Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Volná diskuse

jako když by se my povedlo taky bych se rád konečně zůčastnil něčeho,

swiňáku kdyby si zkousnul mrakolend ohledně závodu tak tady je všechno co je třeba, trasa na expe by šla řešit na pšaňáku kousek od mrakolendu - jen nabídka možností
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volná diskuse

Ondro toho prvniho bodu bych se někdy i rád zúčastnil , naviják mám , kotvu taky , lano též :)
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Volná diskuse

Jo CzechRecon, za mně ano! Nevím v Jaké formě je David, ale myslím, že i u něj je kopečků, pařezů, vody (vždycky prší, ne) dost a na vyznačení trasy tři kilometry tam se dá přijet i ve čtvrtek a pomoct s přípravami. Z jeho království by si sedli na pr.el určitě, kdyby o to šlo. Forma Reconu je bombastická pro mně v tom, že soupeř je ti každý, ale taky Ti každý hned pomůže se dostat na kola, z díry nebo přes skálu, kamarádský duch je tam vítězem ! Jura.
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Mraku díky za nabídku, nicméně zrovna pro maďary je to dalších cca 300 km navíc, tak nevím, jestli by jeli.

Momentálně se ještě nehodlám pouštět do nějakých větších akci, ale když mají zájem, rád bych je u nás na moravském trialu přivítal. Další věc je, že by se třeba skutečně časem uspořádal jeden jejich závod z poháru Central European Scale Trophy, což by už potřebovalo podstatně jinou přípravu a areál. Do toho se zatím nehrnu, nemám na to čas a lidi okolo, co by mi helfli ... ale Salvatoremu to nějak nedá spát, tak uvidíme .... :-)

Juro teď jsi možná trošku zkombinoval dvě věci najednou ... ty moje dva příspěvky spolu prakticky nesouvisí. Co se týče našeho Reconu, tak ten bych chtěl skutečně udělat v Krnově. Davidovu trať miluju, ale i když to tam namotáš, tak to furt bude kraťoučké ... v naší rokli jsi ještě nebyl a je to tam úplně o něčem jiném. Pro ztělesnění mých představ ideální. Možná bych to ani nebral úplně jako závod, o nějakém soupeření bych radši ani nemluvil, aby se to náhodou nezvrhlo v to, že někdo bude za stromem sledovat jestli si vedlejší tým připsal čárku :roll: abych to ještě upřesnil, komisaře by si dělal každý tým sám sobě, jak to bylo v Rakousku ... pokud s tím má někdo problém a ostatním nevěří (nebo je tu někdo naopak takový, že by si ve vidině diplomu čárky ani nepsal) ať raději nejezdí .....
Co se týče maďarů, ty bych rád pozval na klasický závod našeho poháru a tam jak říkáš, bych si třeba i rád uměl představit, že by to bylo u Davida, jelikož tam nějaké to zázemí je a trať je výborná. Ale to už je na domluvě ... nikoho do ničeho nenutím. Prakticky by se nezměnilo nic, jen by přijelo pár kluků od vedle :OK: Ale už mi dnes psal i rakušák, že by měl zájem se něčeho zúčastnit s klukama ... uvidíme do jakého stádia by se to dostalo. Samozřejmě přivítat zde čtyřicet zahraničních je nad naše možnosti ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Volná diskuse

Jo v rokli jsem nebyl, uvidím v sobotu, co myslíš chápu a rád se zúčastním... :-) .
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: Volná diskuse

Za me urco pro, min soupereni a vic jezdeni je to, po cem me srdce touzi :twisted:
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Reconu jsem se nezúčastnil ale co jsem si tady tak přečetl tak na moravě jsme už v roce 2011 něco podobného začali jezdit a pak to pro nezájem umřelo.
Neznám přená pravidla reconu, ale mrkněte na
http://www.rc4x4.cz/topic5467.html
SMMS - SeveroMoravskéMiniSoutěže myslím si že tohle je obdoba.......
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Jo Máro máš recht, podobné to je. Když jsem jel první Praděd, tak to bylo v rámci SMMS, ale vypadalo to asi takhle .... hned po přejetí parkoviště jsem hrknul do bahna a začal tam hrabat, ale zbytek normálně šel po rovné cestě dál ... já vymetal každou díru, každý kořen a ostatní prostě šli furt rovně, takže jsem logicky nabíral časovou ztrátu. Pak jsem to hodil na budku a nikde nikdo, tak jsem do toho kopnul a všechny doběhnul. No a na pradědu, který je sám o sobě těžký dost mě už dvacátá bouda nějak přestala bavit počítat. Kdybychom takhle dlouhou a náročnou expe jeli pouze tímto stylem, tak nejsme na Barborce ve dvě ale v půl jedenácté večer :lol: No pak už se začal jezdit trial a SMMS nikdo neřešil ...

Udělat to takhle na jednom místě, kde bude celý den složen třeba ze čtyř půlhodinových sekcí a bude jasně dané, kdo je s kým v týmu mi přijde lepší. Taky už od SMMS uběhly málem čtyři roky a to je zase všechno jinak, za tu dobu se hodně změnilo a Reconem byl udeřen hřebíček na hlavičku :OK:

Já to prostě udělám, buď přijedete nebo ne, ale těch dvacet lidí bych viděl rád, v šesti to nemá moc cenu. Jsem na to teď hodně natěšený, přijeli byste ještě v listopadu, pokud by bylo slušné počasí? termosky budů 8)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Ja bych do toho určitě šel, ale dříve než v listopadu na to nebudu mít čas.
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volná diskuse

Nejblíž téhle myšlence mně připadne Vídrholec,ale tam je to ještě okořeněno hledáním checkpointů podle mapy jako orienťák,ale ten terén je tam nesrovnatelný(jezdíš defakto jen po lese).Já su rozhodně pro,mě to bavilo.Nejvíc jsem si užil,jak jsme pomáhali tomu Leprákovu autobusu v poslední sekci. 8)
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Volná diskuse

Na Reconu jsem byl jako divák a furt mám fialový čelo, jak se mlátím do hlavy že jsem se nepřihlásil. :-p To co jsem tam totiž viděl (a neofiko zkusil) bylo 100% to, co čekám od ježdění s RC teréňákem.
Expedice jako fajn, ale přiznejme si, je to v podstatě procházka s autem a občas je nějaká složitější situace (brodění, tahání pokud se někdo najde, ...), jinak je to "nuda". Trial je zase ježdění na "plácku" v brankách na milimetry a každej za sebe a každá chyba se trestá. Recon jak ho vidím já je zdolávání až extrémního terénu na zhruba vytyčené trati (ty cca metrové branky) s bandou kamarádů, ale hlavně je to týmové ježdění, vzájemná pomoc a spolupráce. A je i skoro jedno, jestli se to nějak boduje nebo ne. I když zase bodování je motivace, jet "smoothly" a bez chyb. Pokud by se něco takového v Krnově organizovalo, zůčastním se.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Pokud bude třeba v půlce listopadu přijatelné počasí, jdu do toho. Až do jara to nevydržím, chci to prostě zkusit... teď hned :lol: . Dojedeme trialy a začnu to řešit. Rád vás uvidím, váš zájem mě těší. Po třech letech trialu je třeba zas trošku změna 8)

Takže vymotejte gumy z tepláků ať máte vyprošťovací lana a udělejte heavy duty nárazníky s šeklama ať se máte za co tahat 8)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: Volná diskuse

Ming píše:Expedice jako fajn, ale přiznejme si, je to v podstatě procházka s autem a občas je nějaká složitější situace (brodění, tahání pokud se někdo najde, ...), jinak je to "nuda". Trial je zase ježdění na "plácku" v brankách na milimetry a každej za sebe a každá chyba se trestá. Recon jak ho vidím já je zdolávání až extrémního terénu na zhruba vytyčené trati (ty cca metrové branky) s bandou kamarádů, ale hlavně je to týmové ježdění, vzájemná pomoc a spolupráce. A je i skoro jedno, jestli se to nějak boduje nebo ne. I když zase bodování je motivace, jet "smoothly" a bez chyb. Pokud by se něco takového v Krnově organizovalo, zůčastním se.


Presne tak to vidim ja :-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Bože a když si vzpomenu na Novou Pláň ... to by byla teprve nádhera! kurnik tam to taky jednou musíme udělat .... i když to mám z ruky, ale to je prostě dokonalá lokalita pro českýho rekůna .... úplně se chvěju

Pro neznalé:
http://rcswine.rajce.idnes.cz/Nova_Plan_-_Paintball/

http://rcswine.rajce.idnes.cz/Nova_Plan ... ava_trate/
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volná diskuse

Noo, v listopadu jasan, to beru. Taky mám Rekůn pořád v hlavě, moc se mi to líbilo.
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“