Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

mně tam ta tatra nejde dat delám to uplně stejně jak v demu 8o
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

Vigo píše:Už jsem zkoušel, navíc to by šla ta plotna na Maze. Prostě mi ji to modře na něj naznačí, ale nejde kliknout, stejně tak s návěsem. Přitom defaultně ji měl potvora :( Navíc dlouhá cisterna a dlouhý opravář nasadit jdou...


Ehm - jestli ti jde dat cisterna a dlouhej naves tak to znamena, ze tam mas nainstalovanou TOCNU PRO NAVES! TO musis nejdriv ODINSTALOVAT :P Pak tam dej DREVARSKOU NASTAVBU ( tu bez jerabu) a NA TU JDE PAK NAINSTALOVAT DLOUHEJ PRIVES na VELKY KLADY ( jde to na Kraze a MAZE ;) ) - Na Urala jde nastavba s jerabem a prives na sterdni klady ... A musis stat dostatecne daleko od garaze a pokud mozno na rovine ( jinak ti to bude psat abys dal auto do spravne pozice ..) :CIAO:

Jo jeste k ty 1+ rychlosti - je to jakoby 2ka .... tudiz to znamena, ze se rozjedete na MANUALNE zarazenou 1ku a az naberete rychlost tak rychle musite preradit na tu 1+ ( ma to o trochu vetsi rychlost a vykon, ale zase pak v hlubokym bahne nebo velkym kpci to po chvili uz nebude mit silu a bude vam chcipat motor - to pak zase musite preradit na normalni ;ku ... ) - CHAPEME? :-p :BYE:

Jo a samozrejme si jerabem muzete nalozit i jine auto - kdyz budete mit treba Kraze s velkejma kladama a prevratite se tak si vemete Urala s jerabem ... s nim prevratoite Kraze a pak ho tim normalne nalozite ... kliknete pak na Kraze - na klady ( musej bejt v rovine, aby byly puntiky zeleny - kliknete na klady tim si "obnovite" naklad a muzete zase frcet ;) )

Jo a jinak par stzranek jsem daval odkaz - kde jsou obrazky vsech map i s vyznacenyma vsema vecma ( pozice ukrytych trucku, benzinek, pil, a i TAJNEJCH MIST S KLADAMA, KTERY SI MUZETE MANUALNE JERABEM NALOZIT a pak dorucit jako naklad - tak hledejte ;) )

sim_ma: jezis je to UPLNE JEDNODUCHY - zazalohuj si media.zip .. jdi so slozky se stahnutou tatrou .. najed do media/classes/trucks .. prejmenuj si Tatra_813 ZIDON.xml treba na uaz.xml nebo zil.xml nebo ural.xml ( podle toho jaky auto chces nahradit ..) no a pak tu slozku media z tatry vemes das kopirovat a sloucis ji s media kde mas nainstalovanou hru -tot vse .. to je ZAKLAD PRACE S PC kopirovani a vkladani souboru smarja .. :roll: :P
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

dík :OK: :tleskam: :BYE:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

Vigo píše:Už jsem zkoušel, navíc to by šla ta plotna na Maze. Prostě mi ji to modře na něj naznačí, ale nejde kliknout, stejně tak s návěsem. Přitom defaultně ji měl potvora :( Navíc dlouhá cisterna a dlouhý opravář nasadit jdou...


Ty ale tu plotnu musíš sundat a dát místo ní návěs s jeřábem v případě Urala, Maze a nebo v případě Kraze vůz na klády.
Koukám že už Zidon odepsal, tak snad ti to pujde ;-)
ad_ha3
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 19.02.2014 14:59
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

Ahoj mam TATRU ale kdyz tam mapu sopka místo velkýho maze tak tak nevidim TATRU ani MAZE a hra normalne de prosím poradte???????????? :-(
samson1980
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 19.06.2014 13:30

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

Tatra je super. Připadám si jak na vojně :-), kdy jsem slyntal, když kluci vyjeli s kolosama ven :-). Jen mě trošku štve, že mi hra po chvíli hraní padá. Nevíte čím to může být?
ad_ha3
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 19.02.2014 14:59
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

ASI TAM NEJAK NEJDOU TEXTURY NEBO TAK NECO NEVIM PROSÍM PORADTE MAM O NÍ VELKÝ ZÁJEM!!!!!!!!!!! ;-)
kolobech
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 04.07.2014 12:02

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

Tatra je super díky moc. Zatím se sní učím pěkně se pohupuje a občas se dost poničí musím opatrně. Jinak se mi líbí přidaný řidič a nájezdy pro záchranu.

Co se týče rychlosti 1+, tak ji nevyužívám. Prostě to nechám v automatice a když přijde těžší místo tak dám 1 s uzávěrkou.
A technicky ví někdo, když auto stojí a chceš se rozjet na 1+ tak proč to chcípne? Je to jako kdyby jsi se chtěl rozjet na vyšší rychlost a motor nebyl tak silný aby to roztočil?
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

To je marný :-(
Uživatelský avatar
Scorpion
Uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: 09.11.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

Člověk se tu na fóru neustále učí trpělivosti a sebeovládání.
Některý hlášky by byly fakt vtipný, kdyby to jejich majitel nemyslel vážně :lol:
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

Aha, tak s tou točnou mě to nějak nedošlo tj díky :) Jinak jsem včera dohrál na hardcore mapu pobřeží po 6h času a s najetými 50Km. Docela to byl mazec se učit za pochodu. MAZ s dlouhým vlekem je neskutečný stroj, prodral jsem se lesem přes půl mapy jen občas kvůli vytáčení jsem musel použít naviják. Teď mě čeká mapa Sopka, tak jsem na to zvědavý...

Hodně jsem si oblíbil Kamaze, škoda toho nízkého nárazníku

Jo a ještě mi nešlo dát na auta nástavbu/vlek se 4 garážovými body, ale než budu psát že to je bug, radši na to ještě mrknu :)
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

No mi teda obcas prijde panove, ze ty nase rady vubec nectete ... :roll:

tady krasna nova zelena na Tatru + Ceska vlajka - libi? ;)

Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

jo určite :OK:
kemperik
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 29.12.2013 13:05

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

Video natočené, ešte zostrihať a nahrať na youtube. V tom videu vysvetľujem ako nahrať módy a nejaké základné princípy hry.
Zajtra tu možno bude možno aj dneska večer.
fokker
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 27.12.2013 12:39

Re: "SPiNTiRES" - KDE koupit info str.31;! TATRA 813 str.59!

Tedy musím napsat, že i když mám s počítači nějaké zkušenosti a pochopil jsem to :lol: , stejně mi to řešení s tím doplňováním a přepisováním Media.zip přijde trochu komplikované. Kdyby to bylo v normálním nezapakovaném adresáři, bylo by to mnohem jednodušší a rychlejší. Ta hra zabírá tak málo místa, že pár stovek megabytů navíc nehraje žádnou roli.
Nebo udělat modovací adresář, ze kterého by se soubory braly přednostně a teprve potom z Media.zip. Tím by se navíc dala hra velice snadno uvést do původního stavu, jen vymazáním obsahu tohoto adresáře. A bylo by přesně rozlišené, co je originál a co dodané mody.

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“