Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Tak teď máte příležitost ... první den v Brně, klasika zahajovací párty, X promile v krvi ... ujel mi autobus. Šel jsem asi 498 kilometrů domů pěšky a měl hodně času přemýšlet. Nemůžu si nepovšimnout, že se tady znovu a znovu začíná otevírat akce KATEGORIE UŽOVKY VERSUS "SERIOVKY". Jak si tak nějak domýšlím, mnoho z náš příští rok nechce pokračovat (mario, jajek, tabbert ... zřejmě i kiki, libor a radim a zaslechl jsem i worm a možná i dále) ...

Otázka jestli je to proto, že prostě nejedeme kategorie, jak spoustu lidí pořád chce, nebo už vám jsou proti srsti vztahy, které se možná letos mezi mnohými tak nějak narušili a nejsou už, co tenkrát za mlada. ... není to můj výplod, ale z dílčích rozhovorů s jednotlivci vím, že někteří prostě nejsou spokojení s kolektivem, respektive některými jedinci a jejich chováním, postoji atd .. bla bla bla

Máte možnost teď vyjádřit vaše dojmy, klidně soukromě v SZ ať se tu nestrhne hádka před koncem sezony. Ale nějak jsem prostě šel přes půl republiky domů a začal jsem přemýšlet co prostě dělám špatně ... všichni víte, že tento pohár pro mě znamená hodně, tak bych rád pokračoval nějak v rámci možností a dobrých vztahů.

Teď budu asi znít jako swině, ale nemůžu si odpustit několik asi hnusných poznámek ... tak třeba začneme odtud (doufám, že dotyční se neurazí a pochopí mě) ... stále zde visí ve vzduchu ta klasika - užovky versus seriovky. První otázka (opravdu promiň Matěji, ale myslím to dobře), proč Mates, který má zdaleka nejmenší auto ve startovním poli, je někde okolo dvacátého místa průběžně? druhá otázka - proč Slávek jedoucí s autobusem je čtvrtý celkově (jede první sezonu a ani nemá odjeté všechny závody ... jo světe div se, je prostě dobrej). Dále ... proč je Balu stále mezi prvním a třetím v pořadí už třetí rok za sebou? protože má užovku? ne ty vole, protože je prostě dobrej jak sviňa, většinu věcí co máme na autech vymyslel on, je to konstruktér jak prase a má to prostě v ruce ..... celé dny doma sedí nad autem a špekuluje, řeže, vymýšlí, nastavuje, zkouší .... to jsou léta dřiny, ale samozřejmě hlavně kurevský talent, který má pár lidí v republice .. asi v republice no. Proč já se celé tři roky držím za ním a furt bojuju o příčky nejvyšší a taky se jakž takž držím v té špici? ty vole protože půl dne sedím ve sklepě nad autem a čumím, co bych mohl pokutit ... udělám to a pak půl dne klečím v rokli u jedné díry a projíždím ji stokrát za sebou a čekuju, co to dělá a jestli to fakčí nebo ne .. pak si řeknu, pyčo je to dobrý, funguje, jedu s tím. Proč jede Radim taky furt bednu? protože je dobrej vole ... jede na nějakých nesmyslných gumách za šedesát korun, se servem které je slabé i na TTčko ... ale kurva co? kurva umí!! Proč Jajek udělal užovku a po několika závodech ji prodal a začal zase chtít ty slavně kategorie? Jardo promiň, nějaký asi úspěch se nedostavil a zase se hledá viník ... je tady spousta kluků, kteří po každém závodě prakticky udělají nové auto, furt zkouší, špekulují, vymýšlí ... někdy se jim zadaří, někdy ne, ale stále zkouší a testují a taky si občas někdy přiznají, že je to prostě rukama ...

Asi byl tenhle odstavec možná drsný, ale po těch litrech alkoholu jsem nějaký upřímný ... sorry kluci. Takže opět nastolím modelovou situaci ... opakuju se pořád jak kokot ale ... udělejme kategorii užovky vs. seriovky .. dobře, mě to ulehčí práci a peníze jak sviňa. Užovku si nechám na Patrola a origo nápravy si vezmu do kategorie ORIGINAL. Samozřejmě to osadím mojí perfektní boudou Vitary, což mi nikdo nemůže vytknout (lemy budou, že je prostě krátká se super převisy je moje plus a nikdo to nemůže zpochybnit) .... opět budu znít jak hajzl, ale je dost možné, že se mi bude dařit ... možná hodně, možná něco vyhraju a možná i několikrát ... a vidím to jak včera ... "kluci musíme si koupit polské fiatky jinak v trialu nemáme šanci, s takým malým autem to není spravedlivé, to je prostě malé to tu nepatří .... " hm hm to tu bylo loni mnohokrát, a jediná užovka byl Balu a Mates ... Matese si ale nikdo nevšiml, a šlo se po Baluovi a po mě (bo kurva ta budka je prostě na trial ideální ... tak jako sorry, ale vybírám kastli, která bude fajnová a né dlouhé hončo ty voe...)

Teď se jela akce v Ludgerkách, všichni přišli s tím, že to bylo na tři kategorie, nikdo si nestěžoval a bylo to bomba a krok kupředu .. narovinu hoši, jsem samozřejmě rád, že byla akce v pohodě a areál se rozvíjí. Ale kdo by jako měl protestovat, já kdybych na takovou for fun akci jel, tak je mi taky jedno, jaké jsou pravidla, prostě to odjedu. Je asi logické, že děti, a organizátoři + Slávek a Libor (možná jsem někoho zapomněl, sorry) nebudou prudit do pravidel ....

No asi už hodně melu ... u některých mě opravdu mrzí, že to chcou vzdát ... ale tak tedy - teď mi můžete napsat do tématu nebo do zprávy, jak to cítíte, abychom případně mohli reagovat a třeba to probrat na posledním závodě .. ale na rovinu, lidi, kteří tu jsou tři závody a už tu velice chtějí dělat nové pravidla .. moc neberu.

No když bych se rozvykládal dál ... je to i samozřejmě mnoho lidí, kteří užovky nemají, ale na nějaké katgorie serou a chtěji jet s námi, s tím zdravým jádrem. Takže do užovek by stejně nastoupili Karel s Jirkou, Milan ... no a teď už si nějak nevybavím, kdo tam ještě jezdí ... takže vlastně kategorie seriovek, by byla prakticky kategorie "nespokojených" .. to už dávno víme. No takže situace by byla zřejmě následující - Slávek, tabbert, žirafa ... někdo další z worwicků, Smékalovci, Michal Drtil ... nevím ... a to by jste byli teda jako už spokojení?

hmm zase mě něco napadá .. co jsou ty vaše seriovky? ty modely s origo nápravama, které mají totálně překopané řízení, uchycení tlumičů, zavěšení, rozřezané zkrácené kastle, serva pro modely 1:5, čtyřistakilo závaží všude kam se podívám .... CCčko ty vole v úpravě StarTrek total madafakr dremel autogen party po třinácti pivech? aha dobrý ... totální seriovky jako :lol:

bla blaa bla už mě nic nenapadá, teď mě přes odpovědi, SZ a telefony klidně pověste za koule do průvanu ... no tak co tedy chlapci? :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
670210
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 09.11.2013 21:26

Re: Volná diskuse

No docela dobrá slohová práce, občas není špatný se projít :-). Akorát Py.. a Ku... se neříká!!! Co se týká užovka-neužovka, je mi to jedno, sekce se dá zajet s obojím. Ta se těším na závodech! žirafa
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

Ach jo, místo pohodového ježdění zase budou nekonečné hádky.

Při počtu 30 závodníků by to chtělo zhruba 10 kategorií, pak by byla teoretická možnost, že by stáli všichni na bedně...

Vždy když se sejdou čtyři neúspěšní začnou vznikat nové kategorie...

Také mi není jedno, že jsem 32. ale vždy je pro mne důležitější setkání, pokecání, poježdění, tedy alespoň s některými...

Žádná sériovka v podstatě neexistuje, dobře udělali se kategorie do 22 a nad 22 šířka, to se vám stejně chlapci vymstí, protože za nedlouho přijde zase někdo nespokojený, že on má kratší auto a druhej delší, ten má větší kola a ten zase menší...

a vůbec...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Jo jo pardon no ... sprostě se nemluví, omlouvám se. Ale mám s tím problém tak nějak celkově i v osobním životě :lol: jsem se nějak nechal unést ... ale řešit vám celý další rok, kdo má ještě seriovku a kdo už ne, určitě nehodlám.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volná diskuse

Já jsem to už psal víckrát, pro mně je důležitější to setkání a pokec. Samozřejmě když se daří (Valšov), je to paráda, když se nedaří (poslední Dmr), tak mně mrzí, jak jsem jel. Ale co, byl jsem s váma celej skvělej den a to je to, co mně bere. Kategorie... každej jede jak umí s tím co má. Postav si užovku nebo si nech sériovku, tvá věc . Já chci jezdit i příští rok!!!!
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Anebo jinak ... zrušme užovky a pojedeme znovu všichni ty seriovky jak za mlada. Jak to bude vypadat?

No zase nechci machrovat, ale asi zhruba tuším ... prostě klasa - Balu, Radim, Já, David, čefa s bertem a další... a jako co? komu tím prospějete co? :lol:

absurdny ... kefalín, čo si představujete pod takym pojmom absurdny? ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: Volná diskuse

Mesany to napsal dobrě :) I kdyz ja toho času moc nemám ale chci jezdit příští rok taky!! A je mi fuk v jaké kategorii:-D :tleskam:
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

8o Ale klucííí, co to tady čtu za diskuze o kategoriích???? :-( Kde se bere tá změna?
Tak my jsme schválně udělali zkušební závod mimo Moravu, abychom neobtěžovali, a vy hned takhle ....???
Pokud tady pohledáte zpátky, zjistíte, že jsem kdysi chtěl kategorii CC pro kluky, kteří s CC jezdili a kterou jste mi striktně zamítli. Načež CCčkáři přestali jezdit. Zůstal jsem s CC sám, provedl úpravy a jezdil s vámi dál. Letos jsem postavil Axíka, s kterým se mi jezdí blbě a nedaří se. Proto dostavuju nové CC a navíc mě chytl truck trial, takže Axiál má jasný svůj další trialový život.
Ale já mám rád bohaté závody srovnatelných strojů a stejné podmínky pro každého jezdce . Proto jsme skusili skupiny. Tak jako třeba v autocrossu. Tam také nejezdí Carty s divizí 4 dohromady. A mimo to ..... pořád vzhlížíte k závodům jinde, ale jejich skupiny nevidíte.
Kolik nás bude, sám nevím a je mi to celkem jedno, ale hned v neděli se ozvali dva noví kluci, kteří prý to dříve nechtěli jezdit, protože nechtěli řezat do aut a s velkými by to prý byla ztráta času a velké cestování. Včera se ozval další s CC, tak nevím, jestli jsou ty kategorie špatně ....
Další věcí je prudění do pravidel. Se všemi, co u nás jeli (mimo dětí) jsem byl v tel. kontaktu a dopředu řekl, co zamýšlíme a jestli chtějí za těchto podmínek jet. Pokud by s tím nesouhlasili, tak zřejmě nepřijedou. A co se děcek týče, tak ty nám pomáhaly tvořit pravidla pro jejich pohár. A to neměly odjeté ani jeden závod. Takže jde o umění naslouchat a posoudit přínos myšlenky dotyčného. Protože jsou na Moravě i ostřílení jezdci a pleskají takové nesmysly, že se člověk občas nestačí divit. A ani k soudcování je nejde dokopat.
Dále, pro někoho for fun akce, pro nás možná nultý ročník. Doneslo se totíž ke mě, že náš starosta by chtěl Ludger seriál o jeho pohár.
Naše pravidla se samozřejmě budou dál vyvíjet a doufám, že nezamrzneme. Jestli se nám kategorie vymstí nebo né, ukáže až čas... Ale rozchod kol je, dle nás zásadní věc. Další věci budeme řešit operativně. Nakonec, toto byla jen zkouška a my máme celou zimu na doladění.
No a poslední věc je kolektiv ...... toto, co tam někteří jedinci představili za kotrmelce, mě už nebaví. Víc o tom psát nechci a nebudu.
Sám jsi, Ondro, jednou napsal, že pokud nový pohár uleví vám od hádek, ať ho v klidu založíme. Myslím, že není co řešit.
Nespokojení a neúspěšní, možná, půjdou k nám a u vás budou zase jen ti spokojení a úspěšní. Ale nechceme konkurovat!!!! Prostě to bude trochu jiné ježdění, podle změněných pravidel, než v Moravě.
Pokud se vám bude, u nás, to cestičkové ježdění bude líbit, klidně budeme pořádat Moravu i u nás. I když teď vidím váš názor jinak ..... ale uvidíme. Já ale určitě, příští rok, celou Moravu nepojedu. Nemám na to prostě už tolik času. A zatím ani chuť. Ale to neznamená, že se s některými lidmi rád nepotkám a neuděláme (v případě jejich zájmu) víkendovku. A s některými se potkáváme i na jiných akcích. Nechceme se separovat. To je tak, z mého pohledu, to základní. Pokud si ještě na něco vzpomenu, tak dopíšu, nebo mě někdo doplní.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volná diskuse

Proč jsem Ondro prodal trialovku? Potřeboval jsem penize na něco jiného a mít doma 3 auta bylo na mě moc a to vaše neustále dohadování mě přestalo bavit,tak jsem auto prodal,nějaký problém?rád si hraju rád se bavím,tak se uklidni,na kategorie ti jebu mi šlo vždycky o setkání a zábavu lidí které ježdění baví,proč nezkusit u kikiho něco nového,a stim sprostým slovníkem jsi se předvedl,no koment
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Kikine tohle vůbec nebyl útok na vaši trať a vaše ježdění, popřípadě budoucí pohár. Ano pokud se tam nespokojeným bude líbit, tak to vyřeší mnohé. Nic proti tomu nemám, ani mít nemůžu. Ale jde mi o to, že někteří se ty vaše tři skupiny pomalu snaží protlačit k nám, tak na to reaguju. Úplně vidím ty dohady, že tohle už není seriovka a tohle ještě jo. Ten má moc velký rejd a krátkou kastlu a už je to zas speciál ... a samozřejmě bych to zas musel řešit znovu já a z toho mi naskakuje husí kůže. Jinak si samozřejmě jezděte dle libosti, fandím každému nadšení v této oblasti a hlavně snaha k tomu vést děti se mi moc líbí, jen tak dále. Ježdění a pořádání Moravského trialu v Ludgerách i v dalším roce se určitě nebráním. CCček tu vždy jezdilo úplné minimum a kluci od Rožnova by myslím nejezdili ani tak, takže to by nám nevyřešilo vůbec nic. Kategorie v MČR bych taky nějak moc neřešil - pět kategorií dle stupně úprav, no nevím. Přidávat práci, abych před každým závodem pořád řešil kdo má jak moc seriové auto a jak moc speciála si opravdu nechci. Rozchod kol je jedna věc, ale krátká kastle, skvělý rejd, a další úpravy vedoucí k dobře fungujícímu autu je věc druhá a taky by se to řešilo. Rozchod kol je jen začátek ...

Nějak jsem cítil potřebu se k tomu již vyjádřit, protože se tak nějak zase tahle věc začíná rozjíždět. Možná částečně jen v zákulisí, ale rozjíždí. Tak jsem chtěl znát názor širokého okolí, třeba po roce už zase trochu přehodnotili situaci.

No Jajku moc teď nechápu výrok, že na kategorie jebeš a vždy ti šlo o setkání modelářů, když ty jsi jeden z hlavních průkopníků, který za tohle od začátku bojoval ... ale tak dobrý no.

Jo mohl jsem to napsat trochu jemněji, ale nějak se to ve mě zase nahromadilo a chtěl jsem to napsat hned, dokud jsem měl v sobě tu myšlenku. Bylo to ostřejší, pardon, nemám moc vytříbený slovníček, to vím.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mario1
Uživatel
Příspěvky: 152
Registrován: 26.05.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Re: Volná diskuse

tak si čtu vaše referáty a nic noveho posledni dva roky se řeší furt to same a nestoji to za nic ,uplně na začátku to bylo nejlepší a všechno kvuli jednomu človíčku radši budu jezdit nakladaky ve třech a vklidu kategorie mi nevadi to je muj nazor uz se k tomu nebudu vyjadřovat
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

No ono to už vlastně můžu zase uzavřít. :lol: Jsem to tak nějak rozdmýchl, ale ujistil jsem se, že žádné kategorie prostě nebudou. Kdo se chce snažit je stále prosazovat, má možnost nějakého alternativního řešení např. v Ludgeřovicích. Jen jsem chtěl vědět, jestli někdo ze zastánců klasického ježdění nemá nějakého brouka v hlavě ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: Volná diskuse

No jo no, v Krnove dame rediteli nakladacku a bude pokoj :-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

A jseš bez koláčků :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: Volná diskuse

Káji v klidu řeknu Kenovi o koláčky:-D A zbuchame ho:-D :OK:

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“