Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Já nejsem ekolog :-) Mucq:*
A lana mezi stromy nenatahuji :OK:
:CHI:
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

QuwinZZy-_- píše:Kdyby jsi měl tolik jako já tak by jsi byl taky dosranej tak buď zticha a jeď si pro uklidnění zajezdit někam do lesa :)


Pokud mě paměť neklame tak Vítkovi zrovna není o moc víc než tobě :-I
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

QuwinZZy-_- píše:No tak já vám vyfotím pár debílků co potkávám v lese :-D


To tady přesně potřebujeme :-(
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Mazztek já se tu s tebou nehodlám hádat co jsem sledoval příspěvky do, kterých jsi se zapletl tak to s tebou nemá cenu.
PS:s paličákem se nehádám :CHI:
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

QuwinZZy-_- píše:Mazztek já se tu s tebou nehodlám hádat co jsem sledoval příspěvky do, kterých jsi se zapletl tak to s tebou nemá cenu.
PS:s paličákem se nehádám :CHI:



co to tu předvádíš? nemám slov.... ale myslím, že by ses měl uklidnit. kecat urážet umí v dnešní době už i děti ve školce. tobě není o moc více . nic si nám zatím nepředvedl jen kecáš tak klídek :-I
Jeep Wrangler YJ- Mex
Ford - Scx 10
MOA crawler Axial Xr10
http://bedinka.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Těším se až tě potkám a budu vědět že to jsi ty! Takovýho blbečka jistě inentifikujem ps. Mazteku díky za zastání.
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Kašlu na to už nereaguju opravdu a jezděte si dál po lese velkejma offroadama jestli vám nestačej na ovládání zdar a až se budete divit že tady nejsou žádný lesy tak vám to připomenu :)
To že mi je 13 nic nemění a každej normální člověk vám řekne že níčit přírodu muže jenom infantilní kretén čabas :OK:
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Tak už jsi se předvedl :OK: Byl si vůbec někdy v lese, třeba tam kde se těží dřevo? Viděl si ty zhulené cesty od lesáku, ty zprasené lesy také z těžby??? Klidně tady veřejně prohlasím že jezdím po lese a docela dost často velkým offem a to co dokážou naši těžbaři je kolikrát nehoráznost. Promiň, tím že jedu po lesní cestě kterou projede tisíc naložených kamionů svým autem ku.v.m přírodu? Celé si to tu rozjel kvůli čemu? Vyjadřoval si se k fotce zetora který jede po poli které patří Nivákovým rodičům, před tím je ještě fotka od jejich statku s nivou. Co z toho je k.rv.ní přírody že si tak reagoval? Nezávidíš jim spíš že se už ve svých letech mají s čím se projet, kdy ty máš hovno? Ještě u toho udělají nějakou práci, viz. video s odvozem hnoje (ano i to je práce). Zkus si do vyhledávače zadat třeba pístovské mokřady a něco si o tom přečti :OK: Jak psal Prase, v každém spolku se najde někdo kdo nevrhá dobrý pohled ale nemůžeš všechny házet do jednoho pytle.
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Předpokládám že už je někde přivázanej ke stromu jako aktivista, takže ti stejně neodpoví :-D
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Čoveče nevím co tě v lese potkalo tak špatného, ale pláčeš fakt na špatném hrobě. Otázka je co je ničení přírody. Že Off či traktor nebo jiné vozidlo někde něco rozhrábne, nebo projedu modelem potůček s namazanými nápravami a na hladině vidím ropnou skvrnu vazelíny? Co myslíš že je horší. A to se bavíme o tom slabším znečištění. Co potom když se přes les přežene harvestor. Rozvoraná zem a měsíční krajina. A pak to horší když někdo udělá v lese skládku a další jako fabriky atd. Tohle co tu řešíš je fakt nesmysl. Jsi mladý a zjevně ještě nechápeš pocit projet se v něčem velkém co má silný motor, tak nenabádej ať si jezdíme když nám nestačí model. To opravdu nestačí. Mám li mluvit za sebe, tak ve městě ani v lese nevyhodím volně vajgl ani jiný odpad. To si to dám raději do kapsy.
A to jezdím s 20 tun pásovým transportérem po lesích který žere 340l/100km :!: A mohu říct že ve vojenských prostorech je nejčistčí krajina a nejvíc zvířat co jsem kdy viděl a to za řadu let došlo v těchto místech k hromadu ropných havarií.

Než jsem dopsal tenhle román, tak mě Maztekk s něčím předběhl :?
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

hele QuwinZZy-_- doufám že nebudeš dělat na ministerstvu :-D to by byli všici v řiti :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Cí voe, tak to sem netušil, co dokáže vyprovokovat jedna fotka, jak děláme s nivajzem peachviny... :-D
Hele ''QuwinZZy-_-'' kdyby si sháněl nějakej tlustej řetěz, aby si se mohl připotat ke stromu, a nikdo tě nikdy neoddělal, tak mi napiš, něco tu mám... :-)
Napsal bych tu taky něco sáhodlouhýho, ale všechno co by v tom bylo, už tu je... Tákže to snad nemáá cenu, snad jen, že bych chtěl QuwinZZyho jednou potkat na expedici, takže tě zvu k nám do východních čech, aby sme mohli udělat s těma desetinama pořádnej bordel po lese :-D :-D
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

PitaW píše:Čoveče nevím co tě v lese potkalo tak špatného, ale pláčeš fakt na špatném hrobě. Otázka je co je ničení přírody. Že Off či traktor nebo jiné vozidlo někde něco rozhrábne, nebo projedu modelem potůček s namazanými nápravami a na hladině vidím ropnou skvrnu vazelíny? Co myslíš že je horší. A to se bavíme o tom slabším znečištění. Co potom když se přes les přežene harvestor. Rozvoraná zem a měsíční krajina. A pak to horší když někdo udělá v lese skládku a další jako fabriky atd. Tohle co tu řešíš je fakt nesmysl. Jsi mladý a zjevně ještě nechápeš pocit projet se v něčem velkém co má silný motor, tak nenabádej ať si jezdíme když nám nestačí model. To opravdu nestačí. Mám li mluvit za sebe, tak ve městě ani v lese nevyhodím volně vajgl ani jiný odpad. To si to dám raději do kapsy.
A to jezdím s 20 tun pásovým transportérem po lesích který žere 340l/100km :!: A mohu říct že ve vojenských prostorech je nejčistčí krajina a nejvíc zvířat co jsem kdy viděl a to za řadu let došlo v těchto místech k hromadu ropných havarií.

Než jsem dopsal tenhle román, tak mě Maztekk s něčím předběhl :?


To jsi napsal moc pěkně Petře, já bohužel nejsem takový spisovatel a každý nemusí pochopit jak já to zrovna myslím. Radši si věci vyříkám z huby do huby než něco spisovat :-D Snad si přečte i názory jiných kteří naopak toto ježdění podporují :idea:
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Píťo SVATÁ PRAVDA

Vlastní zkušenost když srovnám brdy - bývalý vojenský prostor
A Šumavu - kde se ty deb*lní aktivisti přivazujou k suchým stromům tak mi je do pláče

abych to tedy dokončil v dnešní době jsou Brdy oproti Šumavě úplně na jiné úrovni a to tam sto let byla vojenská technika a dělostřelectvo!
A to se v brdech těží a na Šumavě v 1. zóně ne.

BRDY
Obrázek

Šumava 1.zóna

Obrázek
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

to sem davas proto, abysme videli, jak to ten kurovec rozjezdil ofroudem nebo co :-D


hoooooooooooosi tady bouchnul pytel sracek, bavim se tim uz od zacatku. qinzy hadam neni aktivista a neni privazanej u stromu.

tebe, rc vitku, neomlouva ani vek na to, abys mohl psat "mYmo cesty". s takovou se tady vyzyvate jak byste se chteli potkat v lese, asi kdo da komu pres hubu :-D no sorry ale sednete k PSH a chlubte se tim, co dovedete, misto nablblejch kecu a chvastani.

mimichodem quinzy, vsechny nase lesy sou umely, krom boubina a narodnich parku, tady je neco kolem tech ledovcovejch jezer a tak. jinak vsechny lesy jsou umele vysazovany kolem a kolem dokola, tezi se v nich takhle cilene od stredoveku, copak jsi nekdy videl aby byly vzrostly stromy v pravidelnejch radach samy od sebe? to ze tam obcas zije liska a na posedu ciha zpitej nimrod a obcas tam nekdo vlitne offem, to tak nejak na tom svete proste je. dulezity snad je, abysme se k sobe nechovali jako prasata, dyt i nase ustava zacina vetou 'svoboda jednoho konci tam, kde zacina svoboda druheho'... nedelam si iluze, ze nekdo, kdo je mYmo, vi, co to ustava je. az, smradi, vyrostete, poridite si zeny a deti a hypoteky a ofroudy, tak si vodevirejte hubu. kam se seru ja s tim, ze jsem nejapnej ve vlaknu Vase auta. podle tech vylevu je z vas quinzy este nejrozumejsi. Pita vam da kazdymu po facce pac on je dovopravdicky kral ;-) howgh

Zpět na „FreeKec“