Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

Re: Vaše auta 1:1

aviaro píše: ... laminát ...


Třeba z toho dělal trábiho :mrgreen:

Pěkná hnilotina, obdivuji lidi co to dokážou dát dohromady tak jak se patří :OK:
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Kam to bude pane ? Na letiště, Alberte ... :twisted: :lol:

Obrázek

8-O

Obrázek

Obrázek

Škoda Superb 2.5 TDi (BDG) V6 (rok 2005) - Edition 100 ("plná polní" vč. bi-xenonů, navi, všechno v elektrice, solární šíbr, výhřev všech sedaček, el. sedačky s pamětí, multifunkce, senzory atd. atd.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

V patek mi domu privezli Mitsubishi Lancer. :)
Obrázek
[youtube]9riNEPOjn6g[/youtube]

Zacina z toho bejt spravna nenapadna potvurka. :twisted:
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Vaše auta 1:1

aviaro píše:
Škoda Superb 2.5 TDi (BDG) V6 (rok 2005) - Edition 100 ("plná polní" vč. bi-xenonů, navi, všechno v elektrice, solární šíbr, výhřev všech sedaček, el. sedačky s pamětí, multifunkce, senzory atd. atd.

Ten je peckovej, taková limuzínka co? tyhle superbéčka jsou asi poslední hezký škodovky
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
plutoone
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 03.01.2014 14:20

Re: Vaše auta 1:1

To není pravda, mám posledního superba a je to kára jak sviň.
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

nivak píše:
aviaro píše:
Škoda Superb 2.5 TDi (BDG) V6 (rok 2005) - Edition 100 ("plná polní" vč. bi-xenonů, navi, všechno v elektrice, solární šíbr, výhřev všech sedaček, el. sedačky s pamětí, multifunkce, senzory atd. atd.

Ten je peckovej, taková limuzínka co? tyhle superbéčka jsou asi poslední hezký škodovky


:lol:

S tím že je to docela pěkný souhlas se škodovkou však nikoli, vždyť ze škodofovky to má jen masku

Re:Luboš

Jinak pak napiš jak ta dva a půle podle toho co jsem četl fóra s tím lidi moc spokojení nebyli tak pak dej vědět co a jak :wink:
Jinak kolik má nalítáno?
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
plutoone
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 03.01.2014 14:20

Re: Vaše auta 1:1

Asi 14 dni jsem toto auto také řídil. Dokonce to byla taktéž edice 100. Kára to byla dobrá. Co mi ale vadilo byl 4 stupňovej automat. :-(
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

.... tadle prvni verze superba bohuzel neni moc bezpecny auto, na to, co to je za tridu a jak je to velky.

to zmizelo az u druhyho superba, ten uz je good. ale rozhodne to nemeni nic na tom, ze je to super kara a i ode mne, nicitele dobre nalady pri cteni tohoto tematu, PALCE NAHORU! Superb je fakt kara. nejlip co nejnovejsi s dnesnim DSG.. (muzu rict, ze mi pride ze v superbu radi lip nez v pasikovi...) ;-)
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: Vaše auta 1:1

Aviaro:moc pěknej Superb
Plutoone: nevim jak jsi přišel na 4st automat,tady bude 5st tiptronic
Sistri:lidi na forech si můžou psát co chtějí,tam každej chce co nejmenší spotřebu,co největší krouťák a co nejvíc koníků
podle mě je tenhle motor poslední dobrej co do aut dávali,najel jsem s nim dost,spotřeba ve městě kolem 11ti,dálky se daly i za 7,i pod ale jezdil jsem za víc,na počítači dlouhodobej průměr 7,5. bohužel auto už mělo najeto hodně,tak si teď jezdim v 2,0FSI,ale v6 zvuku se nic nevyrovná,o v6 si od koncernu můžeme ale v dnešní době jen nechat zdát,nejspíš se za pár let budeme vozit všichni v těch rachtacích tříválcích a vzpomínat na čtyřválce jako teď na v6
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Tak když daj dva tříválce k sobě... :-D
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
magor-no1
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 06.03.2010 0:00
Bydliště: Horní Stakory

Re: Vaše auta 1:1

peterrc píše:Aviaro:moc pěknej Superb
Plutoone: nevim jak jsi přišel na 4st automat,tady bude 5st tiptronic
Sistri:lidi na forech si můžou psát co chtějí,tam každej chce co nejmenší spotřebu,co největší krouťák a co nejvíc koníků
podle mě je tenhle motor poslední dobrej co do aut dávali,najel jsem s nim dost,spotřeba ve městě kolem 11ti,dálky se daly i za 7,i pod ale jezdil jsem za víc,na počítači dlouhodobej průměr 7,5. bohužel auto už mělo najeto hodně,tak si teď jezdim v 2,0FSI,ale v6 zvuku se nic nevyrovná,o v6 si od koncernu můžeme ale v dnešní době jen nechat zdát,nejspíš se za pár let budeme vozit všichni v těch rachtacích tříválcích a vzpomínat na čtyřválce jako teď na v6


ámen

plně s tebou souhlasím
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Objem nicim nenahradis.
Sice lehke Tico s 0,8l 3valem by bylo prima ale kdyz se zaradila 4 tak to prestalo jet.
Muj minimalni pozadavek na motor do soucasneho provozu je 70kw 1,6l v aute velikosti Fabie a hmotnosti kolem tuny.
Moderni citliva a komplikovana turba nemam rad.
V druhem aute mam 1,8 turbo stare japonske skoly ktere prijemne kopne do zad a tlaci. To mam rad. :mrgreen:
Uživatelský avatar
plutoone
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 03.01.2014 14:20

Re: Vaše auta 1:1

Omlouvám se, už to bude tak 5 let, co jsem v něm jezdil. Žil jsem v tom, že to byl 4 kvalt. Nicméně by mě spotřeba ve městě kolem 11 docela drásala, V superbu mám 2,0 Naftu 125kw a dlouhodobou spotřebu 5,7-6 litrů. Jezdím více méně kolem komína do 20km / 1 cesta. A nejsem brzda provozu. Ale co musím uznat, je že auto máš neskutečně naleštěný. Ještě mám dotaz k osvětlenému znaku pode dveřmi. Kde jsi to sehnal? Nebo to už tam namontovali páni ze Škodovky?
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Tak to ten motor docel trapis. Nafte je na delsi cesty.

Projektor je z ebay asi za 200kc. Taky mam doma sadu. Jen s jinym logem.
http://www.ebay.com/itm/No-Drill-Car-La ... 2c&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/2-Laser-Project ... 41&vxp=mtr
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

No, za mě naprostá bomba, jsem vážně spokojenej. Zvuk, výkon i spotřeba super, svezení naprosto geniální, užívám si každý kilometr. :P

Včera jsem byl u kámoše v Dubí, co se zabejvá čistě jen Superbama (servis) a taky to tak u něj vypadá, tohle jsem si nemohl nevyfotit.

Obrázek

Všichni tři "bráchové" 2,5 TDi V6 BDG 120 kW, (roky 2005 , 2006 a 2007) - jeden je otce a druhej jeho.

Obrázek

... Bi-xenon ...

Obrázek

Jinak automat je samozřejmě 5q.

PS: Včera jsem jel do Teplic (cestovka 130 km/h na tempomat) za velmi slušnejch 7 litříků, což bych řekl, že není nic hroznýho na 1600 kg a V6.

Obrázek

Co se 2,5 TDi týče, tak má svoje "úskalí" (vačky, čerpadla) ale když se správně servisuje (olej 10 tis. km výměny, kvalitní 5W-30, nedávat mu za studena a nenechávat dlouho zbytečně vrčet na volnoběh), přidávaj se aditiva (ideálně VIF) do nafty, tak je to věčnej motor. Tyhle poslední léta výroby (BDG) mají už "poléčený" vačky (rolny a povrch z "tvrdokovu") a tak tolik neodcházej (dřív se vydíraly) a čerpadla jsou Bosch (rotačka) takže tam není krom špatnýho paliva (vyjetý oleje, friťák apod.) moc co řešit. 8) Vem si, kolik koncernovejch aut s tímhle motorem lítá po planetě ... :lol: Ale tak je to přeci jen "věc" takže kus od kusu, stát se může cokoliv. Můj sup má servisku do 270 tis. (teď 277) takže přesně vím, kdy byly dělaný rozvody, oleje, atd. Prostě u tohohle motoru je ideál znát jeho hitorii a servisy.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...

Zpět na „FreeKec“