, musíš ich na korbe zrovnať. Keď máš všetko zelené, stačí klik myšou a náklad je späť.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

A občas by neuškodilo si přečíst návod, než pak čučet jak vyvoraná myš :-( Tolik lidí si stěžuje a přitom má ta hra funkce o kterých ani nevědí :-D
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Taurus84: díky :)
maztekk: manual jsem cetl ale tohle jsem asi nejak preskocil...on zas tak podrobny neni, zatim si chci odehrat vsechny mapy na pohodu a pak zacne ta simulace :-D
kolobech
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 04.07.2014 12:02

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Tak hodně lidí zde, návod nemá. A když ani v nastavení nejsou popsány všechny klávesy co dělají, tak se pak ptají zde.
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

ja teda nevim jak vypada navod v tistene podobe...ale ten co je v pdf k digitalni verzi moc obsahly nebyl.... viz. http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam ... 1403251573
kolobech
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 04.07.2014 12:02

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31; hra VYSLA 13.6.!

Díky za návod, zajimavý je seznam aut. Co se týče třeba přídavného osvětlení tak mi přijde, že vůbec nepomáhá dozadu nesvítí do boku taky ne, navíc ta červená barva? V návodu je popis převodovky ale moc mu nerozumím :). K čemu například využíváte rychlost 1+ ?

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“